ŞİLE-AĞVA-ABANT-GÖLCÜK GÖLÜ-MAŞUKİYE-MUDANYA-TRİLYE TURU

ŞİLE-AĞVA-ABANT-GÖLCÜK GÖLÜ-MAŞUKİYE-MUDANYA-TRİLYE TURU

 • 5* Radisson Blu Hotel Konaklama Ayrıcalığı
 • 2 Gün-2 Gece
 • Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

Tur Süresi

2 Gün-2 Gece

2.799,00 TL
'den itibaren

Konaklama

5* Radisson Blu Hotel Konaklama Ayrıcalığı

Ulaşım

Lüks Otobüsle Konforlu Bir Seyahat

Gezilecek Yerler

Şile,Ağva,Abant Gölü, Gölcük Gölü, Ormanya Doğal Yaşam Parkı, (Hobbit Evleri) Maşukiye, Mudanya, Trilye

Tur Hakkında

MUHTEŞEM DOĞA’NIN GÜZELLİKLERİNE ve TARİHE TANIKLIK EDECEĞİNİZ, KEYİFLİ ve EĞLENCELİ BİR TATİL SİZLERİ BEKLİYOR…

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


 

 ŞİLE-AĞVA-ABANT-GÖLCÜK-MAŞUKİYE 

  MUDANYA-TRİLYE TURU  

Şile-Ağva-Abant Gölü, Gölcük Gölü, Maşukiye
 Ormanya Doğal Yaşam Parkı, Hobbit Evleri, Mudanya, Trilye

Maşukiye'de Atv, Safari, Dev Salıncak, Zipline Keyfi

MUHTEŞEM DOĞA’NIN GÜZELLİKLERİNE ve TARİHE TANIKLIK EDECEĞİNİZ,
KEYİFLİ ve EĞLENCELİ BİR TATİL SİZLERİ BEKLİYOR…

  5* Radisson Blu Hotel’de  1 Gece Y.P. Konaklama  

Kapalı Yüzme Havuzu & Hamam & Sauna & Fitness

Gezi Süresi 2 Gün-2 Gece (Otel Konaklaması 1 Gece)

10-12 Kasım / 24-26 Kasım / 2-4 Aralık 


1. Gün

AKŞAM:

Akşam saat 19:40 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 19:50 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  20:00 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  20:10 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü),  20:20  BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)   20:30 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 20:40 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 20:45 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı,   21:00 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 21:05 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü’nden) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. MANİSA, AKHİSAR, BALIKESİR, KOCAELİ, İZMİT, SAKARYA güzergahını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından  sabah erken saatlerde BOLU’ ya varıyoruz.

1 GÜN:

Uygun bir yerde alacağımız ekstra sabah kahvaltısının ardından, ABANT GÖLÜ’ne gitmek üzere tekrar otobüsümüzde yerlerimizi alıyoruz. Abant Gölü’ne ulaştığımızda, meşe, köknar, dişbudak, çam, kavak, kayın ve gürgen ağaçlarının, dağ çiçeklerinin, meyveli bitkilerin arasında huzur bulacağınız ve bol bol oksijen soluyacağınız bu ortamda yürüyüşlerimizi gerçekleştiriyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ’nde, muhteşem doğa manzaraları’nı fotoğraflarımıza ekleyip, GÖLCÜK GÖLÜ’ne hareket ediyoruz. İnternette ve sosyal medyada gördüğümüz o meşhur evin bulunduğu yer olan doğa cenneti Bolu Gölcük Gölü’nde, eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip, yürüyüş parkurlarında gezintiler yapıyoruz. Yemyeşil ağaçlar ve ağaçların göle verdiği renk ile seyre doyum olmayan güzellikler içerisinde geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında, yönümüzü ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI`na çeviriyoruz.  Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya`nın üçüncü, Avrupa`nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı`nda, gelen ziyaretçiler için  tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Burada `Yüzüklerin Efendisi``ve``Hobbitler`` filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin  bulunduğu alanı gezerek, bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz. Ardından  MAŞUKİYE`ye hareket ediyoruz.. Ormanlar arasında yer alan MAŞUKİYE`de, tertemiz ve bol oksijenli havasını soluyarak gezintimize başlıyoruz. Maşukiye`nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler "buraya gelen aşık olur" denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu  doğa harikası yerde vereceğimiz serbest zamanda isteyenler ATV turuyla doğanın tadını çıkarırken, dileyenler de ZİPLİNE ile adrenalin keyfini yaşayabilirler. Rehberimizin belirlediği saatte buluşarak 5* Radisson Blu Hotel'imize geçiyoruz. Akşam yemeği sonrasında isteyen konuklarımız otelin havuzundan ve aktivitelerinden faydalanabilirler. Konaklama otelimizde

2. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından,  ŞİLE’ye hareket ediyoruz. Denizi, ormanı ve tertemiz kumsalı ile ünlü bu şirin beldemizde, ŞİLE FENERİ, AĞLAYAN KAYA, KAVALA PARKI, KÜLTÜRPARK, ŞİLE KALESİ’ni görerek, rehberimizin bilgilendirmelerini dinliyoruz. Şile şehir merkezinde alışveriş için vereceğimiz serbest zaman sonrasında,  AĞVA'ya yol alıyoruz. Bir yanında YEŞİLÇAY, diğer yanında GÖKSU DERESİ, Karadeniz’e bakan altın sarısı kumsallarıyla bir tabiat harikası olan AĞVA’ya ulaştığımızda önce, isteyen konuklarımızla Göksu deresi üzerinde bulunan mekanları fotoğraflayacağımız (ekstra) tekne turuna çıkıyoruz. Tekne gezimizin ardından Türk-Yunan Savaşı’nın son bulduğu MUDANYA ANLAŞMASI ile adı özdeşleşen  MUDANYA’ya geliyor ve MUDANYA MÜTAREKE EVİ’ni görerek, restore edilen tarihi binaları fotoğraflarımıza ekliyoruz. Sahilde yürüyüşlerimizi gerçekleştirip, bir sonraki gezi noktamız olan TRİLYE’ye geçiyoruz. Masalımsı güzelliği, tertemiz havası ve zeytinleriyle akıllarda yer eden Trilye’ye (günümüzde Zeytinbağı) varıyor ve ara sokaklarında yürüyüşümüze başlıyoruz. Fatih CamiiEski Rum evleriRuhban Okulu’nu da gördükten sonra, Trilye’nin doyumsuz havasını son defa içimize soluyarak, bu şirin köyden ayrılıyor ve unutulmaz anılarımızla geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. SUSURLUK BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA üzerinden, akşam geç saatlerde  İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR organizasyonunda görüşmek dileği ile vedalaşıyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Ulaşım ve Tüm Çevre Gezileri
 • 5* Radisson Blu Otel’de 1 Gece Y.P.  Konaklama
 • Otel’de 1 Sabah+1 Akşam Yemeği (Set Menü)
 • Profesyonel Rehberlik
 • Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ACADEMIC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Tüm Milli Park Girişi
 • Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı ve
 • Öğle yemekleri
 • Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Otel’de Belirlenen Ekstralar
 • Kişisel Harcamalar
 • Ağva Tekne Turu
 • Atv, Zipline Aktiviteleri
Tarihİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. ÇocukTaksitler
02.12.20233.299,00 TL
2.799,00 TL
3.999,00 TL
3.399,00 TL
3.299,00 TL
2.799,00 TL
0 - 2 Yaş Ücretsiz
3 - 6 Yaş 1.799,00 TL
7 - 12 Yaş 2.199,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

02 Aralık

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

»Turlarımızda, hava, yol veya  ön görülemeyen durumlarda rehberimiz programda her türlü değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

»Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun    iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler.

»Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Academic Tour sorumluluğu yoktur.

»Academic Tour konaklama bölgesinde aynı standartlarda olmak kaydı ile otel değişikliği yapılabilir.

»Triple odalar, 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

»Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

»Mücbir sebepler(hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberin verdiği zamanlamalara uymamaları gibi nedenlerden tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden  Academic Tour sorumlu tutulamaz. Rehber programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.