FAS - MASALLAR DİYARI (VİZESİZ)

FAS - MASALLAR DİYARI (VİZESİZ)

 • TAMAMI 4* OTELLERDE KAHVALTI VE AKŞAM YEMEĞİ DAHİL KONAKLAMA...
 • 7 GÜN 7 GECE
 • TÜRK HAVA YOLLAR

DİKKAT !!!   TÜM ŞEHİR VE KÜLTÜR TURLARI DAHİL !!!

 VİZESİZ  MASALLAR DİYARI  FAS 

CASABLANCA - MARRAKESH - MEKNES - FEZ - RABAT

 (2 Gece MARRAKESH)   (Konaklamasız MEKNES)  (2 Gece FEZ)  (2 Gece CASABLANCA

TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ KONFORU İLE
İZMİR’DEN İZMİR’E CASABLANKA Gidiş – CASABLANKA Dönüş farkıyla…

TAMAMI SEÇKİN 4* OTELLERDE Y.P. KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE…
RENGARENK GÖRÜNTÜSÜ İLE TURİSTLERİN GÖZDESİ SOUK ÇARŞISI TURU AYRICALIĞI İLE…
DÜNYANIN 3. BÜYÜK CAMİİ II. HASSAN CAMİİ GEZME İMKANI İLE…
MUCİZELER AVLUSU JMA EL FNA MEYDANI GEZİSİ AYRICALIĞI İLE…
FAS’IN İKONU KUTUBİYA CAMİİ VE BAHİA SARAYI GÖRME AYRICALIĞI İLE…
UNESCO KÜLTÜR MİRASLARINA DAHİL KARAVİN CAMİİ VE MEDRESESİ GEZİSİ AYRICALIĞI İLE…
CHEZ ALİ SHOW’A (BERBERİ GECESİ) KATILMA İMKANI İLE…

 TEK TARİH VE SINIRLI KONTENJAN ! 
 7-14 EKİM 2020   (7 Gün 7 Gece)


1. Gün

İZMİR - İSTANBUL – CASABLANCA - MARRAKESH

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminalinde, Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 07:00’de rehberimizle buluşuyoruz. Check-in işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve saat 08:30’da Türk Hava Yollarının TK 2309 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile İstanbul Yeni Hava Limanına 09:50’de varıyor ve saat 11.35’de Türk Hava Yollarının TK 617 sefer sayılı tarifeli uçağı ile CASABLANCA'ya konforlu bir uçuş gerçekleştiriyoruz. Yerel saat  14:30’da varışımızın ardından, Atlas Okyanusu’nun sınırında konuşlanmış olan, masallar diyarı FAS’ın en büyük kentinde, bizi bekleyen aracımızdaki yerlerimizi alıyoruz. Berberi dilinde “Tanrının Ülkesi” anlamına gelen ve toprağının kızıllığından dolayı halk tarafından Kızıl Şehir olarak anılan MARAKESH’e doğru yola koyuluyoruz. Medina ve Gueliz olarak iki bölüme ayrılmış, Kuzey Afrika’nın en etkileyici kentinde rehberimizin bölge yaşayışı ve kuralları hakkında vereceği bilgiler eşliğinde kısa bir tanıtım turu gerçekleştiriyoruz ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama MARAKESH’deki 4* otelimizde.

