AMSTERDAM-KÖLN TURU

Amsterdam 3 Gece 4* O.K Otel Konaklaması

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

AMSTERDAM 3 GECE O.K KONAKLAMA VE SUNEXPRESS AKTARMASIZ UÇUŞ FARKIYLA...
Gezilecek Yerler:

AMSTERDAM - ROTERDAM - DELFT - LAHEY - ZAANSE SCHANS - MARKEN - VOLLENDAM - GİETHORN

Kalkış Noktaları: İZMİR ADNAN MENDERES HAVA LİMANI
Geceleme: 4 Gün 3 Gece
Konaklama: Amsterdam 3 Gece 4* O.K Otel Konaklaması
499.00'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

MASALLAR KÖYÜ GİETHORN İMKANIYLA...

 AMSTERDAM - KÖLN TURU 

3 Gece HOLLANDA - AMSTERDAM 4* OTEL KONAKLAMASI

DÜSSELDORF - KÖLN - AMSTERDAM - ROTTERDAM - DELFT - LAHEY - ZAANSE SCHANS-MARKEN - VOLENDAM - GİETHORN

  DİKKAT !!! AMSTERDAM ŞEHİR VE KANAL TURU DAHİL !!!  

SUNEXPRESS HAVA YOLLARI İLE İZMİR'DEN DİREKT AKTARMASIZ UÇUŞ AYRICALIĞI...

FİYATA DAHİL ROTTERDAM - DELFT - LAHEY (GRAND HOLLAND) GEZİLERİ AYRICALIĞIYLA...

FİYATA DAHİL AMSTERDAM ŞEHİR VE KANAL TURU AYRICALIĞIYLA...

FİYATA DAHİL  KÖLN ŞEHİR TURU AYRICALIĞIYLA...

ÜNLÜ "KASABALAR TURU" İMKANIYLA...

DÜNYACA BİLİNEN "GİETHORN-(HOBİT) MASAL KÖYÜ TURU İMKANIYLA...

 4-7 Nisan 2020 (2.Yarı Yıl Tatili)  ( 4 Gün 3 Gece ) TEK TARİH SINIRLI KONTENJAN!!!

 

 

1. Gün: İZMİR-DÜSSELDORF - KÖLN - AMSTERDAM

Sabah saat 09:30’da İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşuyoruz. Gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonra, saat 11:30'da SUN EXPRESS Hava Yollarına ait aktarmasız uçuşu ile Almanya DÜSSELDORF’a hareket ediyoruz ve saat 13:55’de varıyoruz. İnişimizin ardından, bagajlarımızı alıp pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlayarak, bizi bekleyen tur aracımıza yerleşiyor ve ALMANYA’nın Ren Nehri kıyısına kurulmuş moda ve fuar kenti DÜSSELDORF kentinden ayrılarak eski adıyla Kolonya olarak anılan KÖLN’e gitmek üzere hareket ediyoruz. Çok sayıda yabancının da ikamet ettiği bu kentin en önemli özelliklerinden biride Festivallerin sık yaşandığı bir kent olmasıdır. Yaklaşık 50 dakikalık bir yolculuktan sonra ilk durağımız Avrupa’nın en ünlü Katedrallerinden olan “Kölner Dom” olarakta anılan Köln Katedralidir. 1248 yılında Hıristiyanlığın Katolik mezhebi hizmetine açılmak üzere inşaatına başlanmış olan ama maddi sıkıntılardan dolayı ara verilmek zorunda kalınan Köln Katedrali 7000 metrekarelik bir alan üzerinde yer almaktadır. 19.yüzyılda tekrar inşasına başlanan ve 1880 yılında tamamlanan katedralin günlük ziyaretçi kişi sayısı 18 bin kişi aşmaktadır. Görülebilecek yerler arsasında Çikolata müzesi, Merkez Camii, Büyük St. Mark kilisesi, Schnütgen ve Roma Germen müzeleri vardır. Rehberimizden alacağımız bilgilendirmelerden sonra öğle yemeği ve alış-veriş için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizle belirlenen saatte buluştuktan sonra HOLLANDA sınırını geçerek AMSTERDAM şehrine gidiyoruz. Akşam saatlerinde varacağımız şehrimizde otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Amsterdam’da 4* otelimizde.


