19 Mayıs Özel Uçakla KAPADOKYA

5* SUHAN CAPPADOCIA HOTEL & SPA Y.P. Kalitesiyle Konaklama Ayrıcalığı

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

5* SUHAN CAPPADOCIA HOTEL & SPA Y.P. Kalitesiyle Konaklama Ayrıcalığı
Gezilecek Yerler:

Kapadokya ve Kayseri

Kalkış Noktaları: Akşam, saat 19.00’ da Adnan Menderes Havalimanı’ nda buluşuyoruz.
Geceleme: 3 Gün 2 Gece
Konaklama: 5* SUHAN CAPPADOCIA HOTEL & SPA Y.P. Kalitesiyle Konaklama Ayrıcalığı
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

 

 19 MAYIS ÖZEL UÇAKLA KAPADOKYA TURU 

SUHAN CAPPADOCIA HOTEL & SPA Y.P. KONAKLAMALI

(Avanos'ta Merkezi Konaklama Ayrıcalığı)

17-19 MAYIS 2019 (Cuma Akşam Uçuş/Pazar Dönüş) 3 Gün-2 Gece

SUN EXPRESS HAVAYOLLARI ile KAYSERİ Gidiş - KAYSERİ Dönüş

  ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!  

SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİDİR… KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA, FİYATLAR KADEMELİ OLARAK ARTIŞ GÖSTEREREK,
NORMAL ÜCRETLENDİRME UYGULANACAKTIR.

2019 Sezon Boyunca Otobüsle KAPADOKYA TURLARIMIZI görüntülemek için lütfen tıklayınız ! 
2019 Sezon Boyunca Uçakla KAPADOKYA TURLARIMIZI görüntülemek için lütfen tıklayınız !

 

1. Gün: İZMİR - KAYSERİ - AVANOS

Akşam saat 19.00’ da Adnan Menderes Havalimanı’nda buluşarak, 20.20 ‘de kalkacak, SUNEXPRESS Havayollarına ait İZMİR-KAYSERİ uçağımızın işlemlerini yaparak, KAYSERİ Havalimanına ulaşıyoruz.Bizi bekleyen aracımıza eşyalarımızı yerleştirerek KAYSERİ’ den Kapadokya bölgesine doğru yola çıkıyor ve yaklaşık 1 saat sürecek yolculuğumuzun ardından  Avanos ilçesinde bulunan SUHAN CAPPADOCIA HOTEL&SPA otelimize yerleşiyor ve dinlenmek üzere odalarımıza yerleşiyoruz.


2. Gün: IHLARA VADİSİ - KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ - UÇHİSAR KALESİ - GÜVERCİNLİK VADİSİ –DEVRENT – PAŞABAĞLARI - ONYX ATÖLYESİ - TÜRK GECESİ

Otelimizde alacağımız kahvaltıdan sonra, dünyanın en büyük kanyonlarından biri olan, Kapadokya Turu’nda mutlaka gezilip görülmesi gereken yerler arasında bulunan, IHLARA VADİSİ’ ne hareket ediyoruz. 105 kiliseyle ve içinden akan Melendiz Çayıyla doğa ve tarihi iç içe bulabileceğiniz ve hala içinde yaşayanların olması itibariyle insana ayrı bir heyecan veren IHLARA VADİSİ’ ne ulaşıyoruz. AĞAÇALTI KİLİSESİ’ ni ziyaret edip, Melendiz çayı kenarında resimlerimizi çektikten sonra, rehberimiz eşliğinde gezintilerimizi tamamlıyoruz. Sonrasında, yaklaşık 5000 yıldır burada yaşayanların sığınak olarak kullandığı, 5000 kişiyi barındırabilecek kadar büyük olan dünya harikalarından bir tanesi KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ’ ni, rehberimiz eşliğinde geziyoruz. Yeraltı şehrinde; Kilise, Erzak Depoları, Ahır, Mutfak, Şaraphaneler, Sürgü Kapılar, Havalandırma Bacaları görülecek yerler arasında… Yeraltı şehir turunu tamamlayıp, UÇHİSAR bölgesine doğru hareket ediyor ve GÜVERCİNLİK VADİSİ’ nde yeryüzünde benzerine çok az rastlanan doğa harikası oluşumlarını görerek bölgenin en yüksek 3 noktasından biri olan UÇHİSAR KALESİ’ ni fotoğraflıyoruz ve öğle saatlerinde yemek molası veriyoruz. DERVENT VADİSİ veya HAYAL VADİSİ ismi de yakıştırılan bölgeye hareket ederek, neyi hayal ederseniz onu karşınızda görebileceğiniz bu etkileyici vadiyi fotoğraflıyoruz. Sonrasında, insanların, ancak perilerin yapabileceklerine inandıkları, volkanik yapılı kayaçları sel suları ve rüzgârın aşındırması sonucu oluşan PERİ BACALARI’ nı gözlemliyoruz ve PAŞABAĞLARI olarak bilinen, bölgenin en büyük ve çok başlı peri bacalarının bir arada olduğu bu bölgede, isteyen konuklarımız Peri Bacalarının içine girerek,  keyifli yürüyüşlerle yapabilirler. Buradan yönümüzü ONYX ATÖLYELERİ’ ne çeviriyoruz. KAPADOKYA bölgesinden çıkarılan değerli bir taş olan onyx taşını,  işin üstadı ustaların elinde nasıl şekillendiğine şahit olacaksınız. Dünyanın farklı yerlerinden getirilen taşlarında işlendiği ve değerli takılar haline getirilen bu atölyelerde, gezimiz sonunda, dileyen konuklarımız alışveriş yapabilecek. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, isteyen konuklarımızla, (ekstra) Kapadokya’ ya özgü mağaralara oyularak yapılan eğlence mekânlarında, müzikli unutamayacağınız bir TÜRK GECESİ’ ne katılıyoruz.


3. Gün: BALON TURU - ÇÖMLEK ATÖLYELERİ – ÜRGÜP - ASMALI KONAK - TURASAN ŞARAP FABRİKASI - ÜÇGÜZELLER - GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ - MANZARA VADİSİ - KAYSERİ

Sabah isteyen konuklarımızla, BALON TURU’ na (extra hava koşulları müsait olursa) katılıyoruz. Sabah kahvaltıdan sonra otelimizden ayrılıyor ve 4000 bin yıldır bölgede babadan oğula, dededen toruna Kızılırmak’ın toprağından yapılan Çömlekçilik sanatını görmeye ÇÖMLEK Atölyeleri’ ne gidiyoruz. Böylece bir tezgâhın başına oturup, ustanın yardımı ile kendi ellerinizle çömleğinizi yapma imkânınız olacak. Ardından, bölgenin tanıtımına önemli katkısı olan aynı zamanda ÜRGÜP' ün büyük konaklarına örnek alarak görebileceğimiz ASMALI KONAK dizisinin çekildiği konağı ziyaret ediyoruz. Daha sonra, bölgede yaklaşık 4000 yıldır üretiminin yapıldığı, meşhur şaraplarının satışının yapıldığı TURASAN ŞARAP Fabrikası’ na uğruyoruz. Alışverişlerimizi tamamladıktan sonra, Kapadokya'nın simgesi ÜÇ GÜZELLER' de (Üç güzel peri bacası) güzel gürüntüleri, fotoğraf karelerimize ekliyoruz. Öğle yemeğimizi, yöresel çömlek kebabından tadarak, GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ’ ne hareket ediyoruz. Burada, Kaya kiliselerini; Rahipler Manastırı, Rahibeler Manastırı, Basil Kilisesi, Barbara Şapeli, Yılanlı Kilise, Çarıklı Kilise, Yemekhane ve Kiler yapılarını geziyoruz. Kapadokya’nın en güzel manzarasının izlendiği MANZARA TEPESİ’ nde (O Ağacın Altı) fotoğraf molası ile , bölgedeki gezimizi tamamlıyor ve KAYSERİ’ ye doğru yola çıkıyoruz. KAYSERİ KALESİ, SAAT KULESİ’ ni görerek, Anadolu Selçuklunun yaptığı ilk Külliyesi ve en büyüklerinden biri olan HUNAT HATUN KÜLLİYESİ’ ni geziyoruz.  KAYSERİ’ nin meşhur mantısından (1 kaşıkta 40 mantı tanesi) tadarak, akşam yemeğimizi alarak, Saat 21:00’ de Kayseri havalimanına hareket ediyoruz. Saat 22:15 uçağımıza binerek İZMİR’ e ulaşıyor ve bir başka İZMİR ACADEMİC TOUR seyahatinde görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» Lüks Ulaşım

» Çevre Gezileri ve İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

» SUHAN Otelde 2 Gece Konaklama (2 Sabah Kahvaltısı + 1 gece Akşam Yemeği)

» Seyahat Sigortası Güvence Paketi

» Uçak Biletleri

» ACADEMIC TOUR Güvenesi

 

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

»  Otel dışında alınacak yiyecek ve içecekler

» Otel’de belirlenen ekstralar

» Türk Gecesi Eğlencesi

» Balon Turu (Hava şartlarına göre)

» Öğle Yemekleri+ 1 Akşam yemeği

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Programda yazan uçuş saatleri belirtilen Havayollarından alınmıştır. Academic Tour, uçak saatlerinde olabilecek değişiklikten, rötardan, grev ve fors majör (deprem, iç savaş, terör alarmı, doğal afet vb.) durumlar yüzünden uçuş iptallerinden sorumlu değildir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

» Turların kalkış tarihinden en az 48 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyid edilir.

» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik no ibrazı şarttır.

» Araç kişi sayısına göre tutulur. Yolcu turu satın alırken bu şartı kabul etmiş sayılır.

» Uçakla 19 Mayıs Özel Kapadokya Turumuz ‘’ Uçaklı ve Özel Ürün’’ kapsamındadır.  

»  İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. 

Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.  

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Kafkasör'lü 4 Gece
1799.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Kafkasör Yaylalı, Gito Yaylalı ve Artvin'li Program... (Çarşamba SAMSUN Gidiş-Pazar TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 04.09.2019
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 4 Gece
1499.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li Program... (Pazartesi SAMSUN Gidiş-Cuma TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 23.09.2019
Özel Karadeniz ve Yaylaları (İlave Tarih 19-26 Temmuz)
ERKEN REZERVASYON FIRSATI !!!
1499.00 TL
'den itibaren
Özel Karadeniz ve Yaylaları (İlave Tarih 19-26 Temmuz)
Karadeniz'in Büyülü Güzellikleri Yaylalarda Keşfedilir… 3 Yayla Konaklamalı ve Yayla Gezili Program...
8 Gün 8 Gece / 19.07.2019
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım