Sömestre İSTANBUL EĞLENCE TURU ve ULUDAĞ (Otobüsle)

HILTON GARDEN INN OTEL' DE 2 GECE Y.P. KONAKLAMA

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

HILTON GARDEN INN OTEL Kalitesiyle Sabah Akşam Yemekleri Dahil Konaklama
Gezilecek Yerler:

İSTANBUL, ULUDAĞ

Kalkış Noktaları: Akşam saat 21:30 ÜÇKUYULAR (Opet Benzin İstasyonu Önü) 21:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 22:00 LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 22:20 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar) 22:25 KARŞIYAKA (Bostanlı İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 22:30 MAVİŞEHİR EGEPARK ÖNÜ, 22:50 BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampus Girişi Önü-Osman Kibar Meydanı)’dan hareketle siz değerli misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz.
Geceleme: 3 GÜN - 3 GECE
Konaklama: HILTON GARDEN INN OTEL' DE 2 GECE Y.P. KONAKLAMA
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

SÖMESTRE EĞLENCE ZAMANI  !!!

  İSTANBUL - ULUDAĞ EĞLENCE ve KEYİF TURU  

HILTON GARDEN INN HOTEL KALİTESİYLE KONAKLAMA AYRICALIĞI

(Sabah+Akşam Yemekleri Dahil)

KAPALI YÜZME HAVUZU+HAMAM+SAUNA+FİTNESS

Ailece Çocuklarınızla birlikte, en eğlenceli İSTANBUL ve ULUDAĞ TURU bu programda…

Dünyaca Ünlü MADAME TUSSAUDS MÜZESİ artık İSTANBUL’ da ve
Bu Harika Turumuzun Bir Parçası…

1 TUR24-27 Ocak 2019   2 TUR29 Ocak-1 Şubat  2019    (3 Gün-3 Gece)

ORTAKÖY-DOLMABAHÇE SARAYI- MİNİATÜRK- RAHMİ KOÇ MÜZESİ- BOĞAZ TURU- TAKSİM-İSTİKLAL CADDESİ-ÇİÇEK PASAJI- BEYOĞLU - MADAME TUSSAUDS MÜZESİ -FORUM İSTANBUL - SEALIFE AKVARYUM - LEGOLAND JURASSİC LAND VE ULUDAĞ

 

1. Gün: AKŞAM

Akşam saat 21:30 ÜÇKUYULAR (Opet Benzin İstasyonu Önü) 21:45 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 22:00 LOZAN (Fuar Kapısı Önü),  22:20 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar)  22:25 KARŞIYAKA (Bostanlı İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 22:30  MAVİŞEHİR EGEPARK ÖNÜ,  22:50 BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampus Girişi Önü-Osman Kibar Meydanı)’ ndan hareketle siz değerli misafirlerimizi alarak, MANİSA, SARUHANLI, AKHİSAR, BALIKESİR, SUSURLUK, GEMLİK, YALOVA,  üzerinden, (arabalı vapur ile) sabah saatlerinde İSTANBUL` a ulaşıyoruz.


1. Gün: İSTANBUL , ORTAKÖY, DENİZ MÜZESİ, MİNİATÜRK, RAHMİ KOÇ MÜZESİ, PIERRE LOTİ

Sabah kahvaltımızı, işten, güçten, kaygılardan bir an içinde olsa kurtulup, bu güzel turumuzun başlangıcında, İSTANBUL’ u en güzel hissedebileceğiniz yerlerden biri olan ve kartpostalların eşsiz semti ORTAKÖY’ de alıyoruz. Boğazın bu hoş semtini ardımızda bırakıp, rotamızı DENİZ MÜZESİ’ ne, SALTANAT KAYIKLARI’ nı görmek üzere çeviriyoruz. Yeni açılan ve yıllardır görme imkânı bulamadığımız bu nadide eserler, Sultanların Haliç ve Boğaz seyahatlerinde kullandıkları o ihtişamlı saltanat kayıklarını yakından görmemizi sağlayacak. MİNİATÜRK bir sonraki ziyaret edeceğimiz müzemiz. Güzel yurdumuzdaki hem tarihi hem de doğal güzelliklerin birer modelinin bulunduğu bu Haliç kıyısındaki İstanbul’ un nadide müzesi bize vatanımızın ne kadar eşsiz bir yer olduğunu tekrar hatırlatacak. Buradan yönümüzü ülkemizin belki de en etkileyici müzelerinin başında gelen RAHMİ KOÇ MÜZESİ’ ne çeviriyoruz. Rahmi Koç ailesinin özel koleksiyonunun bulunduğu bu müze, klasik eşsiz otomobillerden trenlere denizaltısından tankına uçağından sürat teknelerine ve  ayrıca yüzlerce model vasıtaya sahip. 7 den 70 e herkesin ilgisini çekecek, çıkmak istemeyeceğimiz bu müzemiz içindeki güzel kafe ve restoranları ile de dinlenmemiz için farklı imkânları bulacaksınız. Ardından, İstanbul’ un en hoş manzaralarından birine sahip olan PİERRE LOTİ’ ye hareket ediyoruz. Muhteşem bir HALİÇ manzarası eşliğinde, çay ve kahvelerimizi yudumluyoruz. Sonrasında, İstanbul’ un şık ve nezih otellerinden biri olan HILTON GARDEN INN HOTEL’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: BOĞAZ TURU, TAKSİM, İSTİKLAL CADDESİ, BEYOĞLU, MADAME TUSSAUDS MÜZESİ, SEALİFE AKVARYUM, FORUM İSTANBUL, LEGOLAND, JURASSIC LAND

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra, İstanbul’ da yapılacak en güzel aktivitelerden olan Boğaz turuna katılmak üzere yola çıkıyoruz. BOĞAZ TURU’ nda teknemizden İstanbul un birçok güzel kıyı semtlerini, tarihi binalarını, yalıları,  görüyoruz. Yeni Cami, Mısır Çarşısı, Süleymaniye Cami, Galata Kulesi, Çırağan Sarayı, Beylerbeyi Sarayı bu güzel boğaz turumuz süresince kıyı boyunca gözlerimizi süsleyecek tarihi yapılardan sadece bazıları... Ardından konuklarımız ile TAKSİM Meydanı’ ndan, İSTİKLAL CADDESİ’ ne doğru yürüyüşler yapmak üzere BEYOĞLU’ na gidiyoruz. Burada misafirlerimiz ÇİÇEK PASAJI’ nı görebilir, St Antonio Kilisesi’ nin ihtişamlı görünüşüne şahit olabilir, İstiklal Caddesinin 24 saat cıvıl cıvıl olan ortamında hoş vakitler geçirebilirler. Aynı bölgede bulunan bir sonraki ziyaret noktamız olan, İstanbul’ un en yeni müzesi turun en dikkat çekici kısımlarından, dünyanın en meşhur müzelerinden MADAME TUSSAUDS’ u görmek üzere turumuza devam ediyoruz. İstanbul’ a yeni bir heyecan veren bu balmumundan dünyanın ve ülkemizin ünlü kişilerinin benzerlerinin sergilendiği müze, simge şehirleri öne çıkaran bir başka ziyaret noktamız. Sonrasında bir kaç ay önce yenilenen SEALİFE AKVARYUM’ u gezmeye gidiyoruz. Köpekbalıklarına ve vatozlara hiç bu kadar yakın olmadığınızı ve onların inanılmaz dünyasını görebileceğiniz bu harikulade akvaryum, düzinelerce daha farklı deniz canlısına da  ev sahipliği yapıyor… FORUM İSTANBUL AVM  içinde olan SEALİFE AKVARYUM’ dan başka LEGOLAND’ in dünyası da bizi burada bekliyor olacak. Hepimizin çocukluğunda ayrı bir yeri olan LEGOLAR ile bu eğlence merkezinde keyifli dakikalar geçireceğiz. Bu merkezleri ziyaret etmek istemeyen misafirlerimiz yine aynı yerde bulunan ve bizlere dinozorlar dünyasının kapılarını aralayan JURASSİC LAND’ a uğrayabilirler. Turumuzu tamamladıktan sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeğinin ardından, günün yorgunluğunu bu nezih otelimizde çıkarıyoruz.


3. Gün: BURSA, ULUDAĞ, İNKAYA,

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından, bavullarımızı aracımıza koyup, BURSA’ ya hareket ediyoruz. Türkiye’de en çok tercih edilen, kayak merkezlerinden biri olan, ULUDAĞ’ a çıkıyoruz. Uludağ’ da arzu eden konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, Diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek kafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatlerden sonra,   yolumuzun üstünde, İNKAYA ( TARİHİ ÇINAR ) olarak bilinen yerde çay ve fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra, uygun molalarla SUSURLUK - BALIKESİR üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR’ e dönüş yapıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

»  İSTANBUL’DA HILTON GARDEN INN HOTEL' DE Y.P. 2 GECE
»  SABAH+AKŞAM YEMEKLERİ
»  FERİBOT GEÇİŞLERİ
»  LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR
»  PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ
»  SİGORTA

»  ACADEMIC TOUR Güvencesi

 

»  MÜZE ÖREN YERİ, MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ ve DİĞER TÜM GİRİŞ  ÜCRETLERİ
»  OTELDE  BELİRLENEN EKSTRALAR  
»  ÖĞLE YEMEKLERİ
»  GİDERKEN YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTISI
»  BOĞAZ TURU

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile değişiklik yapılabilir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu,tekrar teyid edilir.
» Tur programı ACADEMİC TOUR. Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
»Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır.
» Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.
» Kumkapı Eğlencesine en az 20 kişi katılım olursa gerçekleşecektir.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Kafkasör'lü 4 Gece
1499.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Kafkasör Yaylalı, Gito Yaylalı ve Artvin'li Program... (Çarşamba SAMSUN Gidiş-Pazar TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 04.09.2019
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 4 Gece
1499.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li Program... (Pazartesi SAMSUN Gidiş-Cuma TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 09.09.2019
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 5 Gece
1649.00 TL
'den itibaren
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li UZUN Program(Cuma SAMSUN Gidiş-Çarşamba TRABZON Dönüş)
6 Gün-5 Gece / 14.06.2019