1- LİKYA TURU - Göcek Konaklamalı (BAYRAMLAR)

4* LYKIA RESORT GÖCEK OTEL Y.P. (3 GECE) KONAKLAMALI

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

4* LYKIA RESORT GÖCEK OTEL Y.P. (Göcek'te) Konaklama Ayrıcalıklı
Gezilecek Yerler:

DALYAN-GÖCEK TEKNE TURU-İNLİCE PLAJI DENİZ KEYFİ-KEKOVA TEKNE TURU-KAŞ-KÖYCEĞİZ

Kalkış Noktaları: Sabah saat 07:00 de KARŞIYAKA (Bostanlı İskele) 07:05 KARŞIYAKA (Yunuslar, Anıt), 07:30’da LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 07:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 08:00 ÜÇYOL
Geceleme: 4 Gün 3 Gece
Konaklama: 4* LYKIA RESORT GÖCEK OTEL Y.P. (3 GECE) KONAKLAMALI
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

 1-LİKYA TURU - Göcek Konaklamalı (BAYRAMLAR) 

DALYAN-GÖCEK TEKNE TURU-İNLİCE PLAJI DENİZ KEYFİ-KEKOVA TEKNE TURU-KAŞ-KÖYCEĞİZ

4* LYKIA RESORT GÖCEK OTEL Y.P. (Göcek'te)

Yemyeşil bir bahçe alanının içinde ve yüzme havuzlu  otelde, İnlice Plajında deniz keyfi, ayrıca Tekne Turları ve Geziler ile
Keyifli bir bayram tatili sizleri bekliyor !!!

ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN !!!


21-24 Ağustos Kurban BAYRAMI ( 4 Gün 3 Gece ) TURUMUZ DOLMUŞTUR

1. Gün:

Sabah saat 07:00 KARŞIYAKA (Bostanlı İskele) 07:05 KARŞIYAKA (Yunuslar, Anıt), 07:30 LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 07:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 08:00 ÜÇYOL’ dan siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun bir yerde sabah kahvaltımızı alıp, (ekstra) AYDIN otobanından, ÇİNE  baraj gölünü görerek  DALYAN’ a hareket ediyoruz. Öğle yemeği sonrası, arzu eden konuklarımızla DALYAN TEKNE TURU’ na çıkıyoruz. Sazlıkların arasından bol bol fotoğraf çekimi yapacağımız TEKNE TURU’ nda,  Caunos Kral Mezarlarını, dünyaca ünlü Caretta - Caretta Kaplumbağalarının üreme yeri olan Mavi Bayrak Ödüllü İztuzu Plajını geziyoruz ve arzu edenlerle yüzme molaları veriyoruz. Daha sonra GÖCEK’ e hareket ediyoruz ve 4* LYKIA RESORT GÖCEK OTEL’ imize yerleşiyoruz. İsteyen konuklarımızla, yemekten sonra, GÖCEK merkezinde, marinaya doğru yürüyüşler yapıp, keyifli bir akşam geçiriyoruz. Konaklama otelimizde.


2. Gün:

Otelimizde alacağımız  kahvaltının ardından, arzu edenlerle (gelmek istemeyenler, otelin keyfini sürebilirler yada otele çok yakın olan plaja gidebilirler) GÖCEK tekne turuna katılıyoruz. Yat limanından, tam gün yemekli muhteşem bir TEKNE TURU’ na çıkıyoruz. Tekne turunda, birbirinden güzel koyları gezerek, isteyenlerle turkuaz mavisi denizde yüzme molaları veriyoruz. Keyfine doyamayacağınız bu tekne turunun ardındanGöcek merkezde kısa bir gezinti molası veriyoruz. Akşamüzeri tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, isteyen konuklarımızla ÜÇAĞIZ’ a hareket ediyoruz. Bizi bekleyen teknelere binerek, denizin yüzlerce koyla çevrildiği yeryüzü cenneti KEKOVA` da, Tekne Turu` na çıkıyoruz. Kristal kadar berrak sularda, Batık Şehir’ i görüyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alarak keyifli saatler geçiriyoruz. Ardından, Akdeniz’ in en farklı coğrafyasına sahip antik kentleri ve dünyaca ünlü dalış noktaları ile doğa cenneti, KAŞ’ a varıyoruz. Kaş sokaklarında, çarşısında ve sahilinde gezintiler yaparak, serbest zaman veriyoruz. KAŞ’ ta vereceğimiz mola sonrasında, tekrar otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün:

Otelimizde alacağımız  kahvaltının ardından, isteyen konuklarımızla, otelimize çok yakın olan İNLİCE PLAJI’ na aracımızla gidiyoruz. Yüzme molası sonrasında, tekrar otelimize geçerek, valizlerimizi toplayıp otelimizden ayrılıyoruz. KÖYCEĞİZ’ e doğru hareket ediyoruz. Mis gibi kokan narenciye bahçeleri, köy evleri, yeşilin gölgesindeki durgun gölü, gölün çevresindeki sazlıklar, mordan maviye doğru renk değiştiren dağları ile göz kamaştıran KÖYCEĞİZ’ de yürüyüşlerimizi tamamlayarak, geri dönüşe geçiyoruz. Yolda alacağımız uygun molalarla, akşam saatlerin de İZMİR’ e varıyoruz ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» 4* LYKIA RESORT GÖCEK OTEL Y.P. (3 GECE)
» LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
» PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ
» SİGORTA
» ACADEMİC TOUR Güvencesi

 

» MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ
» OTELDE BELİRLENEN HER TÜRLÜ EKSTRALAR
» ÖĞLE YEMEKLERİ
» YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI
» TEKNE TURLARI

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Academic Tour  ve Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir.Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.
» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
» LYKIA RESORT GÖCEK OTEL bölge mimarisinde, bloklar halindedir.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
Uçakla BUTİK MARDİN TURU (2019)
TARİH, KÜLTÜR VE LEZZET !
1199.00 TL
'den itibaren
Uçakla BUTİK MARDİN TURU (2019)
Kadim Topraklara Masalsı Yolculuk...ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!!
3 Gün 2 Gece / 15.03.2019
Uçakla Butik ANTAKYA ve GAZİANTEP (Lezzet ve Kültür Turu)
LEZZET ve KÜLTÜR TURU
999.00 TL
'den itibaren
Uçakla Butik ANTAKYA ve GAZİANTEP (Lezzet ve Kültür Turu)
Adana Gidiş-Antep Dönüş, Lezzet ve Kültür Birarada...ERKEN REZERVASYON FIRSATI!!!
3 Gün 2 Gece / 08.03.2019
Uçakla ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI Turu
RENGARENK KARNAVAL !!!
1249.00 TL
'den itibaren
Uçakla ADANA PORTAKAL ÇİÇEĞİ KARNAVALI Turu
''Nisan'da Adana'da'' rengarenk bir karnaval keyfi...ERKEN REZERVASYON FIRSATI!!!
3 Gün 2 Gece / 05.04.2019