2. Gün: AMSTERDAM ŞEHİR VE KANAL TURU - ZAANSE SCHANS - MARKEN - VOLLENDAM

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, deniz seviyesinin altında inşa edilmiş, kanallarla çevrili, kendine özgü mimarisiyle etkileyici, özgürlükler şehri Amsterdam şehir turumuzda ; Borsa Binası, Dam Meydanı, Çiçek Pazarı, Kırmızı Fener Mahallesi, Amsterdam Kanalları Tekne Turu, Rembrandt Meydanı, Anne Frank Evi ve Begijnhof görülecek yerlerden bazılarıdır. AMSTERDAM turumuzu tamamladıktan sonra dileyen misafirlerimiz şehir merkezinde zaman geçirebilecekler, dileyenler ise öğleden sonra isteğe bağlı olarak düzenlenecek Kasabalar Turumuza dahil olabileceklerdir.(Marken-Volendam-Zanse Schans)35 €. HOLLANDA’nın doğal güzelliklerine şahit olacağımız “Kasabalar” Turumuzun ilk durağı Zaanse Schans kasabasına hareket ediyoruz. Varışımız sonrasında kasabanın ünlü Yel Değirmenlerini ve geleneksel Takunya Fabrikasını ziyaret ediyoruz. Turumuz sonrasında kendine özgü evleri ve sokaklarıyla deniz üstüne inşa edilmiş yarımada olan ikinci şirin kasabamız Marken’e hareket ediyor ve bu huzur dolu güzel kasabada kısa bir serbest zaman veriyoruz. Turumuz sonrasında HOLLANDA’nın peynirleri ile ünlü bir diğer güzel kasabası Volendam’a hareket ediyoruz. Varışımız sonrasında sahil boyunca peynir yapımcılarını, şirin hediyelik dükkanlarını görüyor, fotoğraflama, alış-veriş ve Öğle Yemeği için serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz öğle yemeğinde Volendam’ın Deniz ürünleri restoranlarında çeşitli lezzetlerin tadına bakabilirler. Serbest zamanın ardından rehberimizle buluşuyoruz ve otelimize geçiyoruz. Konaklama Amsterdam’daki 4* otelimizde.


3. Gün: GRAND HOLLAND - ROTTERDAM - DELFT - LAHEY - AMSTERDAM

Otelimizdeki alacağımız kahvaltımızın ardından HOLLANDA’nın Amsterdam’dan sonra ikinci büyük kenti ve ülkenin en önemli ticaret merkezi Rotterdam şehrine hareket ediyoruz. İkinci dünya savaşında nerdeyse tamamen yok olmuş ve 1950 – 1970 yılları arasında yeniden inşa edilmiş Avrupa’nın en büyük liman şehri Rotterdam’a varışımızın ardından şehir turumuzda; Şehrin, Nieuwe Mass Nehri ile ayrılmış kuzey ve güney yakasını birbirine bağlayan ve adını Hümanizm akımının en önemli temsilcisi olan Desiderius Erasmus’tan alan Erasmus Köprüsü, Euromast Kulesi, Hotel Newyork, Markthall ve Kübik Evler görülebilecek yerler arasında yer almaktadır. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra ilgili anlatımlar eşliğinde tarihi ve kanalları ile ünlü Delft şehrine hareket ediyoruz. Orta Çağ mimarisiyle gezginlerin ilgisini çeken bu küçük şehre varışımızın ardından şehir turumuzda; Belediye Binası, Doğu Kapısı, Nieuwe Kerk, Old Town, OudeKerk ve kanallar görülecek yerlerden bazılarıdır. Turumuz sonrasında Hollanda Krallığı’nın idari başkenti olan ve Uluslararası Adalet Divanı ve Uluslararası Ceza Mahkemesinin de bulunduğu Lahey (Den Haag) kentine hareket ediyoruz. Küçük ve modern bir şehir olan Lahey’e varışımızın ardından şehir turumuzda; Adalet Divanı, Mauritshuis Müzesi (inci küpeli kızın bulunduğu yer), Başbakanlık Çalışma Ofisi ve Kraliyet Sarayı görülecek yerlerden bazılarıdır. Burada alacağımız serbest zamanın ardından rehberimiz ile belirlenen saat ve yerde buluşuyoruz ve araçlarımızdaki yerlerimizi alıp HOLLANDA’nın başkenti Amsterdam’a hareket ediyoruz. Varışımız sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Amsterdam’daki 4* otelimizde. 


