Uçaklı KARS-PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ & ERZURUM

Uçaklı KARS-PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ & ERZURUM

 • 2 Gece THE KARS PARK HOTEL Konaklamalı 1 Gece PALANDÖKEN'de Palan OTEL Konaklamalı
 • 4 Gün - 3 Gece
 • Uçakla ve Hijyen ve Sosyal Mesafe Kurallarına Uygun Konforlu Araçlarla Seyahat

(4 GÜN-3 GECE'LİK PROGRAM)

 Uçakla  

 KARS-PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ-ERZURUM 

İzmir’den Kars’a, Erzurum’dan İzmir’e Direkt Uçuş 

  DOYA, DOYA KARS-ERZURUM (PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ) 4 GÜN-3 GECE 

Ortaçağın görkemli yerleşimlerinden ANİ, bir kış masalı ÇILDIR GÖLÜ,

Dünyaca ünlü PALANDÖKEN  KAYAK MERKEZİ konaklama VE ERZURUM farkı ile

muhteşem bir gezi sizleri bekliyor…

                     ACADEMİC TOUR AYRICALIĞI İLE, YÖRESEL KARS EĞLENCELERİ İMKANI 

         *** Kars’ın Ünlü Ozanlarının iştirak edecekleri AŞIK ATIŞMASI

*** Kars Kaz Evinde, Kafkas Oyunları Eşliğinde Kaz Eti Menülü Kafkas Eğlencesi

        ***  KARS RUS EVİ (Katerina Sarayı) önünde SICAK ŞARAP ve AKORDİYON eşliğinde, ATEŞ PARTİSİ

 2 GECE THE KARS PARK HOTEL Konaklamalı 

1 GECE PALANDÖKEN'de Palan OTEL Konaklamalı

 7-10 Mart / 14-17 Mart 
21-24 Mart

 ERKEN REZERVASYON  FIRSATINI KAÇIRMAYIN!!!  


1. Gün

İZMİR -KARS MERKEZ GEZİSİ ve AŞIK ATIŞMASI EĞLENCESİ ve İSTEĞE BAĞLI KATERİNA SARAYI ÖNÜNDE ATEŞ PARTİSİ EĞLENCESİ

Sabah Sabah 11:30`da Adnan Menderes Havalimanı`nda buluşuyoruz. Saat 13:15 uçuşu ile Kars Havalimanına varıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza binerek, s erhad (sınır) şehrimiz KARS`a ulaşıyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız kısa bir panoramik tur sonrasında güzel ilimizi tanımaya ve gezmeye KARS MÜZESİ ile başlıyoruz. (Pazar günü hareketli bu turumuzda kısıtlamalar devam ederse, bugünkü programımızı diğer günlerde gerçekleştirmek üzere otelimize geçiyoruz) Ardından  Academic Tour misafirlerine özel düzenlenecek olan, Kars`ın ünlü ozanlarının iştirak ed)eceği, milli geleneklere uygun AŞIK ATIŞMASI,  bu güzel güne ayrı bir anlam verecek. Ardından The Kars Park Otel`e yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi otelde aldıktan sonra, isteyen konuklarımızla farklı bir KARS KIŞ GECESİ  yaşayacağız. Dileyen misafirlerimizle ekstra, KARS RUS EVİ (Katerina Sarayı) önünde SICAK ŞARAP (1 bardak) ve AKORDİYON eşliğinde, ATEŞ PARTİSİ düzenliyor ve KAFKAS müzikleri ile unutulmaz bir gece yaşıyoruz. (Bu etkinliğimiz Bakanlık kısıtlamaları devam ederse gerçekleşmeyecektir)  Konaklama otelimizde.

2. Gün

ANİ ANTİK KENTİ-ÇILDIR GÖLÜ-KARS MERKEZ GEZİSİ-KAFKAS GECESİ EĞLENCESİ

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, günümüzün ilk gezi noktası olan ANİ ANTİK KENTİ`ne ulaşıyoruz. Arpaçay Nehri`nin kıyısında ve Ermenistan sınırında bulunan bu tarihi kentteki gezimizde Tarihi Surlar, Bezirhane, Surp Amena Prkıtch Kilisesi, Tigran Honents Kilisesi, İpek Yolu Köprüsü, Ebu`l Menüçehr Camii, Büyük Hamam, Abughamrends (Poladoğlu Kilisesi), Ateşgede Tapınağı ziyaret noktalarımızdır. Ani Antik Kenti ziyaretimiz sırasında, Bakireler Manastırı(Surp Hripsime Manastırı), İçkale,Kızlar Kalesi, Selçuklu Kervansarayı, Kral Gagik Kilisesi,Gürcü Kilisesi ise panoramik olarak göreceğimiz yerlerdir. Bu etkileyici gezimizin sonrasında, kışın tamamen buz tutan, ÇILDIR GÖLÜ` nü görmeye gidiyoruz. Önce, gölün kendi balığı olan Sarı Balık` tan öğle yemeğimizi alıyoruz. Anılarımıza ekleyeceğimiz fotoğraf çekimi sonrasında buz tutmuş ÇILDIR GÖLÜ üzerinde AT KIZAĞI keyfini yaşıyoruz. ( Gölde buzlar erimişse gezintimiz göl kenarında olacaktır) Buzu kırıp ağ çeken balıkçılara katılıyor ve onlarla birlikte bizde balık avlıyoruz. Göl üzerinde,  çevresinde geçireceğimiz keyifli vakit sonrasında, Kars şehir merkezine geliyor ve bu güzel şehrimizin tarihi ve kültürel güzelliklerini keşfe çıkıyoruz. Kars-Kafkas Cephesi Müzesi, Cheltikov Evi, Tarihi Taş Köprü, Rus Şiiri`nin Güneşi olarak bilinen Puşkin`in de yıkandığı Tarihi Osmanlı Hamamları, Namık Kemal Evi, Katerina Sarayı, Evliya (Ebu`l Hasan Harekani) Camii, Kümbet Camii(12 Havariler Kilisesi), Defterdarlık Binası (Kentin ilk tiyatrosu) Vali Konağı (Tüccar Stavişku Evi), turumuzun  gezi noktalarımız olacak. Gezimizin ardından, şehir merkezinde meşhur Kars Gravyeri ve Kaşar peyniri alışverişlerimizi yapıyor ve otelimize geri dönüyoruz.  Bir süre dinlendikten sonra ekstra, KAZ ETLİ ve yöresel tatlardan oluşan akşam yemeğimizi KAFKAS DANS GÖSTERİSİ eşliğinde almak üzere Kars merkeze meşhur KAZ EVİ`ne  gidiyoruz. (Bu etkinliğimiz Bakanlık kısıtlamaları devam ederse gerçekleşmeyecektir) Eğlence sonrası, otelimize dönmeden ay ışığı ve gece aydınlatmaları içinde daha gösterişli bir görünüme sahip olan Kars Kalesi, Evliya Camii, Kümbet Camii önünde hatıra fotoğraflarımızı çekiyoruz. Konaklama The Kars Park Otel`imizde.

 

3. Gün

KARS- DOĞU EKSPRES TRENİ YOLCULUĞU veya (SARIKAMIŞ)-ERZURUM-PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ

Erken saatlerde otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası, Doğu Ekspres Tren seferleri açılırsa Tren ile direkt ERZURUM`a, açılmaz ise aracımızla keyifli bir yolculukla SARIKAMIŞ`a hareket ediyoruz. İlçe merkezinde kısa bir tanıtım turu yaparak şehit olmuş 90 bin Mehmetçiğimiz anısına düzenlenmiş merkezdeki Şehitliği ziyaret ediyoruz. Ardından dünyaca ünlü Palandöken Kayak Merkezinde konumlanan PALAN OTEL`imize geçiyoruz. Giriş işlemlerinin ardından dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkarak kayak keyfi veya  karlar üzerinde eğlenceli anlar yaşayabilirler. Unutulmaz  güzel anılarımızla  Palandöken Kayak Merkezinde bulunan otelimize dönerek günün yorgunluğunu atıyoruz.Akşam yemeğimizi ve konaklama otelimizde.

4. Gün

PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ - ERZURUM - İZMİR

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, bir süre daha kar keyfimize devam ediyor ve rehberimzin belirlediği saat`te otelden ayrılarak Dadaşlar Diyarı ERZURUM`a hareket ediyoruz. Öğle yemeğimizi meşhur Çağ Kebabı`ndan aldıktan sonra gezimize başlıyoruz. ERZURUM`da, Milli Mücadele Kongre Merkezi, Yakutiye Medresesi, 1670 yılı tarihli levhasıyla halka vergi indirimi getirildiğini belirten fermanın dış avlu duvarında asılı olduğu Lala Mustafa Paşa Camii, Ulu Camii, Çifte Minareli Medrese, Üç Kümbetler ve Aziziye-Mecidiye Tabyaları (uzaktan) Erzurum` da göreceğimiz yerler arasındadır. Eski Erzurum Evlerinde vereceğimiz çay molası sonrasında Erzurum ilimizin el sanatlarının öncelikli örneği olan Oltu Taşı` ndan üretilen hediyelik eşyaların sergilendiği Taşhan (Rüstem Paşa Kervansarayı)` nda verilecek alışveriş ve serbest zaman sonrası havalimanına geçiyoruz. 19:50 Erzurum-İzmir uçağına binerek, 22:05`de İZMİR` e varıyoruz. Bir başka Academic Tour gezisinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 •  İzmir-Kars Gidiş, Erzurum-İzmir Dönüş Uçak Biletleri
 • Kars-Erzurum Doğu Ekspresi Tren Bileti
 • The Kars Otel’de 2 Gece Konaklama 
 • The Kars Otel’de 2 Sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
 •  Palandöken Kayak Merkezi'nde  PALAN OTEL’de 1 Gece Konaklama
 • Palandöken Kayak MerkeziPALAN OTEL 1 sabah Kahvaltısı, 1 Akşam Yemeği
 • 1. Gün, Academic Tour organizasyonu ile yapılacak olan, ünlü ozanların katılacağı AŞIK ATIŞMASI
 •  Profesyonel Rehberlik Hizmeti ve Çevre Gezileri
 •  Lüks Araçla Uçaktan İndikten Sonra Ulaşım
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ACADEMIC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Otelde Alınan Ekstra Yiyecek ve İçecekler
 • Müze-Ören Yeri ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Çıldır Gölü Kızak Keyfi (Hava Şartlarına Bağlı)
 • Palandöken  Telesiyej Ücreti-Kayak Kiralama
 • Öğlen Yemekleri ve Molalar
 • İsteğe Bağlı, Kars Kaz Evinde, Kafkas Oyunları Eşliğinde, Kaz Eti Menülü 1 Akşam Yemeği, Kafkas Gecesi Eğlencesi
 • İsteğe bağlı, Kars Katerina Sarayı önünde, Akordiyon eşliğinde ATEŞ PARTİSİ (1 bardak Sıcak Şarap)
 • 65 yaş üstü misafirlerimiz, ek sürprim sigorta ücreti 20 TL öder
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
14.03.20212.199,00 TL
1.699,00 TL
2.599,00 TL
2.099,00 TL
2.199,00 TL
1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 1.099,00 TL
7 - 12 Yaş 1.449,00 TL
Taksitler »
21.03.20212.199,00 TL
1.699,00 TL
2.599,00 TL
2.099,00 TL
2.199,00 TL
1.699,00 TL
2 - 6 Yaş 1.099,00 TL
7 - 12 Yaş 1.449,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

14, 21 Mart

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan, seyahat esnasında yapacak olduğunuz alışverişlerden ve sonrasında aldığınız ürünlerle ilgili doğabilecek şikâyetlerden ACADEMİC TOUR kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. ACADEMİC TOUR, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Hava şartlarından, uçak rötarlarından veya farklı nedenlerden dolayı programda yazdığı halde gerçekleştirilemeyen turdan ACADEMİC TOUR sorumlu tutulamaz.

» TCDD tarafından yapılacak saat değişiklikleri, iptal veya rötardan acentamız sorumlu değildir. İptal durumunda acentamız Kars-Erzurum arasını aracımızla devam edip, programımıza ilave Sarıkamış eklenecektir.

»  Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Tren’de koltuklar yan yana  veya aynı vagon denk gelmemesi durumunda acentamız sorumlu tutulamaz.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.

» Tur programı, ACADEMİC TOUR Tur Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

» Butik Turlarımızda katılan kişi sayısı doğrultusunda araç seçimi (9 ,16, 27 veya 31 kişilik) yapılmaktadır. Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.

» Gezi süresi 4 GÜN-3 GECE’ dir. Otel konaklaması 3 GECE’ dir.

» Erzurum Palan Otel’de akşam yemekleri açık Büfe’dir.(Odalar’da ücretsiz çay ve lobby alanında sınırsız çay ikramı) Kars Otel’de alınacak Akşam Yemekleri,  Set Menü şeklindedir.

» Rezervasyon esnasında, kimliğinizde yazılı olan isim ve soy isminizi açık olarak kayıt görevlimize bildiriniz. Havaalanında check-in esnasında isimden kaynaklanan problemden ACADEMİC TOUR sorumlu değildir.

»2.Gece İsteğe bağlı, Kars Katerina Sarayı önünde, düzenleyeceğimiz ATEŞ PARTİSİ en az 10 kişinin katılımıyla gerçekleşecektir..

» Programımızda yer alan  Aşık Atışması , Kafkas Gecesi ve Ateş Partisi pandemi sebebiyle alınacak yasal kararlar doğrultusunda bu etkinlikler gerçekleşmeyebilir. 

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Kış dönemi turlarına gelecek misafirlerimizin kış ve soğuk hava koşullarına uygun kıyafet bulundurması gerekmektedir. » İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür.  Uçaklı Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı uçak hariç 30 gün öncesine kadardır. Sigortada belirtilen doktor ve hastane raporu ile belgelenebilen hastalıklar ve 1.derece yakın kaybı gibi sigorta poliçesinde belirtilen nedenler, sigorta şirketi tarafından değerlendirilir.  Belirlenen süreçte  herhangi bir nedenle yapılan iptallerde veya tura gelinmediğinde iptal ve ücret iadesi  mümkün değildir.

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

4 Gün - 3 Gece

1699.00 TL
'den itibaren

Konaklama

2 Gece THE KARS PARK HOTEL Konaklamalı 1 Gece PALANDÖKEN'de Palan OTEL Konaklamalı

Ulaşım

Uçakla ve Hijyen ve Sosyal Mesafe Kurallarına Uygun Konforlu Araçlarla Seyahat

Gezilecek Yerler

Kars, Çıldır Gölü, Ani Harabeleri, Erzurum, Palandöken Kayak Merkezi (Sarıkamış)

Tur Hakkında

ACADEMİC TOUR Ayrıcalığı ile, Yöresel Kars Eğlenceleri İmkanı

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

  Yardımcı Olalım

  Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

  Tıklayın Sizi Arayalım !

  Benzer Turlar

  Uçaklı KARS-DOĞUBAYAZIT-VAN TURU

  Uçaklı KARS-DOĞUBAYAZIT-VAN TURU

  1.749,00 TL 'den itibaren
  Uçaklı KARS-PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ & ERZURUM

  Uçaklı KARS-PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ & ERZURUM

  1.699,00 TL 'den itibaren
  Uçaklı KARS- ARDAHAN-ŞAVŞAT- SARIKAMIŞ 2021

  Uçaklı KARS- ARDAHAN-ŞAVŞAT- SARIKAMIŞ 2021

  2.499,00 TL 'den itibaren

  Tercih Edilme Nedenlerimiz

  Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

  Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
  Erken Rezervasyon Avantajları
  Lüks Ulaşım ve Konfor
  Güvenilirlik
  Seçkin Otellerde Konaklama
  Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
  Güleryüz ve Samimiyet
  Güvenli Alışveriş

  E-BÜLTEN ABONELİĞİ

  Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.