ESKİŞEHİR-BEYPAZARI VE ANKARA TURU

1 Gece 5*PARK DEDEMAN OTEL (Eskişehir), 1 Gece BEYPALAS OTEL (Beypazarı) Konaklama

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

Beypazarı'nda Konaklama Ayrıcalığı Bu Turda
Gezilecek Yerler:

Eskişehir, Beypazarı ve Ankara

Kalkış Noktaları: 22:15 ÜÇKUYULAR ( Fahrettin Altay Meydanı, Pamukkale Yazıhanesi Önü), 22:30 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 22:45 LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 23:00 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 23:05 KARŞIYAKA Bostanlı iskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 23:30 BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampus Girişi Önü-Osman Kibar Meydanı)
Geceleme: 3 Gün 3 Gece
Konaklama: 1 Gece 5*PARK DEDEMAN OTEL (Eskişehir), 1 Gece BEYPALAS OTEL (Beypazarı) Konaklama
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

Beypazarı' nda Konaklama Ayrıcalığı Bu Programda

 ESKİŞEHİR-BEYPAZARI VE ANKARA TURU 

Atayı Anma , Anıtkabir Ziyareti ve

1 GECE: Eskişehir’in En Güzel Otellerinden Biri Olan 5* PARK DEDEMAN OTEL’ de Konaklama  ve

1 GECE: Beypazarı’nın En Güzel Oteli BEYPALAS OTEL’ de Konaklama Ayrıcalığı ile…

BEYPAZARI’ nda BAĞ EVİ’ nde Yöresel Yemek ve Canlı Müzikli Eğlence Fiyata Dahil…

15-18 Kasım 2018  ve 22-25 Kasım  (Yoğun talep üzerine ilave tarih açıldı)  (3 Gün-3 Gece)

  

1. Gün:

AKŞAM

Akşam saat 22:15 ÜÇKUYULAR ( Fahrettin Altay Meydanı, Pamukkale Yazıhanesi Önü), 22:30 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 22:45 LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 23:00 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 23:05 KARŞIYAKA Bostanlı iskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 23:30 BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampus Girişi Önü-Osman Kibar Meydanı)’ ndan hareketle siz değerli misafirlerimizi alarak KULA-AFYON güzergahı üzerinden ANKARA' ya ulaşıyoruz.

1.GÜN:

ANKARA’ da sabah rehberimizin belirlediği uygun bir yerde kahvaltımızı aldıktan sonra, Atamızın ebedi istirahatgâhı, Türk mimarlarının üstün bir eseri olan ANITKABİR’ e hareket ediyoruz. Her iki yanı, gücü temsil eden Aslan Heykelleriyle donatılmış olan, Aslanlı yoldan başlayarak, hüzünlü bir yürüyüşle, ANITKABİR’ e ulaşıyoruz. Saygı duruşumuzu gerçekleştirip, KURTULUŞ SAVAŞI MÜZESİ gezimizi de tamamladıktan sonra,  1.MECLİS BİNASI ve 2.MECLİS BİNASI’ nı geziyoruz. Daha sonra, ANADOLU’ da iz bırakmış birçok medeniyetin izlerini görebileceğimiz, dünyanın sayılı müzeleri arasında gösterilen ANADOLU MEDENİYETLERİ MÜZESİ’ ni ziyaret ederek, BEYPAZARI’ na hareket ediyoruz. Önce, BEYPAZARI çarşısında, sergilerden gümüş ve Beypazarı Kurusu alışverişlerimizi yapmak için serbest zaman veriyoruz. Osmanlı Mimarisi’nin özelliklerini ve yaşayış şekillerini ince bir çizgide yaşatan, evleri ile ünlü belde BEYPAZARI’ nı gezmeye başlıyoruz. KURŞUNLU CAMİİ, İNCİRLİ CAMİİ, TAŞMEKTEP’ i görüp, şehrin tüm güzelliğini yansıtan HIDIRLIK TEPESİ’ nde, etrafı fotoğraf ve kameralarımızla ölümsüzleştiriyoruz. Buradan, Otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir süre dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi meşhur  BAĞEVİ’ nde, yöresel yemeklerden oluşan menülerle canlı müzik eşliğinde alıyoruz. Konaklama BEYPALAS Otelimizde.


2. Gün:

Otelde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, ESKİŞEHİR’ e hareket ediyoruz. TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ’ ne gidiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz.Türkiye’nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’ nde birçok sanatçının eserlerini gördükten sonra, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi  KURŞUNLU KÜLLİYESİ’ ni geziyoruz., Yeni açılan, BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’ ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, ESKİŞEHİR’ in meşhur lületaşı ve el işlerinden hatıra eşyalar alışverişini yapıyoruz. ESKİŞEHİR’ in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’ nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz. Daha sonra, ŞELALE PARK’ a geçiyoruz.. Mükemmel şehir manzarası eşliğinde, akşam kahvelerimizi yudumlayarak, Eskişehir’ in en güzel otellerinden biri olan 5* PARK DEDEMAN OTEL’ e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün:

Otelde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, Eskişehir’in akciğeri olan, KENT PARK’ a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekanları ile  Eskişehir’ in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ ı geziyoruz.  Tekrar otobüsümüze binerek, Eskişehir’ in en büyük parklarından biri olan, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI’ nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh’un Gemisi’ nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro’ yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu’ nu görüyoruz. Daha sonra, Geçireceğimiz güzel bir gezinin ardından, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Kısa molalardan sonra geç saatlerde İZMİR’ e varıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

» Çevre Gezileri ve İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 

» Beypazarı’ nda Bağ Evi’ nde Canlı Müzik Eşliğinde 1 akşam yemeği

» Beypazarı’ nda Beypalas Otel’ de O.K. konaklama ( 1 Gece)

» Eskişehir’ de 5* Park Dedeman Otel’ de  Y.P. Konaklama ( 1 Gece)

» Sigorta

» ACADEMİC TOUR Güvencesi

 

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

» Öğle Yemekleri

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

» Porsuk Çayında Gondol Gezisi

» Yolda alınacak sabah kahvaltısı

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

»Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Kafkasör'lü 4 Gece
1499.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Kafkasör Yaylalı, Gito Yaylalı ve Artvin'li Program... (Çarşamba SAMSUN Gidiş-Pazar TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 04.09.2019
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 4 Gece
1499.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li Program... (Pazartesi SAMSUN Gidiş-Cuma TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 09.09.2019
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 5 Gece
1649.00 TL
'den itibaren
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li UZUN Program(Cuma SAMSUN Gidiş-Çarşamba TRABZON Dönüş)
6 Gün-5 Gece / 14.06.2019