4. Gün: AMSTERDAM - GİETHORN - AMSTERDAM - İZMİR

Otelimizdeki kahvaltımızdan sonra odalarımızı boşaltıyor ve eşyalarımızı Otelin emanet odasına yerleştiriyor; akşam saatlerinde gerçekleşecek olan uçuş saatimize kadar gezimizin tadını çıkarmaya devam ediyoruz. Dileyen misafirlerimizle birlikte bugünümüzü Dünya’daki sayılı doğal mucizeler arasında yer alan GİETHORN; diğer adıyla Masallar şehri (Hobitler Köyü) ‘nü gezerek değerlendiriyoruz. AMSTERDAM kentine yaklaşık 1,5 saatlik mesafedeki bu güzel bölgede halen balıkçı kayıklarının imal edildiği, araç trafiği olmayan, sadece yürüyüş ve teknelerle gezilen Giethoorn’a varışımız sonrası, yürüyüş ve muhteşem evlerin güzelliğini fotoğraflamak için serbest zaman veriyoruz. 180 civarında büyüklü-küçüklü köprüleri olan bu sakin ve doğal güzelliklerine hayran kalacağınız Giethorn’da dileyen misafirlerimiz kayık/bot kiralayabilir; sevdikleriyle hoşça vakit geçirebilirler. Turumuza katılmak istemeyen misafirlerimiz ise rehberimizin otelde buluşma için belirlediği saate kadar şehir merkezinde gezerek, alış-veriş yaparak bu son günlerini değerlendirebilirler. Otel’deki buluşmamıza takiben eşyalarımızı aracımıza yerleştiriyoruz ve dönüş yolu için Amsterdam Hava Limanına hareket ediyoruz.  Saat 19:50’de Sun Express Hava Yolları uçuşunu gerçekleştirmek üzere bagaj kontrolleri ve check-in işlemlerimizi tamamlıyor ve uçaktaki yerlerimizi alıyoruz. İzmir Adnan Menderes Hava Limanına varışımızın ardından bir sonraki ACADEMİC TOUR organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

 • SUN EXPRESS Havayollarının tarifeli seferi ile İZMİR-DÜSSELDORF/AMSTERDAM-İZMİR AKTARMASIZ Gidiş-Dönüş Uçak biletleri
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri ve Tüm Şehir Turları
 • Almanya –  Hollanda Arası Özel Lüks Otobüs Yolculukları
 • Köln Şehir Turu
 • Amsterdam Şehir Turu
 • Amsterdam Kanal Turu
 • Rotterdam Turu
 • Delft Turu
 • Lahey Turu
 • Hollanda Amsterdam’da  4* Hotel  de 3 gece oda kahvaltı konaklama,
 • Tecrübeli ACADEMİC TOUR Rehberlik Hizmetleri,
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası 
 • Havalimanı ve Şehir giriş Vergileri
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi    
 
 • Müze, Ören Yerleri ve Saray Girişleri
 • Programda isteğe bağlı olarak gerçekleştirilecek Zaanse Schans & Marken & Vollendam Turu (35 €)
 • Programda isteğe bağlı olarak gerçekleştirilecek Giethorn (Masallar Köyü)  (35 €)
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları ve bahşişler
 • Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 15 € , 65 Yaş  üstü yolculardan20 €  alınır.
 • Yurtdışı çıkış harcı (Turdan önce bankaya yatırılmalıdır!)
 • Schengen Vize ve Servis Hizmeti 120 €  Ücreti  “ YEŞİL  PASAPORTA VİZE YOK ! “

FİYATLAR

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
04.04.2020599.00
499.00
679.00
579.00
599.00
499.00
0 - 2 Yaş 180.00
3 - 12 Yaş 429.00
Taksitler »
20.06.2020599.00
499.00
679.00
579.00
599.00
499.00
0 - 2 Yaş 180.00
3 - 12 Yaş 429.00
Taksitler »

Hareket Tarihi ve Saatleri

04 Nisan • 20 Haziran

TUR NOTLARI

1- ACADEMIC TOUR hava, yol, sınır kapılarındaki yoğunluk ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde, turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

2- Yeşil Pasaport ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur. Tur tarihine göre, pasaportunuzun ve Schengen vizenizin geçerlilik tarihini ve tura gerekli giriş-çıkış sayılarını (misafirin sorumluluğundadır) kontrol ediniz.

3- Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. Bu bilgi doğrultusunda misafirlerimiz pasaportlarını kendileri kontrol etmelidirler. 6 aydan az süreli pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

4- Shengen vizesi alacak yolcularımızın(bebek dahil) vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az  40-30 gün önce acenteye  teslim etmesi gerekmek-tedir. Ayrıca konsolosluk getirdiğiniz evrakların yanında, tur ücretinin tamamının yattığını gösteren belgeyi de istemektedir. Ödemenin tam yapılması durumunda Acentemiz, ödeme otel araç evraklarını vb. konsolosluğa sunacaktır. 

5- ACADEMIC TOUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak ACADEMIC TOUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.

6- Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.

7- Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır. Havayolları’ndan kaynaklanan uçuş saati değişiklikleri,rötar veya gecikmelerden ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

8- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine El bagajının bir adedi geçmemesi, 55 cm x 35 cm x 25 cm boyutlarını ve 7 kg ağırlığını aşmaması gerekmektedir. El bagajı hakkının, serbest bagaj hakkına eklenmesi mümkün olmamaktadır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. Ekstra valiz veya ağırlıktan ödenecek ekstra bagaj ücretinden ACADEMIC TOUR ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.

9- Vize olduğu halde ülkenin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu ülkeye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentemizin sorumluluğu bulunmamakta olup, misafir tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir.

10- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

11- Tur programı ACADEMIC TOUR Seyahat Acentesi kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

12- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

13- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan ACADEMIC TOUR sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

14-  Konaklamalarımızı gerçekleştireceğimiz bazı ülkelerde 4* Otel statüsü, ülkemiz 3* statüsüne denk gelebilir. Seyahat edilen ülke standartları göz önünde bulundurulmalıdır.

15- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluş-tukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

16- Otellerde gruplara sunulan oda tipi haricindeki taleplerinizi (superior,suit,kral dairesi vb.) acentemizden bağımsız otel resepsiyonundan yapabilirsiniz. ACADEMIC TOUR bundan doğabilecek ödeme, ihtilaf veya aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

17- Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak, tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. Kahvaltı salonuna yiyecek getirilmesi oteller tarafından kabul edilmemekte olup, salondan dışarı yemek çıkartılması ekstra ücrete tabidir.

18- Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.

19- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.

20- Kişiler seyahat öncesi yurtdışına çıkış izni, belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler.

21- Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılma zorunluluğu bulunmaktadır. 0-4 yaş yolcularımız için çocuk araç koltuğu getirilmesi  zorunludur. Kurallara uyulmaması halinde ACADEMİC TOUR uygulanacak olan Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.

22- Seyahat edilecek ülkelerde tedarik edilen Araç koltuk numaraları satın alındığı gibi olsa dahi yön, yer veya konumu farklılık gösterebilmektedir. Mevcut ülkenin araç şartları doğrultunda yerleştirme yapılmaktadır.

23- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir.Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

24- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

25- AMSTERDAM-KÖLN  Turumuz ‘’ Uçakla / Özel  Ürün’’ kapsamındadır. 

26- İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, Özel Seyahat, Sağlık, ve Güvence Sigortası yaptıran misafirlerimiz, MUCBİR sebep göstermesiyle turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları olumsuzluklar güvence altına alınır. Ani gelişen rahatsızlıklar, birince derece vefat veya ani hastalıklar bu güvence paketine dahildir. Gerekçesiz iptaller, kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. İptal ve iadeler, acentemiz nezdinde yapılmayıp, sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. 

27-  Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödemesi yapılır.

28- Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılır.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2020
Taverna ve Balkan Gecesi Dahil !
399.00
'den itibaren
1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2020
Kosova ve Sofyalı Program 5* ve 4* Otellerde Y.P. Konaklama
8 Gün - 8 Gece / 28.03.2020
2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2020
Taverna ve Balkan Gecesi Dahil!
449.00
'den itibaren
2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2020
Gündüz Çıkışlı, 1 Gece Fazla, 5* ve 4* Otellerde YP. Konaklamalı
9 GÜN - 8 GECE / 14.04.2020
3-BALKAN YILDIZLARI TURU (Otobüsle)2020
Taverna ve Balkan Gecesi Dahil!
279.00
'den itibaren
3-BALKAN YILDIZLARI TURU (Otobüsle)2020
SELANİK'TE KONAKLAMA - YEMEKLİ TAVERNA VE MATKA KANYONLU ÖZEL PROGRAM !
6 GÜN - 5 GECE / 21.01.2020
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım