Otobüsle KAPADOKYA (2020 Sezon Boyunca)

Otobüsle KAPADOKYA (2020 Sezon Boyunca)

  • BY CAPPADOCIA HOTEL&SPA' da Y.P. Konaklama
  • 3 Gün-3 Gece
  • Lüks otobüsle konforlu bir seyahat

(2020 SEZON BOYUNCA - 3 GÜN 3 GECE)

 OTOBÜSLE KAPADOKYA TURLARI 

BY CAPPADOCIA HOTEL&SPA Y.P.
(Avanos’ta Merkezi Konaklama)

Ihlara Vadisi - Kaymaklı Yeraltı Şehri - Ortahisar - Üçhisar - Güvercinlik Vadisi - Çömlek Atölyeleri  
Paşabağları - Üç Güzeller - Turasan Şarap Fabrikası - Ürgüp - Asmalı Konak - Avanos
Balon Turu - Onyx - Göreme Açık Hava Müzesi - Manzara Vadisi - Türk Gecesi

  1TUR: 15 Ekim /18 Ekim   2 TUR: 29 Ekim /1 Kasım  3 TUR: 12 Kasım /15 Kasım
4 TUR: 19-22 Kasım  5 TUR:26 Kasım /29 Kasım    6 TUR:10 Aralık /13 Aralık

 ŞOK KAMPANYA!!! (3 Gün-3 Gece) SADECE  699 TL 

2020 Sezon Boyunca Uçakla KAPADOKYA TURLARIMIZI görüntülemek için lütfen tıklayınız !


1. Gün

İZMİR-AFYON-KONYA-AKSARAY-IHLARA VADİSİ - KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ - UÇHİSAR - GÜVERCİNLİK VADİSİ - ÇÖMLEK ATÖLYESİ –PAŞABAĞLARI - AVANOS

AKŞAM: Akşam, saat 18:45 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 18:50 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak) 19:00 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü) 19:15 LOZAN (Lozan Kapısı Önü), 19:30 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı) 19:35 KARŞIYAKA (Anıt), 19:40  KARŞIYAKA (Yunuslar)  19:45 KARŞIYAKA Bostanlı İskele, (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 19:50 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı), 20:05 BORNOVA (Ege Ünverstesi Hastane Önü) 20:10 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı- Kampus Önü)’ nden siz değerli misafirlerimizi alarak TURGUTLU-SALİHLİ-KULA-UŞAK-AFYON-KONYA üzerinden, güvenli bir yolculukla  AKSARAY’a ulaşıyoruz. 

SABAH: Sabah rehberimizin belirlediği uygun bir yerde kahvaltımızı aldıktan sonra, ilginç doğal yapısı ve kayalara oyulmuş kiliseleriyle KAPADOKYA BÖLGESİ' nin en önemli inziva yerlerinden biri olan, IHLARA VADİSİ’ ne hareket ediyoruz. 105 kiliseyle ve içinden akan Melendiz Çayıyla doğa ve tarihi iç içe bulabileceğiniz ve hala içinde yaşayanların olması itibariyle insana ayrı bir heyecan veren IHLARA VADİSİ nde, AĞAÇALTI KİLİSESİ’ni ziyaret edip, rehberimiz bilgilendirmeleriyle buradaki turumuzu gerçekleştiriyoruz.  Daha sonra yönümüzü KAYMAKLI YERALTI ŞEHRİ’ne çeviriyoruz. Kaymaklı Yeraltı Şehri; yerin altında 7 kat olarak inşa edilmiş ve %15’i ziyarete açık olan bu yer altı şehrine dar koridorlardan giriyoruz. Kiliseler, şapeller, şırahaneler, erzak depoları, mutfak gibi sosyal yaşam alanlarını geziyoruz. Bu büyüleyici ortamdan ayrılarak, ORTAHİSAR güzergahından, bölgenin en yüksek noktası konumunda bulunan UÇHİSAR KALESİ’ni ve GÜVERCİNLİK VADİSİ’ni görerek, turumuza devam ediyoruz. Daha sonra, ÇAVUŞİN’de ÇANAK-ÇÖMLEK atölyelerine geliyoruz. Bir tezgahın başına oturup, ustanın yardımı ile kendi ellerinizle çömleğinizi yapma imkanınız olacak. Ardından, yoğun PERİ BACALARI’nın bulunduğu PAŞABAĞLARI’nda  fotoğraf çekip kısa yürüyüşler yaparak, kayalara oyulmuş inziva noktalarını görüyoruz. Akşam üzeri, AVANOS’ta BY CAPPADOCIA HOTEL&SPA otelimize  yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

BALON TURU - HACIBEKTAŞ VELİ TÜRBESİ - GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ - MANZARA VADİSİ –DEVRENT – ÜÇGÜZELLER – ÜRGÜP - ASMALI KONAK - TURASAN ŞARAP FABRİKASI - ONYX ATÖLYESİ

