ÖZEL BATI KARADENİZ TURU

Bölgenin seçkin tesislerinde Y.P. konaklama

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

GÜNDÜZ ÇIKIŞLI SİNOP, ERFELEK ŞELALESİ ve KARTALKAYA YAYLASI DAHİL…
Gezilecek Yerler:

Batıdan Doğuya Boydan Boya Program

Kalkış Noktaları: Sabah, saat 06:00 ÜÇKUYULAR (Opet Benzin İstasyonu Önü) 06:15 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 06:30 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 06:50 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar), 06:55 KARŞIYAKA Bostanlı İskele 07:15 BORNOVA (Kampus Önü)
Geceleme: 5 Gün - 4 Gece
Konaklama: Bölgenin seçkin tesislerinde Y.P. konaklama
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

GÜNDÜZ ÇIKIŞLI

SİNOP, ERFELEK ŞELALESİ ve KARTALKAYA YAYLASI PROGRAMA DAHİL…


ÖZEL BATI KARADENİZ TURU

 

BÖLGENİN SEÇKİN TESİSLERİNDE Y.P. KONAKLAMA

 

 

İZNİK-DÜZCE-ABANT GÖLÜ-MENGEN-DEVREK-YEDİGÖLLER-ZONGULDAK-ÇAYCUMA AMASRA-SİNOP-ERFELEK ŞELALESİ-SAFRANBOLU-BOLU-KARTALKAYA-MAŞUKİYE

 

 

 4-8 EKİM 2017   (5 Gün - 4 Gece)


1. Gün: İZNİK - DÜZCE

Sabah, saat 06:00 ÜÇKUYULAR (Opet Benzin İstasyonu Önü) 06:15 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü)      06:30 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 06:50 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar), 06:55 KARŞIYAKA Bostanlı İskele  07:15  BORNOVA (Kampus Önü)’den siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Yolda uygun molalarla, BALIKESİR, BURSA güzegahından dünyada eşine az rastlanan ve "açık hava müzesi" ni çağrıştıran,  tarihi ve antik şehir İZNİK’e ulaşıyoruz. İZNİK, kendine özgü iklimi ve doğal güzelliği nedeniyle, tarihin her döneminde insanlığın ilgi odaklarından biri haline gelmiştir.  Bu güzel ilçemizde, öğle yemeğimizi aldıktan sonra, Lefke Kapı, Ayasofya camii, 1. Murat Hamamı, Çini Ocakları’nı rehberimizin anlatımları ile geziyoruz. Çini ve Hediyelik Eşya  alışverişlerimizide yaptıktan  sonra, İZNİK GÖLÜ kenarında,manzara eşliğinde çay molası veriyoruz. Daha sonra yolumuza devam ederek, DÜZCE’ye ulaşıyoruz. DÜZCE’de  GÖSTERİŞLİ OTEL’e yerleşiyoruz.vb. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: ABANT GÖLÜ - MENGEN - YEDİGÖLLER - BOLU - DEVREK - ZONGULDAK

Sabah otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası, ABANT GÖLÜ’ne ulaşıyoruz. Gölün ve doğanın güzelliklerini seyredip, göl etrafında, yürüyüşler yapıyoruz. MENGEN' e hareket ediyoruz. Bizi bekleyen minibüslerle, YEDİGÖLLER’e çıkıyoruz. SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ü görerek, muhteşem bir doğa ile baş başa kalacağımız Yedigöller’de,  yürüyüşler yapıyoruz. Gökkuşağı renklerini andıran rengarenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, piknik yaparak, keyifli saatler geçiriyoruz. ..Güzel bir günün ardından, DEVREK’te Baston Atölyelerine uğrayıp, alışveriş yaptıktan sonra, ZONGULDAK’daki 4* EMİRGAN OTEL’e geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.


3. Gün: ÇAYCUMA - BAKACAK TEPESİ - CENEVİZ KALESİ - ÇEKİCİLER - AMASRA - SİNOP

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından Zonguldak ÇAYCUMA yolu üzerinden tarihi AMASRA’ya ulaşıyoruz. BAKACAK TEPESİ’nden şehir manzarasına karşı fotoğraf molası veriyoruz. Bu şirin beldede CENEVİZ KALESİ ve ÇEKİCİLER ÇARŞISI’nı görerek, Amasra’nın meşhur balık ve salatasından tatma şansına sahip olacaksınız.  Daha sonra KURUCAŞİLE-CİDE-ABANA güzergahından, muhteşem manzaralar eşliğinde ülkemizin en kuzeyindeki şirin ilimiz SİNOP’a ulaşıyoruz. Panoramik Sinop turumuzu gerçekleştirerek, otelimize yerleşiyoruz. SİNOP ANTİK OTEL .Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


4. Gün: ERFELEK ŞELALELERİ - DRANAZ GEÇİDİ - KASTAMONU - SAFRANBOLU

Sabah otelimizde erken alacağımız kahvaltının ardından Sinop il merkezine 42 km. olan ve Sinop'un ERFELEK İLÇESİ, TATLICA KÖYÜ’nda  bulunan ŞELALELER’e ulaşıyoruz. İrili ufaklı şelalerden oluşan ERFELEK ŞELALELERİ’nde yürüyüşlerimizi yaparken, kayın ormanlarının müthiş görüntüsü, çiçek kokuları, muhteşem güzellikteki şelaleleri, kuş cıvıltıları, şehir stresinden uzak, sessiz doğal ortamı sizleri etkileyecek..Daha sonra, DRANAZ GEÇİDİ, KASTAMONU üzerinden, müzekent SAFRANBOLU’ya varıyoruz.. SAFRANBOLU’da göreceğimiz yerler; HIDIRLIK TEPESİ,  CİNCİ HANI, KÖPRÜLÜ CAMİİ, İZZET PAŞA CAMİİ, AKÇASU KANYONU, ARASTA.. Serbest zaman vererek, lokum alışverişi yapma imkanı buluyoruz.  Burada ki gezi ve fotoğraf molamızın ardından, BOLU’ya hareket ediyoruz. 4* KARPALAS OTEL’imize yerleşiyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde…


5. Gün: KARTALKAYA YAYLASI - KARTEPE - MAŞUKİYE - BURSA - BALIKESİR - İZMİR

Sabah otelimizde erken alacağımız kahvaltının ardından yola çıkıyor ve KARTALKAYA YAYLASI’na doğru yol alıyoruz.  Dağ yamaçları üzerinde ve orman alanları arasında yer alan bu alan sizi büyüleyecek…  İsterseniz çam ağaçlarının oluşturduğu manzaraları fotoğraflayabilir, isterseniz rengarenk çiçeklerden buketler yapıp keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Yeşilin en güzel tonlarını göreceğiniz bu güzel ortamdan sonra, KARTEPE’nin eteklerinde bulunan, tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ye geliyoruz. Maşukiye’nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen aşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten Maşukiye’de, KARTEPE eteklerinde, rehberimiz eşliğinde kısa doğa yürüyüşleri yapıyoruz. Yemyeşil ağaçların altında, suların şırıltısı ve kuşların cıvıltısı arasında, doğanın muhteşem görüntüsünü gözlemliyoruz Burası karadenizin tüm yeşilliğini içinde barındıran ve de Türkiyenin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. .Adeta kendinizi cennet bahçesinde gibi hissedeceğiniz bu ortamda, fotoğraf ve çay molaları veriyoruz. Ardından, BURSA-BALIKESİR üzerinden geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Çevre Gezileri
» İkramlar
» Profesyonel Rehberlik Hizmeti
» Otellerde Y.P.
» Seyahat Sigortası Hizmet Paketi

 

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
» Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı
» Öğle Yemekleri
» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
» Minibüs ücretleri

 

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve oteller’de değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’da saklıdır.Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.
» Tur programı ACADEMİC TOUR. Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
ÖZEL KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (Otobüsle)
Erken rezervasyon Fırsatı
1149.00 TL
'den itibaren
ÖZEL KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (Otobüsle)
2 Gün AYDER YAYLASI, ARTVİN, ELEVİT YAYLASI, ŞİMŞİR ORM. MENÇUNA ŞELALESİ...
8 Gün - 8 Gece / 24.06.2018
KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (İlave Tarih 9-16 Temmuz)
ERKEN REZERVASYON FIRSATI !
1149.00 TL
'den itibaren
KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (İlave Tarih 9-16 Temmuz)
Karadeniz'in Büyülü Güzellikleri Yaylalarda Keşfedilir… 2 Yayla Konaklamalı ve Yayla Gezili Program
8 Gün 8 Gece / 09.07.2018
KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (İlave Tarih 23-30 Temmuz)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
1099.00 TL
'den itibaren
KARADENİZ ve YAYLALARI TURU (İlave Tarih 23-30 Temmuz)
Karadeniz'in Büyülü Güzellikleri Yaylalarda Keşfedilir…3 Yayla Konaklamalı ve Yayla Gezili Program..
8 Gün 8 Gece / 23.07.2018