ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU ( Mart Ayı Özel)

ESKİŞEHİR BEYPAZARI TURU ( Mart Ayı Özel)

 • Eskişehir’ de 4* CAPELLA OTEL’ de ve Beypazarı' nda BEYPALAS OTEL’ de Konaklama
 • 3 Gün-2 Gece
 • Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

KIŞ SEZONU ÖZEL

 ESKİŞEHİR - BEYPAZARI TURU 

  GÜNDÜZ ÇIKIŞLI  

1 Gece; Eskişehir’ in En Merkezi ve Yeni Otellerinden biri olan 4* CAPELLA OTEL' de Konaklama  ve 
1 Gece; Beypazarı’ nın En Güzel Oteli BEYPALAS OTEL’ de Konaklama Ayrıcalığı ile…

BEYPAZARI’ nda BAĞ EVİ’ nde  Yöresel Eğlence ve Yemek Fiyata Dahil !!!

             26-28 Mart 2021  (3 Gün-2 Gece)

 ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!! 


1. Gün

Sabah saat 06:10 ÜÇKUYULAR ( Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü),  06:15 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  06:25 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  06:35 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü), 06:45 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)  06:50 KARŞIYAKA (Anıt),  06:55 KARŞIYAKA (Yunuslar),  07:05 BOSTANLI Bostanlı İskele, (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü)  07:10 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı),  07:25 BORNOVA (Ege Ünv. Hastanesi Önü)` nden 07:30 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı- Kampus Önü)` nden siz değerli misafirlerimizi alarak, seyahatimize başlıyoruz. Yolda uygun molalarla, KULA-UŞAK üzerinden, Çiniler Diyarı, KÜTAHYA` ya varıyoruz. Panoramik şehir turu yaparak, ÇİNİ ÇARŞISI` na gidiyoruz. Burada hesaplı porselen alışverişleri yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeği sonrasında,  ESKİŞEHİR` e varıyoruz. Önce, Eskişehir` in en büyük parklarından biri olan, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI` nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh` un Gemisi` nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro` yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu gibi birçok yeri görüyoruz.  Akşamüzeri Eskişehir`in yeni ve modern oteli olan 4* CAPELLA HOTEL`e yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra isteyen konuklarımız gece de ayrı bir güzelliği sahip Eskişehir`de gece gezmesine çıkabilirler. Eskişehir`in en merkezi lokasyonunda bulunan otelimizin bu avantajıyla, birçok yere yürüyerek ulaşma şansına sahipsiniz. İsteyen konuklarımız, şehrin trafiğe kapalı en ünlü caddesi olan DOKTORLAR CADDESİ, ESPARK AVM, PORSUK ÇAYI, ADALAR BÖLGESİ, HALLER GENÇLİK MERKEZİ ve BARLAR SOKAĞI`nda keyifli yürüyüşler yapabilirler. Konaklama otelimizde. http://www.capellaotel.com/

2. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, ŞELALE PARK`a hareket ediyoruz. Mükemmel şehir manzarası eşliğinde, sabah kahvelerimizi yudumlayarak, Eskişehir`i gezmeye devam ediyoruz. TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ`ne gidiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz. Türkiye` nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ`nde birçok sanatçının eserlerini gördükten sonra, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi KURŞUNLU KÜLLİYESİ`ni geziyoruz. Yeni açılan, BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ`ni de keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, ESKİŞEHİR` in meşhur lületaşı ve el işlerinden hatıra eşyalar alışverişini yapıyoruz. ESKİŞEHİR` in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI` nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz. Daha sonra, Eskişehir`in akciğeri olan, KENT PARK`a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekânları ile Eskişehir`in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK`ı geziyoruz.  Tekrar otobüsümüze binerek, BEYPAZARI` na hareket ediyoruz. Önce, BEYPAZARI çarşısında, sergilerden gümüş ve Beypazarı Kurusu alışverişlerimizi yapmak için serbest zaman veriyoruz. Buradan, BEYPALAS Otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir süre dinlendikten sonra, akşam yemeğimizi meşhur BAĞEVİ`nde, yöresel eğlence eşliğinde, yöresel yemeklerden oluşan menülerle alıyoruz. Unutamayacağınız keyifli bir gece sonrasında, tekrar otelimize dönüyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Osmanlı Mimarisi`nin özelliklerini ve yaşayış şekillerini ince bir çizgide yaşatan, evleri ile ünlü belde BEYPAZARI`nı gezmeye başlıyoruz. KURŞUNLU CAMİİİNCİRLİ CAMİİTAŞMEKTEP`i görüp, buradan HIDIRLIK TEPESİ`nin manzarasını fotoğraf ve kameralarımızla ölümsüzleştiriyoruz. Ardından, yamaçlarına oyulmuş mağaralar ve İnözü Deresi boyunca uzanan görsel zenginliği son derece etkileyici olan, İNÖZÜ VADİSİ`ne gidiyoruz. Bu güzel vadiyi seyrederek, BEYPAZARI`na veda ediyoruz. Geçirdiğimiz bu keyifli gezinin ardından geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. POLATLI-AFYON-UŞAK güzergahı ile kısa molalardan sonra, akşam geç saatlerde İZMİR`e varıyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları
 • Çevre Gezileri ve İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 
 • Beypazarı’nda Bağ Evi’nde Yöresel Eğlence Eşliğinde 1 akşam yemeği
 • Beypazarı’nda Beypalas Otel’ de O.K. konaklama ( 1 Gece)
 • Eskişehir’de 4* Capella Hotel’de Y.P. Konaklama ( 1 Gece)
 • Seyahat Sigorta
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 • Öğle Yemekleri
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Porsuk Çayında Gondol Gezisi
 • Yolda alınacak sabah kahvaltısı
 • 65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta farkı alınır.
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
26.03.2021899,00 TL
799,00 TL
1.049,00 TL
949,00 TL
899,00 TL
799,00 TL
0 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 649,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

26 Mart

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 16-19-27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

»Triple odalar, 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Eskişehir Otel’de Akşam Yemeği yoğunluk durumuna göre Set Menü veya Açık büfe şeklinde verilecektir

»Hava koşulları veya elimizde olmayan sebeplerden dolayı gezilemeyen görülemeyen yerlerden Acentamız sorumlu tutulamaz.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. 

» Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. Gerekçe göstermeden yapılan iptaller,  ve kronik rahatsızlıklar , salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmemektedir.

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

3 Gün-2 Gece

799.00 TL
'den itibaren

Konaklama

Eskişehir’ de 4* CAPELLA OTEL’ de ve Beypazarı' nda BEYPALAS OTEL’ de Konaklama

Ulaşım

Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Beypazarı ve Eskişehir

Tur Hakkında

BEYPAZARI KONAKLAMA AYRICALIĞI ve BAĞ EVİ’ nde YÖRESEL EĞLENCE ve YEMEK BU PROGRAMDA...

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

 • ÜÇKUYULAR (Kavşaktaki Pamukkale Yazıhanesi Önü) (06:10)
 • KONAK (Sabancı Kültür Merkezi) (06:25)
 • ALSANCAK ( Lozan-Fuar Kapısı Önü) (06:40)
 • KARŞIYAKA (Anıt) (07:00)
 • KARŞIYAKA (Yunuslar) (07:00)
 • KARŞIYAKA (Bostanlı İskele) (07:05)
 • MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm. Karşısı) (07:10)
 • BORNOVA (Osman Kibar Meydanı-Kampüs Girişi) (07:40)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2021

1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2021

399,00'den itibaren
2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2021

2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2021

449,00'den itibaren
3-BALKAN YILDIZLARI TURU (Otobüsle) 2021

3-BALKAN YILDIZLARI TURU (Otobüsle) 2021

299,00'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.