Sabah isteyen konuklarımızla, hava durumuna göre BALON TURU’na (ekstra) katılıyoruz. Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından,  HACI BEKTAŞ’a hareket ediyoruz. Türk ve İslam mutasavvıfı ünlü düşünür HACI BEKTAŞ-I VELi’nin Türbesini, Külliyesini ziyarette bulunuyoruz. Burada, Üçler Çeşmesi, Nadar Avlusu, Aslanlı Çeşme, Yemekhane, Meydan Evi, Mihman Evi, BALIM SULTAN TÜRBESİ’ ni de gezdikten sonra, GÖREME AÇIKHAVA MÜZESİ’ ne doğru yol alıyoruz. Kaya Kiliseleri, Rahipler Manastırı, Basil Kilisesi, Barbara Şapeli, Yılanlı Kilise, Çarıklı Kilise, Yemekhane ve Kiler yapılarını geziyoruz. Devamında, MANZARA VADİSİ’ ne giderek, (O Ağacın Altı) muhteşem manzarası eşliğinde çaylarımızı yudumluyoruz. Ayrıca,  değişik şekillere benzetilen Peribacalarının bulunduğu DEVRENT VADİSİ’ni (HAYAL VADİSİ) ve Şapkalı Peribacalarının bulunduğu, Kapadokya'nın simgesi ÜÇ GÜZELLER Peribacaları diğer göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Fotoğraf molası sonrasında, TÜRKİYE’nin en büyük şarap fabrikalarından biri olan, TURASAN şarap fabrikasına uğruyarak, şarap alışverişimizi tamamlıyor ve  buradan da ÜRGÜP’e geçiyoruz. Şehir turumuzun ardından, ASMALI KONAK’ ın televizyon ekranlarına yansıyan güzel görüntülerini yakından göreceğiz. AVANOS’ ta, bölgede çıkan değerli taşları görmek üzere ONYX Atölyesi ziyareti ile bugünkü turumuzu sonlandırıp, otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği sonrasında, isteyen konuklarımızla (ekstra) Kapadokya’ ya özgü mağaralara oyularak yapılan eğlence mekanlarında, müzikli unutamayacağınız  bir TÜRK GECESİ’ ne katılıyoruz.

3. Gün

SULTANHANI – KONYA - MEVLANA MÜZESİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, tarihi ipek yolu üzerindeki Selçuklu mimarisi hanlarından en büyüğü olan SULTANHANI KERVANSARAYI’ nı görüyoruz. Buradan, sayısız tarih, kültür ve doğal zenginliklere sahip olan başka bir  şehrimiz KONYA’ya ulaşıyoruz. Öğle yemeği için serbest zamanın ardından, gerek mimarisinde, gerekse müze içinde bulunan ilginç tarihi eserleri ile gizemini hala koruyan, MEVLANA MÜZESİ’ni ziyaret ediyoruz. Bu anlamlı ziyaretimiz sonrasında, geri dönüş yolculuğumuzda AFYON-UŞAK-KULA- SALİHLE-TURGUTLU  üzerinden, uygun molalarla, gece geç saatlerde İZMİR’ e dönüyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

Çevre Gezileri ve İkramlar

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

 2 Gece BY CAPPADOCIA HOTEL&SPA Y.P. Konaklama

»Zorunlu Seyahat Sigortası

»Academic Tour Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

Öğle Yemekleri

 Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

Geleneksel Türk Gecesi Eğlencesi

İlk gün yolda alınan sabah kahvaltısı

Otelde yapılan ekstra harcamalar.   

Balon Turu

65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır.

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
10.12.2020799,00 TL
699,00 TL
999,00 TL
899,00 TL
799,00 TL
699,00 TL
0 - 6 Yaş 419,00 TL
7 - 12 Yaş 599,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

10 Aralık

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, tur programında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.
» Turların kalkış tarihinden en az 24 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.
» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Turu satın alırken bu şart kabul edilmiş sayılır.
» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.
» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ibrazı şarttır.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR da saklıdır.Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.
» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir.

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!

 

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

3 Gün-3 Gece

699,00 TL
'den itibaren

Konaklama

BY CAPPADOCIA HOTEL&SPA' da Y.P. Konaklama

Ulaşım

Lüks otobüsle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Kapadokya Bölgesi

Tur Hakkında

BY CAPPADOCIA HOTEL&SPA' da Y.P. Konaklama (Avanos'ta Merkezi Konaklama)

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

  • ÜÇKUYULAR(Pamukkale Yazh. Önü-F.Altay) (18:45)
  • SUSUZDEDE PARKI (Durak Önü) (18:50)
  • KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) (19:00)
  • ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü) (19:00)
  • ALSANCAK ( Lozan-Fuar Kapısı Önü) (19:15)
  • BAYRAKLI (Altınyol-Üst Geçit) (19:30)
  • KARŞIYAKA (Anıt) (19:35)
  • KARŞIYAKA (Yunuslar) (19:40)
  • KARŞIYAKA (Bostanlı İskele) (19:45)
  • MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm. Karşısı) (19:50)
  • BORNOVA (Ege Ünv.Hastanesi Önü) (20:05)
  • BORNOVA (Osman Kibar Meydanı-Kampüs Girişi) (20:10)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2021

1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2021

399,00'den itibaren
2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2021

2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2021

449,00'den itibaren
3-BALKAN YILDIZLARI TURU (Otobüsle) 2021

3-BALKAN YILDIZLARI TURU (Otobüsle) 2021

399,00'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.