DATÇA -MARMARİS-SELİMİYE-BAYIR KÖYÜ TURU (Şok Kampanya!)

DATÇA -MARMARİS-SELİMİYE-BAYIR KÖYÜ TURU (Şok Kampanya!)

 • DALYA RESORT HOTEL'de HERŞEY DAHİL KONAKLAMA (Datça'da)
 • 2 Gün-1 Gece
 • Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

KAÇIRILMAZ FIRSAT !!!

 DATÇA-MARMARİS-SELİMİYE-BAYIR KÖYÜ TURU 

 DALYA RESORT HOTEL'de HERŞEY DAHİL KONAKLAMA (Datça'da) 

DATÇA-KIZKUMU-TURGUT ŞELALESİ- SELİMİYE- BAYIR KÖYÜ -MARMARİS 

Begonvillerle çevrili dar sokakları, kartpostal güzelliğindeki ormanları, 
tarihi değerlerleri ve tertemiz havası ile DATÇA ,
Birbirinden güzel koyları, göz alabildiğine uzanan ormanları, köyleri, 
şelaleleri ile MARMARİS baharda bir başka güzel…

    3-4 Temmuz 499 TL /10-11 Temmuz 499 TL  (2 Gün-1 Gece)

 FIRSATI KAÇIRMAYIN!!!


1. Gün

Sabah saat 06:00 Mavişehir Mavibahçe Avm önü 06:05 KARŞIYAKA Bostanlı İskele Önü,  06:10 KARŞIYAKA Yunuslar, 06:15 KARŞIYAKA Anıt, 06:30 BORNOVA (E.Ü.H. Önü) 06:45  ALSANCAK  Lozan Atatürk Lisesi  07.00’de ÜÇYOL (Pizza Pizza Önü), 07.05 HATAY (İnönü Cad. Susuzdede Parkı Durağı), 07:15 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü)’nden siz değerli konuklarımızı alarak turumuza başlıyoruz. Uygun bir yerde kahvaltımızı (ekstra) aldıktan sonra, AYDIN ÇİNE üzerinden MARMARİS’e ulaşıyoruz. Tatil cenneti Marmaris’te vereceğimiz serbest zamanda, limanında ve çarsında gezintiler yapıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte tekrar buluşuyor ve dağların arasından eşsiz güzellikler arasından ilerleyerek DATÇA’ya hareket ediyoruz. Ünlü coğrafyacı ve tarihçi Strabon’un ‘’Tanrı, yarattığı kulunun uzun ömürlü olmasını istiyorsa Datça Yarımadasına bırakır’’ sözünde de dediği gibi, muhteşem güzellikteki bu şirin belde de önce ESKİ DATÇA’yı geziyoruz. Taş evlerle süslü sokaklarında yürüyerek CAN YÜCEL sokağına ulaşıyoruz. Ünlü şairimiz Can Yücel’in çok sevdiği ve son yıllarını geçirdiği evi görerek, köy kahvesinde mola veriyoruz. Eski Datça’nın güzel sokaklarını fotoğraflıyor ve keyifli saatler geçiriyoruz. Daha sonra tekrar otobüsümüze binip YENİ DATÇA’ya geçiyor ve gezintilerimizi gerçekleştirip bugün kü turumuzu tamamlıyoruz. Ardından Datça’da DALYA RESORT HOTEL’e yerleşiyoruz. İsteyen konuklarımız akşam yemeğine kadar otelin havuzundan ve aktivitelerinden faydalanabilir, dileyen konuklarımız da otele yürüme mesafesinde bulunan Taşlık Plajından denize girebilirler. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

Sabah kahvaltısının ardından, öğle saatine kadar otelin keyfini sürüyoruz. Öğle yemeğimizi aldıktan sonra,  otelimizden ayrılarak ORHANİYE'de doğa güzellikleriyle göz kamaştıran KIZKUMU’na hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatacağı Kızkumunun efsaneleşmiş aşk hikayesini dinliyor ve bol bol fotoğraf çekimi yapıyoruz. Bir sonraki ziyaret noktamız olan TURGUT ŞELALESİ’ne doğru yolumuza devam ediyoruz. Cennetten bir köşe olan ve sığla ağaçların arasına gizlenmiş şelaleleri keyifle geziyoruz. Serbest zaman esnasında bal ve kekik alışverişleri yapma şansınız olacak… Buradan SELİMİYE’ye geçiyoruz. Sahilinde ve sokaklarında dolaşıp meşhur losta tatlısından tadıyoruz.  Sonrasında BAYIR KÖYÜ’ne hareket ediyoruz. Koca çınar ağaçlarının gölgesi altında masmavi koyu izleyerek çay ve kahve molası veriyoruz. Rivayete göre, yüzyıllık çınar ağacının etrafından bir tur attığınızda, ömrünüzün uzayacağına inanılıyor…  Bu harika turumuzu burada sonlandırıp geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Uygun molalarla akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Not:İçişleri Bakanlığı tarafından belirlenen yasaklar doğrultusunda,  Pazar günü olan Bayır Köyü ve Turgut Şelalesi turumuz gerçekleşmeyebilir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • DALYA RESORT HOTEL’ de 1 Gece Herşey Dahil Konaklama
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Araç İçi İkramlar
 •  Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişi
 • Yolda giderken alınacak sabah kahvaltısı ve öğle yemeği
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Otelde belirlenen ekstralar

Tur Hareket Tarihleri

»Araçta,tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir.Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.
» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
»Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun    iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır. 
»Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler. 
»Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Academic Tour sorumluluğu yoktur.
»Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.
» 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 
»İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.
»Turlarımız talepler doğrultusunda 19-27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken bu şart kabul edilmiş sayılır.
»Pandemi,  mücbir sebepler(hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberin verdiği zamanlamalara uymamaları gibi nedenlerden tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda hertürlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
»2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunumuz'un 78. maddesi ile sürücülerin ve yolcuların koruyucu tertibat kullanmaları zorunlu hale getirilmiştir. 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanun'un 78/1-a maddesince taşıtlarda emniyet kemeri kullanmayanlar para cezası ile cezalandırılır. Misafirlerimiz otobüs yolculuklarında emniyet kemerlerini takmalıdırlar.

 

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

2 Gün-1 Gece

0.00
'den itibaren

Konaklama

DALYA RESORT HOTEL'de HERŞEY DAHİL KONAKLAMA (Datça'da)

Ulaşım

Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

DATÇA-KIZKUMU-TURGUT ŞELALESİ- SELİMİYE- BAYIR KÖYÜ MARMARİS

Tur Hakkında

Huzur dolu bir hafta sonu tatili sizleri bekliyor...

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

 • MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm. Karşısı) (06:00)
 • KARŞIYAKA (Bostanlı İskele) (06:05)
 • KARŞIYAKA (Yunuslar) (06:10)
 • KARŞIYAKA (Anıt) (06:15)
 • BORNOVA (Ege Ünv.Hastanesi Önü) (06:30)
 • ALSANCAK (Lozan-Atatürk Lisesi Önü) (06:45)
 • ÜÇYOL (Terra Pizza Önü) (07:00)
 • SUSUZDEDE PARKI (Durak Önü) (07:05)
 • ÜÇKUYULAR(Pamukkale Yazh. Önü-F.Altay) (07:15)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

İzmir Çıkışlı Otobüsle BALKAN TURLARI - 2021

İzmir Çıkışlı Otobüsle BALKAN TURLARI - 2021

399.00 EUR 'den itibaren
OLYMPOS-ADRASAN-SULUADA-KEMER TURU (Ağaç Evlerde Konaklama)

OLYMPOS-ADRASAN-SULUADA-KEMER TURU (Ağaç Evlerde Konaklama)

699.00 TL 'den itibaren
LAVANTA HASADI-SALDA GÖLÜ VE SAGALASSOS

LAVANTA HASADI-SALDA GÖLÜ VE SAGALASSOS

449.00 TL 'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.