AVŞA ADASI & ERDEK TURU 2021

AVŞA ADASI & ERDEK TURU 2021

 • 5* GRAND ASYA OTEL' DE Y.P. Konaklama
 • 3 Gün 2 Gece
 • Lüks otobüsle konforlu bir seyahat

 AVŞA ADASI & ERDEK TURLARI 

ULUABAT GÖLÜ - GÖLYAZI KÖYÜ - BAYRAMDERE SAHİLİ – BANDIRMA  
AVŞA ADASI OCAKLAR KÖYÜ - EDİNCİK - ERDEK - MANYAS KUŞ GÖLÜ

5* GRAND ASYA HOTEL’ de Y.P. Konaklama (Bandırma' da)

17-19 Eylül  / 1-3 Ekim / 15-17 Ekim 

(3 Gün-2 Gece)

    ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!   


1. Gün

Sabah saat 06:00 ÜÇKUYULAR ( Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü),  06:05 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  06:15 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  06:30 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü), 06:40  BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)    06:50 KARŞIYAKA (Anıt),  06:55 KARŞIYAKA (Yunuslar),  07:00 BOSTANLI (Bostanlı İskele-İskelenin Karşısı),  07:05 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı),  07:20 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 07:25 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü’nden) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Yolda (ekstra) kahvaltımızı aldıktan sonra, AKHİSAR- BALIKESİR üzerinden, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ne uğruyoruz. Bursa’nın göz kamaştırıcı balıkçı köylerinden biri olan GÖLYAZI , ULUBAT GÖLÜ kenarı, antik yerleşim yerlerinden biridir. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda olan ve sit alanı olarak kabul edilmiş Gölyazı’da serbest zaman veriyoruz. Bu esnada, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz. Daha sonra, köy meydanında bulunan tarihi çınarın hikayesini rehberimizden dinleyerek, grubumuzla birlikte  arnavut kaldırımlı dar sokaklarında tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Tarihi Gölyazı sokaklarını gezerken, anılarınıza  bir çok fotoğraf karesi ekleyebilirsiniz. Bu etkileyici ortamda, öğle yemeğimizi aldıktan sonra, dağların yeşilliği ile denizin birleştiği BAYRAMDERE’ye hareket ediyoruz. Bayramdere’nin muhteşem sahilinde yürüyüşlerimizi gerçekleştirerek, fotoğraf molası veriyoruz. Denize karşı çay keyfinin ardından, panoromik olarak zengin bitki örtüsüne sahip Karadağ’ın falezli kıyılarını izleyerek, ıhlamur ağaçları arasından, hilal şekilli küçük koyları gözlemliyerek, KARACABEY üzerinden, BANDIRMA’ya ulaşıyoruz. Bandırma’da 5*GRAND ASYA HOTEL’e yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, Bandırma Arkeolojini Müzesini ziyaret edip AVŞA ADASI’na geçmek üzere ERDEK LİMANI’na gidiyoruz. Feribotla PAŞA LİMANI ADASI’nı görerek, güzel manzaralar eşliğinde Türkiye’nin havasının en temiz ikinci yeri olan AVŞA ADASI’na ulaşıyoruz. Sakin koyları, altın sarısı kumsalları ve Ada ruhunu koruyan huzurlu atmosferi, mavisi, yeşili ile MARMARA’nın gözde tatil merkezi olan adayı tanımak için rehberimiz eşliğinde kısa bir tur yapıyoruz. Bu esnada, şarapları ile ünlü bu beldemizde alışveriş yapma imkanımız da olacak… Daha sonra pırıl pırıl plajlarından yararlanmak ve dilediğinizi yapmak üzere verilen saat ve yerde rehberimizle buluşmak üzere serbest zaman veriyoruz. Akşam üzeri feribotla ERDEK‘e geri dönüyor ve kısa bir yolculuk sonrası, tekrar 5*GRAND ASYA HOTEL’imize geliyoruz. Akşam yemeği sonrasında, isteyen konuklarımız Bandırma’nın sahilinde yürüyüş ve kahve keyfi yapabilirler…

3. Gün

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra, deniz kokusu ve martı sesleri arasında Bandırma sahilinde  güne başlıyoruz. Bandırmanın simgesi AŞK KÖPRÜSÜ’nde fotoğraf molası veriyor ve rehberimizden Bandırma’nın tarihi hakkında ki  bilgilendirmelerini dinliyoruz. Bandırma merkez’de kısa bir gezi sonrasında,  otobüsümüze biniyor ve şehir gürültüsünden kaçanların sığınak yeri olan,  doğası, tarihi, kültürüyle Kapıdağ yarımadası  köylerinden OCAKLAR’a gidiyoruz. Rehberimizin anlatımları sonrası dileyenler  alış veriş yapabilir ya da sabah kahvesini sahil kır kahvesinde içerek soluklanabilirler. Halkın geçim kaynağı balıkçılık, zeytincilik ve turizm olan Ocaklar’dan,  sosyal değerleri açısından önemli bir tatil beldesi olan ERDEK  merkeze geçiyoruz. Erdek’in sembolü haline gelmiş kıyıdan sanki elinizle dokunacağınız kadar yakınında görünen,  Zeytinli Ada, Çuğra Plajı, Kurbağalı  Plajı ve Seyit Gazi Tepesi hakkında rehberimizin bilgilendirmeleri sonrasında, sahilinde yürüyüşler yapıyoruz. Serbest zaman esnasında, Erdek çarşısında alışveriş yapabilir, deniz manzarası eşliğinde  sahil restorantlarında öğle yemeğini keyifle yiyebilir veya cafelerin de çay, kahve keyfi yapabilirsiniz. Erdek gezimizi tamamlayarak,  keyifli kısa bir yolculukla antik ismi Adrestei olan EDİNCİK’e ulaşıyoruz. Edincik ayakta kalmayı başarmış tarihi evleriyle, meydanda birçok kahvehanesiyle, kasap dükkanları ve çay bahçesiyle bizleri karşılıyor. Turizm ve Kültür Bakanlığı’nın desteği ile restore edilen Edincik’in simgesi haline gelmiş  güzide evlerin arasında dolaşıp fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra,  MANYAS KUŞ Gölüne doğru hareket ediyoruz. Restorasyon çalışmaları sebebiyle  milli parka giriş yapılamadığı için kuş gölü mahallesinde göl kıyısında, kuşları gözlemleyip rehberimizden bilgi alıyoruz. Kuş sesleri arasında  geçireceğimiz keyifli anlardan sonra, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  5* Grand Asya Hotel’de 2 Gece Konaklama 
 •  Otelde 2 Sabah Kahvaltısı+2 Akşam Yemeği
 • Lüks Otobüsle Ulaşım
 • Programda belirtilen Turlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Seyahat Sigortası
 •  ACADEMİC TOUR Güvencesİ

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze Ve Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Yolda Alınan Sabah Kahvaltıları, Öğle Yemekleri
 • Otelde belirlenen ekstralar +İçecekler+Minibar
 •  Feribot Geçiş Ücreti(Erdek-Avşa)
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
01.10.2021799,00 TL
699,00 TL
949,00 TL
849,00 TL
799,00 TL
699,00 TL
0 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 579,00 TL
Taksitler »
15.10.2021799,00 TL
699,00 TL
949,00 TL
849,00 TL
799,00 TL
699,00 TL
0 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 579,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

01, 15 Ekim

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
»Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun    iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. 
»Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler. 
»Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Academic Tour sorumluluğu yoktur.
»Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.
»Otel’de akşam yemeği Set Münü verilebilir.
»3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 
»Pandemi,  mücbir sebepler(hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberin verdiği zamanlamalara uymamaları gibi nedenlerden tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda hertürlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
»İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:

Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

3 Gün 2 Gece

699.00 TL
'den itibaren

Konaklama

5* GRAND ASYA OTEL' DE Y.P. Konaklama

Ulaşım

Lüks otobüsle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

ULUABAT GÖLÜ - GÖLYAZI KÖYÜ - BAYRAMDERE SAHİLİ – BANDIRMA - AVŞA ADASI OCAKLAR KÖYÜ - EDİNCİK - ERDEK - MANYAS KUŞ CENNETİ

Tur Hakkında

Harika bir hafta sonu tatili sizleri bekliyor

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

 • ÜÇKUYULAR (Kavşaktaki Pamukkale Yazıhanesi Önü) (06:00)
 • SUSUZDEDE PARKI (Durak Önü) (06:05)
 • ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü) (06:15)
 • ALSANCAK ( Lozan-Fuar Kapısı Önü) (06:30)
 • BAYRAKLI (Altınyol-Üst Geçit) (06:40)
 • KARŞIYAKA (Anıt) (06:50)
 • KARŞIYAKA (Yunuslar) (06:55)
 • KARŞIYAKA (Bostanlı İskele) (07:00)
 • MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm. Karşısı) (07:05)
 • BORNOVA (Ege Ünv.Hastanesi Önü) (07:20)
 • BORNOVA (Osman Kibar Meydanı-Kampüs Girişi) (07:25)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı Otobüsle BALKAN TURLARI - 2021

İzmir Çıkışlı Otobüsle BALKAN TURLARI - 2021

399.00 EUR 'den itibaren
Uçaklı Vizesiz BALKAN TURU-2021

Uçaklı Vizesiz BALKAN TURU-2021

529.00 EUR 'den itibaren
ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU

749.00 TL 'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.