3-LİKYA FETHİYE-ÇALIŞ Konaklamalı (Bayramlar)

3*MENDOS OTELDE Y.P. (Çalış’ta Denize Sıfır Konaklama)

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

3* MENDOS OTEL Y.P. KONAKLAMA (Çalış’ta Denize Sıfır Konaklama)
Gezilecek Yerler:

GÖKOVA - AKYAKA - AZMAKBAŞI TEKNE TURU- FETHİYE –SAKLIKENT - KAŞ - KEKOVA TEKNE TURU-ÖLÜDENİZ-DALYAN

Kalkış Noktaları: Sabah saat 07:00 KARŞIYAKA (Bostanlı İskele), 07:05 KARŞIYAKA (Yunuslar-Anıt), 07:30 LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 07:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 08:00 ÜÇYOL
Geceleme: 4 Gün 3 Gece
Konaklama: 3*MENDOS OTELDE Y.P. (Çalış’ta Denize Sıfır Konaklama)
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

(4 Gün-3 Gece)  21-24 Ağustos 2018 BAYRAM

  3-LİKYA TURU- FETHİYE ÇALIŞ KONAKLAMALI 

3* MENDOS OTEL Y.P. KONAKLAMA (Çalış’ta Denize Sıfır)

GÖKOVA - AKYAKA - AZMAKBAŞI TEKNE TURU- FETHİYE –SAKLIKENT - KAŞ - KEKOVA TEKNE TURU-ÖLÜDENİZ-DALYAN-

12 ADALAR TEKNE TURU

TURUMUZ DOLMUŞTUR.....

 

1. Gün:

Sabah saat 07:00 KARŞIYAKA (Bostanlı İskele), 07:05 KARŞIYAKA (Yunuslar-Anıt), 07:30 LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 07:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 08:00 ÜÇYOL’ dan siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun bir yerde sabah kahvaltımızı alıp, (ekstra) AYDIN otobanından, ÇİNE Baraj Gölünü görerek DALYAN’ a hareket ediyoruz. Öğle yemeği sonrası, arzu eden konuklarımızla DALYAN TEKNE TURU’ na çıkıyoruz. Sazlıkların arasından bol bol fotoğraf çekimi yapacağımız TEKNE TURU’ nda,  Caunos Kral Mezarlarını, dünyaca ünlü Caretta - Caretta Kaplumbağalarının üreme yeri olan Mavi Bayrak Ödüllü İztuzu Plajını geziyoruz ve arzu edenlerle yüzme molaları veriyoruz. Daha sonra, FETHİYE‘ ye ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve geceleme için FETHİYE-ÇALIŞ’ ta ki MENDOS OTEL’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemekten sonra tam sahilde olan otelimizin önünden yürüyüşler yapıyoruz.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, isteyen konuklarımızla, (diğer konuklarımız, denize sıfır olan otelimizde gün boyu deniz ve havuz keyfi yapabilir…) birbirinden güzel koyları ve adaları göreceğimiz, 12 ADALAR TEKNE TURU’ na katılıyoruz. Koylarda yüzme molaları verilerek, öğle yemeğimizi teknede alıyoruz. Keyfine doyamayacağınız bu tekne turunun ardından, Fethiye’ de vereceğimiz serbest zaman sonrasında, tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, SAKLIKENT’ e hareket ediyoruz. Burada esrarengiz kanyonların ve deli çağlayanın seyrine doyum olmayacak. Daha sonra, denizin turkuaz rengini göreceğimiz, KAPUTAŞ PLAJI’ nda fotoğraf molası vererek, denizin yüzlerce koyla çevrildiği yeryüzü cenneti KEKOVA’ da, Tekne Turu' na çıkıyoruz. ÜÇAĞIZ’ dan teknelere biniyoruz ve kristal kadar berrak sularda, Batık Şehir’ i görüyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alarak, yüzme molaları veriyoruz. Geçireceğimiz keyifli saatler sonrası, Akdeniz’ in en farklı coğrafyasına sahip antik kentleri ve dünyaca ünlü dalış noktaları ile doğa cenneti, KAŞ’ a varıyoruz. Kaş sokaklarında, çarşısında ve sahilinde gezintiler yapıyoruz ve serbest zaman alıyoruz. KAŞ’ ta vereceğimiz mola sonrasında, KALKAN üzerinden, tekrar FETHİYE-Çalış’ ta ki MENDOS Otel’ imize geri dönüyoruz. İsteyen konuklarımız yemekten sonra, Fethiye veya Çalış’ ta ki eğlence mekânlarında gönüllerince eğlenebilirler.


4. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, isteyen konuklarımızla dünyaca ünlü ÖLÜDENİZ’ e geçiyoruz ve serbest zaman veriyoruz. (İsteyen konuklarımız keyifle denize girebilir) Daha sonra tekrar otelimize dönerek, eşyalarımızı valizlerimize yerleştirip otelden ayrılıyoruz ve küçük bir balıkçı kasabası olan AKYAKA’ ya hareket ediyoruz. Burada serbest zaman verip, isteyen konuklarımızla Tekne Turuna katılıyoruz. AZMAKBAŞI Deresinin, denizle buluştuğu noktayı gördükten sonra, GÖKOVA KÖRFEZİ’ nin büyüleyen manzarası eşliğinde, geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Yolda alacağımız uygun molalarla, akşam saatlerin de İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

NOT: MENDOS Otel, KARA ve DENİZ olarak 2 Blok’tan oluşmaktadır. Bu turumuzda, tüm grubumuz KARA Blokta konaklama yapacaktır. KARA Blokları misafirleride, muhteşem manzarasıyla bütünleşmiş MENDOS Otelin, deniz kıyısı konumundan, restaurantlarından havuz ve plaj imkanlarından faydalanma imkanına sahiptir.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

* 3 GECE, 3* MENDOS OTELDE Y.P. KONAKLAMA (FETHİYE-ÇALIŞ)

* LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

* PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

* SİGORTA

 

* MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

* OTELLERDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER

* ÖĞLE YEMEKLERİ

* YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI

* TEKNE TURLARI

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» ACADEMİC TOUR ve Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Kafkasör'lü 4 Gece
1499.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Kafkasör Yaylalı, Gito Yaylalı ve Artvin'li Program... (Çarşamba SAMSUN Gidiş-Pazar TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 04.09.2019
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 4 Gece
1499.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li Program... (Pazartesi SAMSUN Gidiş-Cuma TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 16.09.2019
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 5 Gece
1649.00 TL
'den itibaren
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li UZUN Program(Cuma SAMSUN Gidiş-Çarşamba TRABZON Dönüş)
6 Gün-5 Gece / 13.09.2019
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım