SAMOS ADASI(HÜLYA TERAZİ)

3* OK KONAKLAMA

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

DENİZ KIYISI ANEMA OTEL KONAKLAMALI,ADA TURU DAHİL, ŞOK FİYAT !
Gezilecek Yerler:

SAMOS ADASI-PYTHAGORIA-VATHY-KAMBOS

Kalkış Noktaları: Seferihisar-Sığacık Feribot Limanı
Geceleme: 2 GECE 3 GÜN
Konaklama: 3* OK KONAKLAMA
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 


 SAMOS ADASI TURU

3* HOTEL KONAKLAMA

DİKKAT !!! EKSTRA SÜRPRİZ İLAVELER OLMAKSIZIN...

KAMBOS TURU+VATHY-KOKARİ TURU+PYTHAGORİA TURU+GİDİŞ-DÖNÜŞ FERİBOT BİLETLERİ

3*OTEL +DENİZ KEYFİ HEPSİ DAHİL !!!

ŞOK PROMOSYON FİYATLARLA 

109 EURO'DAN İTİBAREN

15-17 HAZİRAN 2018 (3 GÜN-2 GECE)

 

1. Gün: (İZMİR-TEOS-KARLOVASİ) KAMBOS TURU/DENİZ KEYFİ/YEMEKLİ TAVERNA

Saat 06:30 TEOS GÜMRÜK’ te, kendi imkanlarıyla gelen siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. Kısa pasaport kontrol işlemlerinden sonra, feribotumuzla yaklaşık 1 saat 55 dakikalık bir deniz  keyfi yaşayarak, komşumuz Yunanistan’ ın nadide adalarından biri olan SAMOS  Adasına varıyoruz. Kısa bir pasaport kontrol işleminden sonra bizi bekleyen aracımızda yerlerimizi alıyoruz ve otelimize doğru yol alıyoruz. Otel giriş saatinden önce yani saat 12:00’ de Kambos Turu başlayacağından dolayı eşyalarımızı emanet odasına bırakıyor ve otelin önünde bizi bekleyen rehberimizle birlikte turumuza başlıyoruz. Aracımızda yerlerimizi aldıktan sonra Marathokampos’ a doğru yola çıkıyoruz. Adanın doğal güzellikleri arasında yaklaşık 45 dakikalık bir yoldan sonra turizm açısından özellikle Avrupa ülkelerince sık ziyaret edilen Kambos’a ulaşıyoruz. Rehberimizin buradaki bilgilendirmesinden sonra ada lezzetlerini tatmak üzere yemek molası veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz yemekten sonra denizin, kumun ve güneşin tadını çıkarabilirler. Aldığımız yemek ve plaj molasından sonra Samos Adasını en iyi görebileceğiniz ve adanın her iki yönünü resimleyebileceğiniz en yüksek tepesi olan Platanos’ a doğru yola çıkıyoruz. Karlovasi ve Kambos’u aynı kareye alabileceğiniz bu doğa harikası tepede kahvelerimizi yudumladıktan sonra Karlovasi’ ye doğru yola koyuluyor ve dönüş yoluna geçiyoruz. Otelimize ulaştığımızda eşyalarımızı alıp odalarımıza yerleşiyor ve akşam hep birlikte çok güzel bir eğlence programına dâhil olmak üzere dinlenmeye, hazırlanmaya çekiliyoruz. Akşam saat 20:00‘ de Taverna Eğlencemize (ekstra 30 €)  (Yemekli + 2 içecek dâhil) katılmak üzere otelimizin önünde hazır bulunuyor ve hep birlikte gecenin tadını çıkarmak üzere Taverna eğlencesine gidiyoruz. Geç saatlere kadar adanın en iyi eğlence mekanlarından birinde olan Tavernamızda keyifli dakikalar geçiriyor ve ada lezzetlerinin tadına varıyoruz. Geç saatlerde 3*  Otel’ imize geri dönüyoruz. Konaklama Otelimizde. 


2. Gün: VATHY-KOKARİ TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından bizi hazır bekleyen ve saat 10:00’ da hareket edecek olan otobüsümüzde yerlerimizi alıyoruz ve rehberimiz eşliğinde yola çıkıyoruz. Bir yanımızda yemyeşil ormanlar, diğer yanımızda ise masmavi denizle çevrili olduğu yoldan seyahatimize devam ediyoruz. Yolumuzun üzerinde Agios Konstantinos ve Avlakia gibi küçüklü büyüklü şirin ada köylerinin içinden geçerek Samos Adasının başkenti olan Vathy’ ye ulaşıyoruz. Arslan heykelini ve  Pisagor meydanının hikayelerini dinleyip güzel kareler aldıktan sonra yolumuza Samos’ un en meşhur plajlarına, tavernalarına ve eşsiz mimarisi ile Mykonos’ dan izler taşıyan Kokari’ ye geçiyoruz. Rehberimizin buradaki anlatımdan sonra yemek molası için serbest zaman alıyoruz ve sonrasında yaklaşık 10 dakikalık uzaklıkta bulunan Navagos Beach’ e geçip plajın tadını çıkartıyoruz. Yemek ve yüzme molalarımızın ardından Karlovasi’ ye doğru geri dönüş yoluna geçerken dönüş yolumuzda; doğanın kucağında, bülbül sesleri eşliğinde kahvelerimizi içmek üzere Manolates köyü eteklerinde bulunan Aidonia’ da kısa bir mola veriyoruz ve ardından adadaki otelimize geri dönüyoruz. Dileyenler ekstra olarak bu gece de farklı bir tavernayı deneyimleyebilirler(ekstra). Konaklama otelimizde. 


3. Gün: SAMOS-PYTHAGORIA-KOUMARADEL TURU

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından eşyalarımızı da alarak, saat 09:00’ da  bizler için hazır bulunan otobüsümüze yerleşiyor ve Samos adasının bu bölgesinden ayrılarak Karlovasi Potami plajının hemen üstünde bulunan çok şirin bir Kilisede rehberimizin bilgilendirmeleri eşliğinde ilk ziyaretimizi gerçekleştiriyor,fotoğraflarımızı çekiyoruz ve hemen sonrasında Pisagor’un doğum yeri olan Phytagoria’ya doğru yol alıyoruz. Bölgenin bir diğer doğa harikası güzel bölgelerinden biri olan Pirgos Köyüne geçiyoruz ve adanın ünlü ballarının tadına varmak üzere kısa bir mola veriyoruz. Dileyenler bal alışverişlerini de yapabilirler. Adanın tarım merkezi sayılan Koumaradel Köyü`nü ziyaret ediyoruz ve ünlü Pythagoras kupalarının yapıldığı bir atölyeye konuk oluyor ve diğer adı “Adalet Kupası” olan bu matematiksel kupanın yapılışını (imal edilişini ) izliyoruz. Dileyen misafirlerimiz yakınları için bu kupalardan edinebilirler. Buradaki kısa molamızdan sonra şarabıyla neden bu kadar ünlü olduğunu gözlerimizle görebileceğimiz üzüm bağlarının arasından yolumuza devam ederken bir sonraki durağımız Pythagoria’nın tertemiz sokaklarındaki Antik evler bölgesi ve Lykourgos Logothetis Kalesi`ni panoramik olarak görüyoruz. Yaz aylarında 24 saat hareketli olan bu beldenin çarşısı ve lokantalarında vakit geçirmek üzere alışveriş ve öğle yemeği molamızdan sonra dileyen misafirlerimiz denizin tadını çıkarabilirler. Serbest zamanın ardından Karlovasi’ ye geri dönüyor saat 17:00‘ de Sığacık’ a gidecek olarak feribotumuza binmek üzere kısa bir pasaport kontrolünden geçip feribottaki yerlerimizi alıyoruz. Yaklaşık 1 saat 55 dakikalık deniz seyahatinden sonra limanımıza variyor ve bir sonra ki Academic Tour gezimizde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz. DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

* SAMOS ADASINDA 3*  OTEL'DE 2 GECE KONAKLAMA

* SAMOS ADASINDA 3* OTEL'DE 2 SABAH KAHVALTISI

* SAMOS ADASI KAMBOS TURU

* SAMOS ADASI VATHY-KOKARİ TURU

* SAMOS ADASI PYTHAGORIA--KOUMARADEL TURU

* TEOS-SAMOS-TEOS FERİBOT BİLETLERİ

* LİMAN VERGİLERİ

* TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ 

 

* ÖĞLE YEMEKLERİ VE ALINAN EKSTRA İÇECEKLER

* OTEL'DE ÖZEL ODA VE HİZMET TALEPLERİ

* 2 GECE ALINACAK AKŞAM YEMEKLERİ

* AKŞAM TAVERNA EĞLENCESİ(YEMEKLİ+2 İÇECEK)(30 €)

* MÜZE VE ÖRENYERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

* YURTDIŞI ÇIKIŞ HARCI

* 65YAŞ ÜSTÜ YOLCULAR İÇİN EK SÜRPRİM SİGORTA ÜCRETİ

* SCHENGEN VİZE (120 €) (VİZESİ OLANLAR VE YEŞİL PASAPORTLULAR İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.)

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araç, feribot ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile değişiklik yapılabilir.
» Bu Program bir Tursem Samos Star Tur Organizasyonudur.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Academic Tour da saklıdır.
» Turun iptali durumunda Academic Tour iptali bizzat bildirmek zorundadır.
» Pasaportunda KKTC'ye giriş damgası bulunanlar Yunanistan‘a giriş yapamazlar.

 

 

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
Uçakla BATUM TURU
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
1249.00 TL
'den itibaren
Uçakla BATUM TURU
Pasaportsuz Geçiş Kolaylığı İle Keyifli Bir Haftasonu Tatili...
3 Gün 2 Gece / 15.02.2019
2019 Yılbaşı UÇAKLA BATUM TURU
YILBAŞINA ÖZEL !!!
1749.00 TL
'den itibaren
2019 Yılbaşı UÇAKLA BATUM TURU
5* Sheraton Batumi Otel' de Muhteşem Yılbaşı ve Galası Dahil
3 Gün 2 Gece / 31.12.2018
Uçakla ORTA AVRUPA TURU (2019)
ERKEN REZERVASYON FIRSATI !!!
699.00
'den itibaren
Uçakla ORTA AVRUPA TURU (2019)
4* Otellerde Konaklama Ayrıcalığıyla... EKSTRA TUR YOK !!!
8 Gün 7 Gece / 18.09.2019