ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURLARI (Sezon ve Bayramlar)

ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURLARI (Sezon ve Bayramlar)

 • Eskişehir'in En Merkezi Lokasyonunda 4* CAPELLA HOTEL’de ve Beypazarı' nda BEYPALAS OTEL’ de Konaklama
 • 3 Gün-2 Gece
 • Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Tur Süresi

3 Gün-2 Gece


'den itibaren

Konaklama

Eskişehir'in En Merkezi Lokasyonunda 4* CAPELLA HOTEL’de ve Beypazarı' nda BEYPALAS OTEL’ de Konaklama

Ulaşım

Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Beypazarı ve Eskişehir

Tur Hakkında

BEYPAZARI KONAKLAMA AYRICALIĞI ve BAĞ EVİ’ nde YÖRESEL EĞLENCE ve YEMEK BU PROGRAMDA...

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


 GÜNDÜZ ÇIKIŞLI 

 ESKİŞEHİR-BEYPAZARI TURLARI 

1 GECE:  ESKİŞEHİR'in En Önemli Kültürel ve Sosyal Yaşam Alanlarına Yürüme Mesafesinde, 
En Merkezi Lokasyonunda Bulunan 4* CAPELLA HOTEL’de Konaklama  
1 GECE: BEYPAZARI’nda BEYPALAS OTEL’de Konaklama Ayrıcalığı ile…

BEYPAZARI’ nda BAĞ EVİ’ nde Yöresel Yemek ve Canlı Müzikli Eğlence Fiyata Dahil !!!

  (3 Gün-2 Gece)

7-9 Ekim / 28-30 Ekim /18-20 Kasım​   


1. Gün

Sabah saat 06:05 ÜÇKUYULAR ( Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü),  06:15 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  06:25 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  06:35 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü), 06:45 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)  06:50 KARŞIYAKA (Anıt),  06:55 KARŞIYAKA (Yunuslar),  07:05 BOSTANLI Bostanlı İskele, (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü)  07:10 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı),  07:25 BORNOVA (Ege Ünv. Hastanesi Önü)’ nden 07:30 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı- Kampus Önü)’ nden siz değerli misafirlerimizi alarak, seyahatimize başlıyoruz. Yolda uygun molalarla, KULA-UŞAK üzerinden, Çiniler Diyarı, KÜTAHYA’ya ulaşıyor ve ÇİNİ ÇARŞISI’na gidiyoruz. Burada hesaplı porselen alışverişleri yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında,  ESKİŞEHİR’ e varıyoruz. Önce, Eskişehir’ in en büyük parklarından biri olan, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI’ nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh’ un Gemisi’ nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Anfitiyatro’ yu, Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu gibi birçok yeri görüyoruz.  Akşam üzeri  4* CAPELLA HOTEL'e yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, bu güzel şehrin hareketli gece yaşamını görmek için gece turumuzu gerçekleştiriyoruz. Eskişehir’ in en merkezi lokasyonunda bulunan otelimizin bu avantajıyla, birçok yere yürüyerek gezintiler yapabilme şansına sahipsiniz. İsteyen konuklarımız, şehrin trafiğe kapalı en ünlü caddesi olan DOKTORLAR CADDESİ, ESPARK AVM, PORSUK ÇAYI çevresinde hareketli yaşantısı ile ünlü ADALAR BÖLGESİ, HALLER GENÇLİK MERKEZİ ve BARLAR SOKAĞI’nda keyifli saatler geçirebilirler. Konaklama otelimizde. http://www.capellaotel.com

2. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Eskişehir’e ulaştığımızda  TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ’ne geçiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz. Rehberimizin anlatımları ve fotoğraf çekimlerimizi tamamlayarak, Türkiye’nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’ni ziyaret ediyoruz. Burada birçok sanatçının eserlerini görme şansına sahip olacaksınız. Daha sonra, ATLIHAN’da Eskişehir el sanatlarının en önemli örneklerinden olan LÜLETAŞI çeşitlerini görmeye gidiyoruz. El sanatları çarşısında alışveriş için serbest zaman takiben, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi  KURŞUNLU KÜLLİYESİ’ni geziyoruz. Ardından BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra,   ESKİŞEHİR’in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz. Daha sonra, Eskişehir’in akciğeri olan, KENT PARK’a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekânları ile Eskişehir’ in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ı geziyoruz.  Tekrar otobüsümüze binerek, BEYPAZARI’na yol alıyoruz. Beypazarı’na vardığımızda, BEYPALAS Otelimize yerleşiyor ve kısa bir süre dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi almak üzere meşhur BAĞEVİ’ ne gidiyoruz. Yöresel tatlardan oluşan akşam yemeğimizi canlı müzik ve yöresel eğlenceler eşliğinde alıyoruz.  Keyifli bir gece sonrasında, tekrar otelimize dönüyoruz. 

3. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Osmanlı mimarisi’nin özelliklerini ve yaşayış şekillerini ince bir çizgide yaşatan, evleri ile ünlü belde BEYPAZARI’nı gezmeye başlıyoruz.  SULUHAN olarak da bilinen  NASUH PAŞA HANI’nı, Beypazarı'nın tarihi ile ilgili makale, kalıntı ve eserlerin sergilendiği KENT TARİHİ MÜZESİ’ni, Türkiye'nin ilk uygulamalı kültür müzesi olan  YAŞAYAN MÜZE’yi ve Beypazarı'nın tarihi sokağı Alâaddin Sokak gezilerimizi yapıyoruz. Kurşunlu Camii, İncirli Camiini dışardan görerek, GÜMÜŞÇÜLER ÇARŞISI’na geçiyor ve telkâri tekniği ile üretilen gümüş takıları alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Ayrıca yerel halkın kurduğu standlarda, Beypazarı kurusu, erişte, tarhana, cevizli tatlı sucuk, havuç lokumu gibi yöresel ürünlerden satın alabilirsiniz. Turumuzun devamında, yamaçlarına oyulmuş mağaralar ve İnözü Deresi boyunca uzanan görsel zenginliği son derece etkileyici İNÖZÜ VADİSİ’ne gidiyoruz. Bu güzel vadide manzara seyrimizi de gerçekleştirerek  BEYPAZARI’na veda ediyoruz. Geri dönüş yolculuğumuzda POLATLI-AFYON-UŞAK üzerinden uygun molalarlaakşam saatlerinde İZMİR’e varıyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

» Program  19. 10.2022 tarihinde güncellenmiş olup, bu tarihten önceki sirküleri geçersiz kılar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları
 • Çevre Gezileri 
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 
 • Beypazarı’nda Bağ Evi’nde Yöresel Eğlence Eşliğinde 1 akşam yemeği
 • Beypazarı’nda Beypalas Otel’ de O.K. konaklama ( 1 Gece)
 • Eskişehir’de  4* Capella Otel’de Y.P. Konaklama ( 1 Gece)
 • Seyahat Sigorta
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Öğle Yemekleri
 • Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Porsuk Çayında Gondol Gezisi
 • Yolda Alınacak Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde Ekstra Harcamalar

Tur Hareket Tarihleri

1.TUR :15-17 Nisan 
2.TUR :22-24 Nisan
3.TUR :2-4 Mayıs( Bayram) 
4.TUR :20-22 Mayıs
5.TUR :10-12 Haziran 
6.TUR :10-12 Temmuz(Bayram) 
7.TUR :28-30 Ağustos 
8.TUR :23-25 Eylül 
9.TUR :7-9 Ekim 
10.TUR :28-30 Ekim 
11.TUR :18-20 Kasım​  

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turların kalkış tarihinden en az 24 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.
» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken bu şart kabul edilmiş sayılır.
» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ibrazı şarttır.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR da saklıdır.Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Pandemi,  mücbir sebepler(hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberin verdiği zamanlamalara uymamaları gibi nedenlerden tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda hertürlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.
» İptal-İade Şartları: Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 29 - 21 gün arası kalması durumunda yapılan iptaller de %35 noshow (kesinti bedeli), 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 noshow (kesinti bedeli) uygulanır. Katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı  gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez ve ücret iadesi gerçekleşmez.

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:

Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.