BATI KARADENİZ TURLARI (Abant ve Safranbolu Konaklamalı 2020)

BATI KARADENİZ TURLARI (Abant ve Safranbolu Konaklamalı 2020)

 • ABANT' ta GÖL KENARINDA 5*BÜYÜK ABANT OTELİ ve SAFRANBOLU' da ZALİFRE OTEL' de Y.P. Konaklamalı
 • 3 Gün-3 Gece
 • Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

 ABANT VE SAFRANBOLU KONAKLAMALI (3 Gün-3 Gece) 

 BATI KARADENİZ TURLARI 

ABANT’TA GÖL KENARINDA KONAKLAMA AYRICALIĞI BU PROGRAMDA

1 Gece ABANT GÖLÜ KENARI’ nda, 5* BÜYÜK ABANT OTELİ Y.P.

1 Gece SAFRANBOLU' da, ZALİFRE OTEL Y.P.

 Bolu, Yedigöller, Abant Gölü, Devrek, Bartın, Amasra, Safranbolu, Maşukiye,

Ormanya Doğal Yaşam Parkı, Hobbit Evleri

     10-13  Aralık  2020  (3 Gün-3 Gece)  


1. Gün

Akşam saat 20:40 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü) 20:55 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 21:10 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı), 21:20 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)  21:25 KARŞIYAKA (Anıt), 21:30 KARŞIYAKA (Yunuslar) 21:35 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önünden) 21:40 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı) 21:55 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 22:00 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı-Kampus Önü)’nden hareketle siz değerli misafirlerimizi alarak, MANİSA-AKHİSAR-BALIKESİR-BURSA-İZMİT-DÜZCE üzerinden BOLU’ ya varıyoruz.

SABAH:

Sabah uygun bir yerde kahvaltımızı yaptıktan sonra, BOLU’da bizi bekleyen minibüslerle, güzel manzaralar eşliğinde YEDİGÖLLER Milli Parkı’na giriş yapıyoruz. YEDİGÖLLER’de, SAZLIGÖL, İNCEGÖL, KÜÇÜKGÖL, DERİNGÖL, BÜYÜKGÖL, KURUGÖL ve SERİNGÖL’ü görerek, gökkuşağı renklerini andıran rengârenk ağaçlarla kaplı bu ortamda, piknik yaparak, keyifli saatler geçiriyoruz. Sonbaharda kızılın, ilkbaharda ise yeşilin binbir tonuna bürünerek sunduğu muhteşem  manzarasında doğa ile baş başa yürüyüşler yapıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşuyor ve YEDİGÖLLER Milli Parkından ayrılarak, ABANT GÖLÜ’ne ulaşıyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel manzaraları fotoğraf karelerimize ve anılarımıza ekliyoruz. Bu doğa harikası ortamda ve göl kenarında 5* BÜYÜK ABANT OTELİ’ ne yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. www.buyukabantoteli.com

2. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra, bu güzel otelimizden ayrılıyor ve  DEVREK güzergahına ilerliyoruz. DEVREK’e ulaştığımızda,  BASTONCULAR ÇARŞISI’nda, alışveriş için mola veriyoruz. Turumuzun devamında,  BARTIN üzerinden  AMASRA’ya ulaşıyoruz. Karadeniz’in en güzel sayfiye kasabalarından biri olan, AMASRA’da, ANADOLU’da ki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, ROMA YOL ANITI (Kuşkaya Anıtı’nı) görüyor ve BAKACAK TEPESİ’nde Amasra manzarasını fotoğraflıyoruz. CENEVİZ KALESİ ve ÇEKİCİLER ÇARŞISI gezilerimizi de gerçekleştirerek, Amasra’nın meşhur balık ve salatasından tatma şansına sahip oluyoruz. Buradan,  yönümüzü müze kent SAFRANBOLU’ya geçiyoruz. Önce HIDIRLIK TEPESİ’nde muhteşem Safranbolu manzarasını fotoğraflayarak, rehberimizden Safranbolu hakkında bilgi alıyoruz. Özgün mimarisindeki evleri, tarihi değerleri, kent kültürü, yaşam tarzı, gelenek ve görenekleri, yöresel lezzetleri ve  doğal güzellikleri ile etkileneceğiniz SAFRANBOLU’ da KAYMAKAMLAR EVİ, CİNCİ HANI, KÖPRÜLÜ CAMİİ, İZZET PAŞA CAMİİ, AKÇASU KANYONU gezilerimizi yapıp,  ARASTA’da kahve molası veriyoruz. Serbest zaman esnasında, bol bol fotoğraf çekimi ve lokum alışverişi yapabilirsiniz. UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi'nde yerini alan Safranbolu’da,  en iyi restore edilen tarihi konak ödüllü ZALİFRE OTEL’imize yerleşiyoruz. Modern mimari ve otantik Safranbolu evleri dokusunu hissedeceğiniz  bu otelimizde akşam yemeğimizi alıyor ve konaklamamızı yapıyoruz.

3. Gün

Sabah erken saatlerde otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra, GEREDE-BOLU üzerinden, KARTEPE’ nin eteklerinde bulunan, tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ye ulaşıyoruz. Maşukiye’nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen aşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten Maşukiye’ de, KARTEPE eteklerinde, rehberimiz eşliğinde kısa yürüyüşler yapıyoruz. Yemyeşil ağaçların altında, suların şırıltısı ve kuşların cıvıltısı arasında, doğanın muhteşem görüntüsünü gözlemliyoruz. Burası Karadeniz’in tüm yeşilliğini içinde barındıran ve de Türkiye’nin en geniş ağaç ve bitki çeşitlerine ev sahipliği yapan ender beldelerden biridir. Ardından, eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na  doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. Burada, ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen HOBBİT EVLERİ’nin bulunduğu alanı gezip fotoğraf çekimimizi tamamladıktan sonra, bu güzel Parka veda ediyoruz. Uygun molalarla İZMİT, GÖLCÜK, SUSURLUK, BALIKESİR, AKHİSAR, MANİSA üzerinden geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak dileği ile siz değerli konuklarımızla vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Çevre Gezileri

İkramlar

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

1 Gece Abant’ta 5* BÜYÜK ABANT OTELİ Y.P 

1 Gece Safranbolu’da ZALİFRE OTEL’de Y.P. Konaklama

Zorunlu Seyahat Sigortası Hizmet Paketi

 ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı

Öğle Yemekleri

Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

Yedigöller Girişi ve Minibüs ücretleri

65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır.

Tur Hareket Tarihleri

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun    iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler.

» Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Academic Tour sorumluluğu yoktur.

» Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

» 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

Yayınlanma Tarihi: Program 08. 09.2020 tarihinde güncellenmiş olup, bu tarihten önceki sirküleri geçersiz kılar.

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

3 Gün-3 Gece


'den itibaren

Konaklama

ABANT' ta GÖL KENARINDA 5*BÜYÜK ABANT OTELİ ve SAFRANBOLU' da ZALİFRE OTEL' de Y.P. Konaklamalı

Ulaşım

Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Bolu, Yedigöller, Abant Gölü, Devrek, Bartın, Amasra, Safranbolu, Maşukiye, Ormanya Doğal Yaşam Parkı, Hobbit Evleri

Tur Hakkında

ABANT' ta GÖL KENARINDA 5*BÜYÜK ABANT OTELİ ve SAFRANBOLU' da ZALİFRE OTEL' de Y.P. Konaklamalı

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

 • ÜÇKUYULAR (Kavşaktaki Pamukkale Yazıhanesi Önü) (20:40)
 • KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) (20:55)
 • LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı) (21:10)
 • BAYRAKLI (Altınyol-Üst Geçit) (21:20)
 • KARŞIYAKA (Anıt) (21:25)
 • KARŞIYAKA (Yunuslar) (21:30)
 • BOSTANLI İSKELE ( Mavişehir İstikameti) (21:35)
 • MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm. Karşısı) (21:40)
 • BORNOVA (Ege Ünv.Hastanesi Önü) (21:55)
 • BORNOVA (Osman Kibar Meydanı-Kampüs Girişi) (22:00)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

Uçaklı KARS-PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ & ERZURUM

Uçaklı KARS-PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ & ERZURUM

1.699,00 TL 'den itibaren
ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU (Kış Sezonu)

ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU (Kış Sezonu)

799,00 TL 'den itibaren
ANTALYA-ALANYA SİDE TURU (Sömestre Özel)

ANTALYA-ALANYA SİDE TURU (Sömestre Özel)

799,00 TL 'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.