2. Gün

MARRAKESH

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, MARAKESH’in eski kentini içerisinde barındıran Medina bölgesini gezmeye başlıyoruz. İlk durağımız, MARAKESH’in en gözde yapısı ve FAS hanedanının ihtişamını yansıtan Bahia Sarayı oluyor. Muazzam duvar süslemeleriyle ve ihtişamlı mozaik işlemeleriyle 14 senede inşası tamamlanan bu güzel saray; birbirine bağlı bahçe, havuz ve odalardan oluşmaktadır. Rehberimizin anlatımlarıyla gezerken, İspano Moresk mimarisinin 800 yıllık örneği ve 70 metre yüksekliğindeki minaresiyle FAS’ın ikonu haline gelen, Kutubiya Camii’sini görüyor ve unutulmaz ihtişamını fotoğraf karelerimize ekliyoruz. Gezimiz, SOUK adı verilen MARAKESH kapalı çarşısının dar sokaklarında alacağımız serbest zamanla devam ediyor. Dünyaca ünlü bu labirentin tüm geleneksel köşelerini keşfedebilir, el emeği göz nuru hediyelik eşya dükkanlarını, kumaşçılarını ve Berberiler’in yüzyıllık geleneği olan şifalı ot ve kremlerin satıldığı aktarlarını gezebilir, alışverişler yapabilirsiniz. Serbest zamanımızın bitiminde, rehberimizin anlatımları eşliğinde, Saadien Hanedanı’nın mütevazı anıt mezarlarının bulunduğu Kraliyet Mezarlığı’nı ve yüzyıllar boyu önemli alimleri ağırlamış olan Ben Yussef Medresesi – Müzesi’ni gezmeye başlıyoruz. Günümüzü Afrika kıtasının en hareketli şehir meydanı olan Jma El Fna Meydanı ile sonlandırıyoruz. Gerçek bir “Mucizeler Avlusu” diye adlandırabileceğimiz bu meydan, UNESCO Dünya Mirası listesinde yer almaktadır. Meddahlar, yılan oynatıcıları, dövmeciler, hokkabaz ve cambazların gösterileri ile şenlenen Jma El Fena Meydanı için; kısaca “Açık Hava Tiyatrosu” diyebiliriz. Turumuz sonrasında otelimize hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği MARAKESH’teki otelimizde.

3. Gün

MEKNES-FEZ

Sabah kahvaltımızı otelimizde yaptıktan sonra, Atlas Dağları'nın etkileyici manzarası eşliğinde UNESCO tarafından Dünya Mirası olarak tescillenmiş olan MEKNES Şehri'ne doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Azru ve İfran gibi sedir ağaçları ve doğal yaşam alanları ile meşhur berberi kasabalarında molalar vererek MEKNES'e ulaşıyoruz. FAS tarihinin efsanevi sultanlarından Mulay Ismail tarafından önce ordugah ve saray olarak inşası gerçekleştirildikten sonra 16. Yüzyılın yeni başkenti olarak imarı tamamlanan MEKNES şehrinde geziyoruz. Dünyada doğu kültürünün en güzel şehir kapısı olarak bilinen Mansur Kapısı (Bab Mansour ve Bab Jemaa En Nouar kapıları) , Mulay Ismail türbesi, şehrin merkezindeki en önemli meydanı El Hedime görülecek yerler arasındadır. Rehberimizin ilgili anlatımlarının ardından, aracımızdaki yerlerimizi alıyor ve ülkenin en batısında yer alan, 3. Büyük kent olan FEZ’e doğru yola çıkıyoruz. Kente varışımızın ardından otelimize yerleşiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Konaklama FEZ’teki 4* otelimizde.

4. Gün

FEZ

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, binlerce turistin akın ettiği ve eşsiz tarihi dokusuyla kendisini hayran bıraktıran FEZ’teki gezimize başlıyoruz. Endülüs’ün kutsal bilim merkezlerinden olan bu kentin muhteşem manzarasını görebileceğimiz Borj tepesine çıkarak bugünkü gezi programımıza başlıyoruz. Burada alacağımız kısa bir fotoğraflama molamızın ardından, İspanya’da çıkarılan Elhamra Kararnamesi bağlamında tüm Yahudi vatandaşların kovulması üzerine Merinid Hanedanı hükümranlığı döneminde yerleştikleri Mellah Musevi Mahallesi ve Endülüs Semtini geziyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde, 859 senesinde Tunuslu zengin bir ailenin kızı olan Fatma El-Fihri tarafından yaptırılan ve UNESCO tarafından Kültür mirası listesine eklenen, dünyanın en eski üniversitesi ünvanına sahip Karavin Camii ve Medresesini ziyaret ediyoruz. Turumuzun devamında, Neccarin çeşmesini gördükten ve Attarin Medresesini de ziyaret ettikten sonra, binlerce yıllık geleneksel üretimin devam ettiği deri tabakhaneleri, Fez medinasını (çarşısını) keşfetmek üzere serbest zaman veriyoruz. Rehberimizle tekrar buluşmamızın ardından, otelimize geri dönüyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği otelimizde. Dileyen misafirlerimiz bu akşam yemeklerini otelde almadan yemekli - yöresel bir gece programı olan Chez Ali Berberi Show programına katılabilir, FAS kültürünü, dans ve aktivitelerini izleyerek keyifli bir gece geçirebilirler.(Ekstra)

5. Gün

FEZ – RABAT - CASABLANCA

Otelimizde sabah kahvaltımızı aldıktan sonra, başkent RABAT şehrine hareket ediyoruz. Afrika kıtasından Endülüs İspanya’sına yapılan seferler için bir askeri üs olarak kurulan RABAT, bir dönem korsanların hüküm sürdüğü bir kaleye dönüşmüştür. Fransız koloni döneminde başkent ilan edilmiş ve döneminin en modern binaları ile süslenmiş, günümüzde de Fas Krallığının başkenti RABAT şehir turumuzda; yarım kalan Camii olarak bilinen II. Hassan Kulesi (yarım kalan minare) ve Muhammed V Anıt Mezarı, Kraliyet Sarayı Meydanı görülecek yerlerden bazılarıdır. Sale şehrine bakan Bou Regreg nehri ağzında kurulu eski Korsan kalesinde vereceğimiz serbest zamanın ardından, CASABLANCA’ya hareket ediyoruz. Varışımız sonrasında, konaklama ve akşam yemeği CASABLANCA’daki otelimizde.  

6. Gün

CASABLANCA

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında, dünyadaki en büyük suni limana sahip olan ve geniş beyaz mermerleriyle içinizi rahatlatacak yapıtlarıyla dolu, “Beyaz Şehir” CASABLANCA’yı gezmeye başlıyoruz. Birleşmiş Milletler Meydanı, V. Muhammed Bulvarı, tarihi Habus Meydanı ve iç mekanında aynı anda 25.000 kişinin namaz kılabileceği, 80.000 kişinin avlusunda toplanabileceği ve tepesindeki lazer lamba ile 35 kilometreye kadar namaz vakitlerini bildirebilme özelliği ile dünyanın en uzun minaresine( 210 metre) sahip olarak kayıtlara geçmiş olan II. Hassan Camii, farklı inançların bir arada yaşadığı kentin ilginç yapılarından Casablanca Katedrali, Atlas Okyanusu kıyılarındaki Korniş bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuz sonrasından vereceğimiz serbest zamanın ardından, otelimize dönüyoruz. Konaklama CASABLANCA’daki otelimizde.

Not: ll. Hasan Camii’nin iç kısmına giriş, müze ve ören yerleri kapsamında tutulmakta olup giriş ücreti dahil değildir.

7. Gün

CASABLANCA - İSTANBUL - İZMİR

Sabah kahvaltımızdan sonra, odalarımızı boşaltıyor ve bizleri şehir merkezine götürecek olan aracımızda yerlerimizi alıyoruz. Geri dönüş öncesi şehir merkezinde alış-veriş ve gezinti için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirttiği saatte buluşuyor ve yerel saat ile 16:00’da Türk Hava Yollarına ait TK 618 sefer sayılı konforlu uçağıyla geri dönmek üzere, CASABLANCA Hava Limanı’na gidiyoruz. Check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra, uçağımızdaki yerlerimizi alıyor ve ilk önce İstanbul’a oradan da TK 2354 sefer sayılı uçağı ile gece (02:55) İzmir Adnan Menderes Hava Limanı’na varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir dahaki ACADEMİC TOUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • TÜRK HAVA YOLLARI tarifeli seferi ile İZMİR-İSTANBUL-CASABLANCA-İSTANBUL-İZMİR GİDİŞ-DÖNÜŞ Uçak biletleri
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri ve Şehir Turları
 • Tüm Şehir giriş, Turist Konaklama ve Hava Limanı Vergileri
 • Marakesh’te  4 * Otelde 2 gece konaklamalar
 • Fez’de 4* Otelde 2 gece konaklamalar
 • Casablanca’da 4* Otelde 2 gece konaklamalar
 • 6 Sabah Kahvaltısı ve 6 Akşam Yemeği
 • ACADEMİC TOUR Rehberlik Hizmetleri
 • Bölgede alınması zorunlu Lokal Rehberlik Hizmetleri
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası 
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi   

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişleri
 • Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 20 € , 65 Yaş  üstü yolculardan 30 €  alınır.
 • Yemekli Chez Ali Show (Yöresel Gece Programı)
 • Yurtdışı çıkış harcı (Turdan önce bankaya yatırılmalıdır!)
 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARINA FAS İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR !

Tur Hareket Tarihleri

1- ACADEMIC TOUR hava, yol, sınır kapılarındaki yoğunluk ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde, turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

2- Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay ila 1 yıl arasında değişen geçerliliği olması gerekmektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine T.C Dışişleri Bakanlığı Resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu bilgi doğrultusunda misafirlerimiz pasaportlarını kendileri kontrol etmelidirler. 6 ay ila 1 yıldan az süreli pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

3- Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır. Havayolları’ndan kaynaklanan uçuş saati değişiklikleri, rötar veya gecikmelerden ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

4- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine El bagajının bir adedi geçmemesi, 20 cm x 40 cm x 55 cm boyutlarını ve 8 kg ağırlığını aşmaması gerekmektedir. El bagajı hakkının, serbest bagaj hakkına eklenmesi mümkün olmamaktadır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. Bazı uçuşlarda bu 15 kg ile sınırlandırılabilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan ödenecek ekstra bagaj ücretinden ACADEMIC TOUR ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.

5- Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport ve kimlik numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

6- Gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu ülkeye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentemizin sorumluluğu bulunmamakta olup, misafir tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir.

7- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8- Tur programı ACADEMIC TOUR Seyahat Acentesi kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

9- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

10- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan ACADEMIC TOUR sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması ya da çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş ya da tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

11- Seyahatiniz süresince konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülke ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

12- Konaklamalarımızı gerçekleştireceğimiz bazı ülkelerde 4* Otel statüsü, ülkemiz 3* statüsüne denk gelebilir. Seyahat edilen ülke standartları göz önünde bulundurulmalıdır.

13- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve

coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 

14- Otellerde gruplara sunulan oda tipi haricindeki taleplerinizi (superior, suit, kral dairesi vb.) acentemizden bağımsız otel resepsiyonundan yapabilirsiniz. ACADEMIC TOUR bundan doğabilecek ödeme, ihtilaf veya aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

15- Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. Kahvaltı salonuna yiyecek getirilmesi oteller tarafından kabul edilmemekte olup, salondan dışarı yemek çıkartılması ekstra ücrete tabidir.

16- Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.

17- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.

18- Kişiler seyahat öncesi yurtdışına çıkış izni, belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler.

19- FAS  için Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına vize uygulaması yapılmamaktadır.

22- Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılma zorunluluğu bulunmaktadır. 0-4 Yaş arası yolcularımız için “araç bebek koltuğu” getirilmesi zorunludur. Kurallara uyulmaması halinde ACADEMİC TOUR uygulanacak olan Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.

23- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Dolar bulundurmanız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

24- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir.

25- Fas Turumuz ‘’ Uçakla / Özel  Ürün’’ kapsamındadır. 

25- İptal-İade ve değişiklik şartları; ACADEMİC TOUR Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, Özel Seyahat, Sağlık, ve Güvence Sigortası yaptıran misafirlerimiz, MUCBİR sebep göstermesiyle turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları olumsuzluklar güvence altına alınır. Ani gelişen rahatsızlıklar, birince derece vefat veya ani hastalıklar bu güvence paketine dahildir. Gerekçesiz iptaller, kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. İptal ve iadeler, acentemiz nezdinde yapılmayıp, sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. 

26- Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödemesi yapılır.

27- Oteller de, aynı kategoride olması koşulu ile Academic Tour değişiklik yapma hakkına sahiptir.

28- Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılırlar.                            

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!                                                         

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

7 GÜN 7 GECE


'den itibaren

Konaklama

TAMAMI 4* OTELLERDE KAHVALTI VE AKŞAM YEMEĞİ DAHİL KONAKLAMA...

Ulaşım

TÜRK HAVA YOLLAR

Gezilecek Yerler

CASABLANCA-MARAKESH-MEKNES-FEZ-RABAT

Tur Hakkında

TÜM ŞEHİR VE KÜLTÜR TURLARI FİYATA DAHİL !!! CASABLANCA-MARAKESH-MEKNES-FEZ-RABAT

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

 • Adnan Menderes Hava Limanı Buluşma (07:00)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2020/2021

1-Otobüsle BOYDAN BOYA BALKANLAR (Kosova ve Sofya`lı) 2020/2021

399.00'den itibaren
2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2020 / 2021

2-Otobüsle DOYA DOYA BALKANLAR (Gündüz Çıkışlı) 2020 / 2021

449.00'den itibaren
KAZDAĞLARI VE ASSOS TURU

KAZDAĞLARI VE ASSOS TURU

419.00 TL 'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.