GÖKÇEADA-BOZCAADA VE ÇANAKKALE (2019)

3* HELENPARK veya HELEN OTEL' de Y.P. Konaklama (2 Gece)

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

HELEN PARK/HELEN OTELDE Y.P. (Yenilenmiş Haliyle ve ÇANAKKALE Merkez Konaklama Ayrıcalığıyla)
Gezilecek Yerler:

Gökçeada, Bozcaada, Çanakkale

Kalkış Noktaları: Sabah saat 05:00 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 05:10 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 05:20 Alsancak LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 05:30 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı), 05:40 KARŞIYAKA (Anıt), 05:40 KARŞIYAKA (Yunuslar), 05:45 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü), 05:55 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı
Geceleme: 3 Gün - 2 Gece
Konaklama: 3* HELENPARK veya HELEN OTEL' de Y.P. Konaklama (2 Gece)
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

 

 2019 SEZON BOYUNCA 

  GÖKÇEADA-BOZCAADA VE ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER  

3* HELEN PARK VEYA HELEN HOTELDE Y.P. KONAKLAMALI

(Yenilenmiş Hali ve Çanakkale'de Merkezi Konaklama Ayrıcalığıyla)

1 TUR: 20-22 Nisan   2 TUR: 4-6 Haziran     3 TUR: 7-9 Haziran     4 TUR: 28-30 Haziran 

5 TUR: 12-14 Temmuz   6 TUR: 26-28 Temmuz   7 TUR: 11-13 Ağustos    8 TUR: 12-14 Ağustos   

9 TUR: 16-18 Ağustos   10 TUR: 23-25 Ağustos 11 TUR :30 Ağustos-1 Eylül  12 TUR: 13-15 Eylül    13 TUR: 27-29 Eylül   

 14 TUR: 4-6 Ekim    15 TUR: 26-28 Ekim   16 TUR: 27-29 Ekim   (3 GÜN-2 GECE)

  ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN !!!  

ERKEN REZERVASYON, HER TARİHTE İLK 10 KOLTUK İÇİN GEÇERLİDİR… KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA, 
FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTEREREK, NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR.

ASSOS-TRUVA VE ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER Turumuzu incelemek için lütfen buraya tıklayınız !
BOZCAADA ve ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER Turumuzu incelemek için lütfen buraya tıklayınız !

1. Gün:

Sabah saat 05:00 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 05:10 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü), 05:20 Alsancak LOZAN (Fuar Kapısı Önü), 05:30  BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı), 05:40 KARŞIYAKA (Anıt), 05:40 KARŞIYAKA (Yunuslar), 05:45 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü), 05:55 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı Eski Carrefour Önünden siz değerli konuklarımızı alarak,  hareket ediyoruz. Sabah kahvaltı molası sonrasında, EDREMİT-ALTINOLUK üzerinden, EZİNE GEYİKLİ YÜKYERİ feribot iskelesinden, Mitolojik efsanelerde, adı sıkça geçen BOZCAADA’ ya geçiyoruz. Adanın en görkemli yapısı olan KALE turumuza başlıyoruz. KALE gezimiz esnasında, rehberimizden hem ada ile ilgili, hem de kale ile ilgili, bilgilerimizi aldıktan sonra,  buranın meşhur ŞARAP’ larından alışverişler yapıyoruz ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. İsteyenler balık menüsünden, öğle yemeğini BOZCAADA LİMANI’ nda veya Bozcaada’ nın merkezindeki ara sokaklarda aperatif olarak alabilirler.. Ayrıca, Bozcaada’nın yine meşhur domates reçelinden almayı unutmayın!!! Mübadele yıllarına kadar Rumlar ve Türklerin yüzlerce yıldır barış içinde yaşadığı BOZCAADA’ da, şimdi bir elin parmakları kadar Rumlar kalmış, Kültürlerin kaynaştığı; RUM MİMARİSİ EVLERİ, TARİHİ KİLİSESİ’ ni görüyoruz ve sokaklarında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. İsteyen konuklarımızla da, minibüslerle BOZCAADA ’nın (ekstra) PlajlarınıKoylarını, Rüzgar Güllerini, Üzüm Bağlarını görmeye gidiyoruz.. BOZCAADA’ nın bu güzellikleri sizleri derinden etkileyecek. Feribot saatine göre gezimizi tamamlıyoruz ve tekrar GEYİKLİ LİMANI’ na dönerek, ÇANAKKALE’ ye hareket ediyoruz. Merkez’de bulunan otelimizin avantajıyla, ÇANAKKALE SAAT KULESİ ve AYNALI ÇARŞI’ yı gezerek, 3* HELEN veya HELEN PARK OTEL’ imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün:

Otelde alacağımız kahvaltının ardından, Çanakkale’den Feribotla ECEABAT’ a geçiyoruz. Buradan KABATEPE İSKELESİ’ ne gidiyor ve arabalı vapurla keyifli bir deniz yolculuğu sonrasında, kelimelerle anlatmanın mümkün olmadığı ancak yaşanarak ulaşılabilir bir güzellik olan GÖKÇEADA’ya ulaşıyoruz. Gökçeada’nın merkezine geçiyor ve minibüslerle (ekstra) Rum köylerini gezmeye başlıyoruz. Önce, 15 Ağustos’ta Meryem Ana Yortusunun gerçekleştiği TEPEKÖYÜ görüyoruz. Turumuzun devamında, Merkez’de vereceğimiz öğle yemeği molasının ardından, dibek kahvesi ve sütlü tatlıları ile ünlü ZEYTİNLİ KÖYÜNÜ ziyaret ediyoruz. Diğer bir durağımız, manzarası ile de bilinen BADEMLİ KÖYÜ olacak… Buradaki gezimizi de tamamlayarak, Adanın akşamları en hareketli noktası olan KALEKÖY Limanında vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında, bu güzel Adaya veda ediyoruz. Feribot ile, KABATEPE Limanına ulaşıyor, ECEABAT’tan da tekrar ÇANAKKALE’ye geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. İsteyen konuklarımız akşam, Çanakkale sahilinde yürüyüşler yapabilir.


3. Gün:

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, ÇANAKKALE’ den feribotla, ECEABAT’ a ulaşıyoruz. 1.Dünya Savaşı’nın en önemli zaferleri arasında yer alan, ÇANAKALE Muharebelerinin yaşandığı topraklarda, KİLİTBAHİR KALESİ, NAMAZGÂH TABYASI’ nı görerek, SEYİT ONBAŞI ANITI, MECİDİYE TABYASI’ nı geziyoruz. Bir sonraki durağımız, ŞAHİNDERE SARGI YERİ ŞEHİTLİĞİ ve Çanakkale savaşlarında, şehitlerimizi simgeleyen abidelerin en görkemlisi olan ÇANAKKALE ŞEHİTLİKLER ABİDESİ olacak… Devamında,  SEDDÜL BAHİR, ERTUĞRUL TABYASI, EZİNELİ YAHYA ÇAVUŞ ve arkadaşları için yapılmış olan ŞEHİTLİK ve ANITI, ERTUĞRUL KOYU ziyaretlerimizden sonra,  ALÇITEPE KÖYÜ’ nde öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında, MEHMETÇİĞE SAYGI ANITI, KANLI SIRT YAZITI,  ANZAK LONE PINE ANITI, ARIBURNU Yarlarını, ANZAK KOYU’ nu, 57. ALAY ŞEHİTLİĞİ, KESİKDERE ŞEHİTLİĞİ, CONKBAYIRI, KEMAL YERİ görerek, gezilerimizi tamamlıyoruz. Bu anlamlı ve duygu yüklü turumuzun sonunda,  ECAABAT’ tan feribotla, ÇANAKKALE’ ye geçiyoruz. Daha sonra, İZMİR’ e dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. AKÇAY YASA TESİSLERİ’ nde mola vererek, akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatlerinde görüşmek dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

3* HELENPARK OTEL Y.P. KONAKLAMA 2 GECE

- LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM VE İKRAMLAR

- PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ

- SİGORTA

- TÜM FERİBOT GEÇİŞ ÜCRETLERİ

- ACADEMİC TOUR GÜVENCESİ

 

- MÜZE ÖREN YERİ ve MİLLİ PARK GİRİŞ ÜCRETLERİ

- OTELLERDE EKSTRA ALINAN YİYECEK VE İÇECEKLER

- ÖĞLE YEMEKLERİ

- YOLDA ALINACAK SABAH KAHVALTIS

- MİNÜBÜS ÜCRETLERİ

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

- ARAÇTA VE TESİSLERDE KAYBOLAN EŞYALARDAN ACENTAMIZ SORUMLU DEĞİLDİR.

- ÇOÇUK İNDİRİMLERİ 2 YETİŞKİN İLE BİRLİKTE KONAKLAMAK ŞARTI İLE GERÇEKLEŞTİRİLİR.

- TURLARIMIZ TALEPLER DOĞRULTUSUNDA 27, 31,46  KİŞİLİK ARAÇ SEÇİMİ YAPILMAKTADIR. YOLCU TURU SATIN ALIRKEN BU ŞARTI KABUL ETMİŞ SAYILIR.

- REHBER; HAVA YOL VE KONAKLAMA ŞARTLARINA UYGUN OLARAK, TURDA  VE PROGRAMDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR..

- YETERLİ SAYIDA ÇOĞUNLUK SAĞLANAMADIĞINDA, TURU 1 GÜN ÖNCEDEN HABER VERMEK KAYDI İLE İPTAL HAKKI ACADEMİC TOUR’DA SAKLIDIR. ACADEMİC TOUR İPTALİ BİZZAT BİLDİRMEK ZORUNDADIR.

» Gökçeada-Bozcaada ve Çanakkale Turumuz ‘' Promosyon Ürün’’ kapsamındadır.  

 

İptal-İade ve Değişiklik Hakkında

*** İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Özel ve Uçaklı Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

*** Tur iptal ve iadesi katılımcının MUCBİR sebep göstermesiyle sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına '' katılımcının vefatı, ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi'' gibi durumlar girmektedir.   

   Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2019-2020)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
1799.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2019-2020)
Kars'ta THE KARS PARK OTEL Konaklamalı ve Her Gece Yöresel KARS Eğlencesi İmkanı ile...
4 Gün - 3 Gece / 06.12.2019
2-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2020)
Erken Rezervasyon Fırsatı !!!
2199.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla ve Doğu Ekspres Treni ile BUTİK KARS & ERZURUM (2020)
Kars'ta WINTER CITY HOTEL Konaklamalı ve Her Gece Yöresel KARS Eğlencesi İmkanı ile...
4 Gün - 3 Gece / 21.02.2020
Uçakla Butik  VAN GÖLÜ HAVZASI TURU (Kış Sezonu Özel)
Van'ın Kış Güzellikleri
2099.00 TL
'den itibaren
Uçakla Butik VAN GÖLÜ HAVZASI TURU (Kış Sezonu Özel)
KARLAR ALTINDA VAN’IN, KIŞ GÜZELLİKLERİNİ KEŞFE GİDİYORUZ...
4 Gün - 3 Gece / 27.02.2020
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım