Uçakla ORTA AVRUPA TURU (2019)

4* Otellerde Konaklama Ayrıcalıklı

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

4* Otellerde Konaklama Ayrıcalığıyla... EKSTRA TUR YOK !!!
Gezilecek Yerler:

BERLİN, DRESDEN, PRAG, BRATİSLAVA, BUDAPEŞTE, VİYANA

Kalkış Noktaları: İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, Sun Express Havayolları kontuarı önünde saat 10.00’ da buluşuyoruz
Geceleme: 8 Gün 7 Gece
Konaklama: 4* Otellerde Konaklama Ayrıcalıklı
749.00'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

 

KAÇIRILMAZ FIRSAT İLE EKSTRA TUR YOK

Erken Rezervasyon Fırsatını Kaçırmayın !!!

 UÇAKLA DİLLERE DESTAN VİP ORTA AVRUPA TURU 

BERLİN & DRESDEN & PRAG & BRATİSLAVA & BUDAPEŞTE & VİYANA

SUN EXPRESS HAVAYOLLARI DİREK UÇUŞ KONFORU İLE İZMİR’DEN İZMİR’E
BERLİN Gidiş ve VİYANA Dönüş

DİKKAT !  EKSTRA TUR YOK !!!  TAMAMI 4* OTELLERDE KONAKLAMA

DRESDEN+TEREZİN+KARLOVY VARY+BRATİSLAVA+ESTERGON+VİSEGRAD+SZENTENDRE+MAYERLİNG+SEEGROTE+BADEN

Tüm Turlar Fiyata Dâhildir…

BÖLGENİN POPÜLER 4* ZİNCİR OTELLERİNDE...

TEREZİN KAMPI GEZİSİ FARKIYLA…

KAPLICALAR VE TABİAT ŞEHRİ BADEN’İ GEZME AYRICALIĞIYLA… 

AVRUPA’NIN EN BÜYÜK YER ALTI GÖLÜ SEEGROTE’DE TEKNE TURU YAPMA İMKANIYLA…

(1 Gece ALMANYA)    (3 Gece PRAG-ÇEK CUMHURİYETİ)    (BRATİSLAVA-SLOVAKYA)

(2 Gece BUDAPEŞTE-MACARİSTAN)    (1 Gece VİYANA-AVUSTURYA)

1.TUR: 07-14 AĞUSTOS (BAYRAM)    2.TUR: 18-25 EYLÜL 

3.TUR: 30 EYLÜL - 7 EKİM (İlave) (8 Gün-7 Gece)

  ERKEN REZERVASYON KAMPANYASI SINIRLI KONTENJAN İÇİN GEÇERLİDİR.

 KONTENJAN DOLDUKTAN SONRA FİYATLAR KADEMELİ ARTIŞ GÖSTERECEKTİR ... 

OTOBÜSLE ORTA AVRUPA VE BALKAN İNCİLERİ Turlarımızı incelemek için lütfen buraya tıklayınız !

 

1. Gün: İZMİR-BERLİN/DRESDEN

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminalinde, Sun Express Havayolları kontuarı önünde saat 10.00’da buluşuyoruz. Check-in işlemlerini takiben, saat 11.40’da Sun Express Havayollarının XQ 946 sayılı tarifeli direk uçuşuyla yerel saat ile 13.50 de BERLİN-Tegel TXL Havalimanına varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizi takiben, otobüsümüz ile buluşuyor ve BERLİN Şehir Turumuza başlıyoruz. Turumuz sırasında, uygun noktalarda verilecek kısa serbest zamanlar ile soğuk savaş döneminin simgelerinden olan Utanç Duvarını, aynı dönemin bölünmüş Berlin’inin önemli geçiş - kontrol noktalarından Check Point Charlie’yi kentin simgelerinden olan Müzeler Adasını, Berlin Katedralini (DOM), Gendarmenmarkt Meydanını, Unter den Linden Caddesini, Brandenburg Kapısını, Parlamento Binasını, Alexanderplatz Meydanını görüyoruz. Turumuzun ardından otelimize yerleşiyoruz. Geceleme BERLİN’deki otelimizde.


2. Gün: DRESDEN-TEREZİN-PRAG

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından BERLİN’den ayrılıyoruz. Bugünkü ilk durağımız ALMANYA’nın en güzel şehri olarak bilinen ve kıyısına kurulduğu Elbe’nin Floransa’sı olarak tanımlanan DRESDEN olacak. Ayakta kalmış ya da II. Dünya Savaşının yıkımından sonra ayağa kaldırılmış birçok barok yapısıyla ünlü şehrin merkezinde keyifli bir yürüyüş turu yapıyoruz. Turumuz sırasında Protestanlığın ortaya çıkış yeri olarak kabul edilen Brühlsche Terası, Elbe Nehri, Albertinum, Güzel Sanatlar Akademisi, Hof Kilisesi, Semper Operası, Zwinger Sarayı, Eski Şehir Meydanı, Frauenkirche Kilisesi, Martin Luther Heykeli görülecek yerler arasındadır.Turumuzu takiben Dresden’den ve Almanya’dan ayrılıyor, ÇEK CUMHURİYETİ’ne geçerek,TEREZİN şehrine ulaşıyoruz. II. Dünya savaşı izlerini taşıyan en özgün kamplar arasında yer alan Terezin Kampında kadın ve erkeklerin ayrı ayrı kaldıkları koğuşları, SS asker kışlalarını, Nazi Almanya’sının inşa ettiği bölümleri, hafızalardan çıkmayacak belgeleriyle Terezin Müzesini ilgili anlatımlar eşliğinde geziyoruz. Oscar ödüllü “Hayat Güzeldir” ve “Piyanist” filmlerine ev sahipliği yapan Terezin Kampı ziyaretimizin ardından ÇEK CUMHURİYETİ’nin başkenti PRAG’a ulaşıyoruz. "Altın Şehir", "100 Kuleli Şehir”, "Masal Şehri" ve "Avrupa'nın Kalbi" gibi isimlerle de anılan ÇEK başkenti ile tanışmamızı ve akşam yemeği için verilecek serbest zamanı takiben otelimize yerleşiyoruz. Geceleme PRAG’daki otelimizde.


3. Gün: PRAG

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. İlk yerleşimin M.Ö. II. yüzyılda başladığı, bugünkü sakinleri olan Slavların VI. yüzyıldan itibaren yerleştiği ve Orta Çağ’da gelişmesinin doruğuna ulaşan kentte çoğu tarihi yapı bugüne kadar bozulmadan gelebilmiştir. Panoramik turumuz sırasında Hradčany Kale Bölgesi, Yeni Şehir (NovoMesto) bölgesi, Ulusal Müze, Wenceslas Meydanı, Başbakanlık Konutu, Vltava Nehri Kıyıları görülecek yerler arasındadır. Panoramik turumuzun ardından PRAG Kalesi’ne ulaşıyor ve otobüsümüzden inerek adım adım yapacağımız Prag Şaheserleri turumuza başlıyoruz. Eski Krallık Sarayı, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, Prag Başpiskoposluğunun merkezi ve şehrin katedrali olan, 1344 yılında yapımına başlanan ve inşası altı yüz yıl süren, pek çok kral ve kraliçenin taç giyme törenine ev sahipliği yapan St. Vitus Kilisesi'ni görerek devam ediyoruz.  Simyacılar Sokağı, St. George Kilisesi, Malá Strana (Küçük Mahalle) bölgesi, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 30 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir bölgesinde Kral Alışveriş Caddesi, Johannes Kepler’in Evi, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari ile şovlar gerçekleştirilen tarihi Astronomik Saat Kulesi görülecek yerler arasındadır. Yürüyüş turumuzu takiben alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Çek Cumhuriyetinin en gözde ürünlerinden olan göz alıcı Granat ve Bohemya Kristalleri özellikle ilginizi çekecektir. Serbest zamanın ardından TYN Kilisesi, Jan Hus Heykeli, sosyalizmin 1948’de ilan edildiği Kinsky Sarayı, St. Nicolas Kilisesini görerek turumuzun ikinci bölümüne başlıyoruz. Franz Kafka’nın doğduğu evi görerek, Vltava Nehrine doğru ilerliyor, Yahudi nüfusuyla bilinen Josefov Mahallesi, bugün Çek Hükümeti tarafından kullanılan  Straka Akademisi, Stefaniküv, Manes ve Cechuv Köprüleri görülerek turumuzu tamamlıyoruz. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek açık büfe yemekli, limitli içkili Vltava Nehri Tekne Turu için limana iniyoruz.

Not: Bugünkü programımız Tekne Turunu da içerecek şekilde kesintisiz devam edecektir.

Vltava Nehri Tekne Turu(50 €): Bu turumuzda PRAG’ı tam ortadan ikiye bölen ve şehre hayat veren kanallarıyla meşhur Vltava Nehri üzerinde yapacağımız açık büfe yemekli PRAG’ın romantik gece aydınlatmalarıyla sunduğu muhteşem görüntüleri izliyor ve Panama ve Süveyş Kanallarına benzeyen kanallardan geçerken teknemizin havuzlar içerisinde yükseltme ve alçaltmalarını deneyimliyoruz.

Alman, Macar, Polonya mutfağının yoğun etkisi altındaki ÇEK mutfağı et ağırlıklı yemeklerden oluşmaktadır. Düzenlediğimiz yemekli programlarda Türk damak tadına uygun yemekler seçilmektedir. Bira ise Çek Cumhuriyetinde favori içkiyi oluşturur. Ünlü Çek biralarını tatmadan Prag’dan ayrılmak büyük bir eksiklik olacaktır. Dünyaca ünlü Budweiser biralarının da ana vatanı Çek Cumhuriyetidir. Özellikle tarihi Charles Köprüsünün altında iken dilek tutmayı unutmayınız! Turumuzu takiben otelimize dönüyoruz.


4. Gün: PRAG - KARLOVY VARY - PRAG

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından KARLOVY VARY Turuna çıkıyoruz. 17. ve 18. yüzyılda Avrupa sosyetesinin ve devlet adamlarının en uğrak ve en meşhur şehri olan KARLOVY VARY’nin eşsiz tabiatı içinde, yan yana inşa edilmiş muhteşem konakları, Atatürk’ün 1918 de kaldığı oteli, Dvorak`ın, Mozart’ın, Goethe’nin, Beethoven’in, Puşkin`in evlerini görüyor ve 12 farklı termal suyun çıktığı termal galerileri ziyaret ediyoruz. Kristal, porselen, granat, kehribar taşlarının ve diğer geleneksel Çek hediyelik eşyalarının satıldığı fabrika satış mağazalarında alışveriş yapma imkânına sahip oluyoruz. Kenti adım adım tanıyacağımız turumuzda gezinti için serbest zaman veriyoruz. Karlovy Vary’den akşamüstü saatlerinde PRAG’a dönüyor ve unutulmaz bir Ortaçağ Gecesi yaşamak için dinlenmek üzere otelimize gidiyoruz. Geceleme Prag’daki otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Yemekli, Limitli İçkili, Show Programlı muhteşem Ortaçağ Gecesine katılıyoruz.

Ortaçağ Gecesi Turu(65 €): Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Yemekli, Limitli İçkili, Show Programlı muhteşem Ortaçağ Gecesi Turu için Avrupa’nın ve Prag’ın 600 yıllık en tarihi restoranına gidiyoruz. Hem yemeğimizin hem de zengin görsel şovların tadını çıkaracağımız bu sürprizli gecede Dansçı Esir Kızlar masanızda size eşlik edebilir, Ateş Dansçıları, Dilenciler, Korsanlar yanınızdan geçebilir ve sizler de bu masalsı ortaçağ atmosferinde kaybolabilirsiniz. Bu geceyi özellikle kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Turumuzu takiben otelimize dönüyoruz.


5. Gün: PRAG - BUDAPEŞTE

Sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra PRAG’dan ayrılıyor, BUDAPEŞTE yönünde hareket ediyoruz. ÇEK Cumhuriyeti’nden ayrılıyor, SLOVAKYA topraklarında seksen kilometrelik bir mesafe kat ederek Bratislava üzerinden MACARİSTAN’a giriyoruz. Yaklaşık 150 yıl Osmanlı hâkimiyetinde kalan, dolayısıyla Osmanlı izlerini sıkça görebileceğimiz ve 1873 yılında Budin ve Peşte’nin birleşmesi ile ortaya çıkan ve ülkenin Başkenti olan BUDAPEŞTE’ye ulaşıyoruz. Önce kentin 235 metre yükseklikli ve tarihi bir tepesi olan Gellert Tepesine çıkıyoruz. Şehri ilgili anlatımlar eşliğinde panoramik olarak izleyip, fotoğraflamamızı takiben, panoramik olarak yapacağımız şehir turumuza başlıyoruz. Kentin ortasından geçen Tuna Nehri üzerindeki Tarihi Köprüleri, Opera Binasını, Kraliyet Sarayını, kentin sembol yapısı olan ve mimarlık şaheseri Parlamento Binasını, şehri süsleyen tarihi meydan ve bulvarları ve birçok heykeli görerek, Kahramanlar Meydanına ulaşıyoruz. Macaristan’ın bininci yılı anısına 1896 yılında yapılmaya başlanan bu tarihi meydanda Milenyum Anıtı ve Macar kahramanlarına ait heykelleri ilgili anlatımlar eşliğinde görmemizi takiben, gece turumuz öncesinde dinlenmek üzere otelimize gidiyoruz. Geceleme BUDAPEŞTE’deki otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Macar – Çigan Gecesi Turumuzu gerçekleştiriyoruz.

Macar – Çigan Gecesi Turu (50 €): Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek yemekli ve limitsiz içkili Macar-Çigan Gecesi Turu için otelimizden hareket ediyoruz. Gece ışıklandırmasıyla ünlü Budapeşte’nin sunduğu harika manzaralar eşliğinde şehrin, gerek mimarisi, gerekse dekorasyonu ile en otantik restoranlarından birinde meşhur Macar Gipsy Orkestrasının müzikleri ve limitsiz içki eşliğinde, Macar mutfağının geleneksel tatlarından oluşan yemeğimizin ve geleneksel kıyafetlerle yapılacak Macar danslarının tadını çıkarıyoruz. Turumuzun “Gala Gecesi” niteliğindeki bu keyifli gece sonrasında, otelimize dönüyoruz.


6. Gün: BUDAPEŞTE - ESTERGON - VİŞEGRAD - SZENTENDRE

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından otelimizden hareket ederek,  Estergon Kalesi, Vişegrad, Szentendre Turuna çıkıyoruz.  Türk tarihi açısından da çok önemli turumuzda ilk durağımız marşlara ve şiirlere konu olmuş Estergon Kalesi’dir. İlk olarak 1543 tarihinde Kanuni Sultan Süleyman komutasındaki Osmanlı ordusu tarafından zapt edilen Estergon Kalesi’ni ve sonra üzerine inşa edilen ve MACARİSTAN’ın en büyük Katedrali olan Esztergom Bazilikasını ziyaret ediyoruz. Ziyaretimizin ardından Tuna boyunda, akıncıların dörtnala at sürdükleri yoldan, Tuna’nın en güzel manzaraları eşliğinde kat edeceğimiz güzergâhta, doğudan ilerleyen orduları durdurmak amacıyla inşa edilmiş olan ve daha sonra buraya yerleşen Slavların verdiği ad ile Vişegrad Kalesi’ni görerek ilerliyoruz.  MACARİSTAN’ın tüm hediyelik eşyalarını uygun fiyatlarla alma imkânına sahip olacağımız Szentendre Artistler Köyüne gidiyor ve köyün tanıtımını takiben alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında, Szentendre’den ayrılıyor, Budapeşte şehir merkezinde Buda Kalesine çıkıyor, şehrin mimari harikalarından olan tarihi Matthias Kilisesini ve Balıkçı Burçlarını ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimizin ardından kentin en ünlü ve yaşayan caddesi olan Vasil Caddesinde alışveriş için yine bir serbest zamanımız var. Ardından, isteyen konuklarımızla, çok keyifli geçecek bir Tuna Nehri Tekne Turu için –zamanın elvermesi durumunda- dinlenmek üzere otelimize gidiyoruz. Geceleme BUDAPEŞTE’deki otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Tuna Nehri Tekne Turu’muzu gerçekleştiriyoruz.

Tuna Nehri Tekne Turu (35 €): Arzu eden misafirlerimizle, isteğe bağlı ve ekstra olarak düzenlenecek Tuna Nehri Tekne Turu için otelimizden ayrılıyoruz. Budapeşte başarılı gece aydınlatması ile dünyanın önde gelen şehirlerindendir. Avrupa’nın en güzel nehir turlarının başında gösterilen, muhteşem gece manzaraları eşliğinde, özel tekne ile ilgili anlatımlar ve içki servisiyle gerçekleştirilecek olan Tuna Nehri Tekne Turumuzu yapıyoruz. Bir saat sürecek Tekne Turumuzu takiben otelimize dönüyoruz.


7. Gün: BUDAPEŞTE - BRATİSLAVA - VİYANA

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ve BUDAPEŞTE’den ayrılıyoruz. Kısa bir yolculuk ile Macaristan’dan ayrılıyor, SLOVAKYA’ya geçiyor ve kişi başına düşen 44.000 Euro milli geliriyle Avrupa’nın en zengin şehirlerinden biri olan SLOVAKYA’nın başkenti Bratislava’ya ulaşıyoruz. Tuna kıyısında aracımızdan inerek, eski kent bölgesinde yürüyüş turu yapıyoruz. Bratislava Kalesi, Parlamento, St. Martin Katedrali, Mozart’ın 6 yaşında Maria Theresia’ya ilk konserini verdiği tarihi bina, Grassalkovich Sarayı, Slovak Devlet Tiyatro Binası gibi önemli yapıları görerek, yürüyüş turumuzu tamamlıyor ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Bratislava’dan Viyana yönünde hareket ediyor ve kısa süre içinde SLOVAKYA’dan ayrılarak, AVUSTURYA’ya giriyoruz. Yolda verilecek uygun molalarla, Avrupa’nın en aristokrat şehri ve Habsburg Hanedanlığının 640 yıllık iktidarına sahne olmuş, dev bir imparatorluğun merkezi olan VİYANA’ya ulaşıyoruz. Müzik, mimarlık, resim ve heykelin kalbi olan, Dünya Savaşlarının zorlu günlerine zarafetinden bir şey kaybetmeyerek direnen ve Gotik, Rönesans, Barok, Rokoko, Neo-Klasik ve Art Nouveau sanat akımlarının benzersiz bir sentezini sunan, uzun bulvarlarıyla adeta bir açık hava müzesi olan şehirde panoramik bir tur yapıyoruz. Turumuz sırasında Avusturya’nın dünyaya mal olan ressamı Gustav  Klimt’in öğrencilik ve hocalık yaptığı Uygulamalı Sanatlar Akademisi, Kursalon Konser Salonu, Atatürk’ün de kaldığı Bristol Hotel,  Devlet Opera Binası, Maria Theresia Meydanı, Sanat Tarihi Müzesi, Doğa tarihi Müzesi, Parlamento, Belediye Sarayı (Rathaus) ve Viyana Üniversitesineait muhteşem yapılar ve Hoffburg Sarayı göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik turumuzun ardından şehir merkezinde verilecek serbest zamanı takiben otelimize yerleşiyoruz. Geceleme VİYANA’daki otelimizde. Akşam arzu eden konuklarımız, rehberimizden alacakları yönlendirmelerle, dünyaca meşhur ve her yıl milyonlarca turisti Viyana’ya çeken Viyana’nın ünlü klasik müzik konserlerinden birine katılabilirler.


8. Gün: VİYANA - İZMİR

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından Viyana Ormanları & Schönbrunn Sarayı - Hundertwasser Evleri Turları için otelimizden hareket ediyoruz. İlk olarak 17. Yüzyılın sonunda İmparator Leopold tarafından yaptırılan ve 18. yüzyıl boyunca İmparatorluk ikametgâhı olan Schönbrunn Sarayını ve bahçelerini panoramik olarak, ilgili anlatımlar eşliğinde geziyoruz. Bu ziyaretimizi takiben asimetrik mimari unsurlarıyla şehrin ilgi çeken çağdaş sanatsal değerleri arasında yer alan Hundertwasser Sanat Evlerini geziyor ve Viyana’nın mağazaları ile ünlü caddesi Mariahilferstrasse’de alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından Viyana’nın 21 km güneyinde başlayan Viyana Ormanlarına gidiyor ve içlerinde milyon € değerindeki villa ve malikânelerin bulunduğu, birbirinden şık köy ve kasabalardan geçiyor ve 1200 yıllarına tarihlenen Lichtenstein Şatosunu panoramik olarak ziyaret ediyoruz. Turumuzun en ilgi çekici bölümlerinden biri olarak, Nazi Almanya’sının 2. Dünya Savaşında ilk jet fabrikası olarak da kullandığı, Avrupa’nın en büyük yeraltı gölü olan SEEGROTTE’ye gidiyor, arzu eden misafirlerimizle mağara ziyaretini takiben yeraltı gölünde tekne turu yapıyoruz. Bu ziyaretimizin ardından filmlere konu olan, meşhur Mayerling kasabasından geçiyor, göller, ormanlar ve tabiat ülkesi olan AVUSTURYA’nın en karakteristik kentlerinden olan ve Beethoven’in 9. Senfonisi’ni bestelediği, kaplıcalar ve tabiat şehri olan Baden’i ziyaret ediyoruz. Kenti tanıtım turumuzu takiben vereceğimiz serbest zamanın ardından Viyana Havalimanına gidiyor, Sun Express Havayollarının tarifeli seferi ile 21.50’de hareket ediyor ve yerel saat ile 01.10 da İZMİR’e varıyoruz.

 

İSTEĞE BAĞLI ORTA AVRUPA EĞLENCE PAKETİ

1) VLTAVA TEKNE TURU (Açık Büfe Yemekli+Limitli İçecek) 50 €
2) ORTAÇAĞ GECESİ (Yemek+Limitsiz İçecek+Show Programlı) 65 €
3) ÇİGAN GECESİ (Yemek+Limitsiz İçecek+Show Programlı) 50 €
4) TUNA TEKNE TURU (Limitli İçecek)  35 €

NOT : 

Ekstra belirlenen, Orta Avrupa’nın en çok talep gören 4 adet eğlence programı için, tamamını Acentamızdan kayıt anında almanız durumunda,

Toplam: 200 € yerine 175 € İNDİRİM avantajına sahip olacaksınız.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

SUN EXPRESS Havayolları tarifeli seferi ile Direk İZMİR/BERLİN VİYANA/iZMiR GİDİŞ-DÖNÜŞ Uçak biletleri
• Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri ve Şehir Turları
• Berlin–Prag - Budapeşte - Viyana arası özel lüks otobüs yolculukları,
Berlin+Dresden+Karlovy Vary+Bratislava+Estergon+Visegrad
Szentendere+Mayerling+Seegrote+Baden +Terezin
Tüm Turlar
• Tüm Şehir Tanıtım Turları
• Berlin - Budapeste-Viyana-Prag’da 4 yıldızlı otellerde Oda Kahvaltı Konaklama,  
Berlin’ de 4* Hotel de 1 gece oda kahvaltı konaklama
Viyana’ da 4  * Hotel de  1 gece oda kahvaltı konaklamalar
Budapeşte’de 4 *   Hotel  de 2 gece oda kahvaltı konaklamalar 
Prag’ da  4 * Hotel  de 3 gece oda kahvaltı konaklamalar, 
• Tecrübeli ACADEMİC TOUR Rehberlik Hizmetleri,
• Mesleki Sorumluluk Sigortası  
• Havalimanı Vergileri 
ACADEMİC TOUR Güvencesi 

 
• Programda isteğe bağlı olarak gerçekleştirilecek Eğlence Paketi.
• Öğle ve Akşam Yemekleri
• Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişleri
• 65-79 Yaş arası yolcular için ek sürprim 15 € , 80 yaş üstündeki yolcularımız için sigorta 20 €  fark alınır.
• Yurtdışı çıkış harcı (Turdan önce bankaya yatırılmalıdır!)
• Schengen Vize + Hizmet Ücreti  120 €   “ YEŞİL  PASAPORTA VİZE YOK !
    

FİYATLAR

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
18.09.2019749.00949.00 749.000 - 2 Yaş 120.00
3 - 11 Yaş 569.00
Taksitler »
30.09.2019749.00949.00 749.000 - 2 Yaş 120.00
3 - 11 Yaş 569.00
Taksitler »

Hareket Tarihi ve Saatleri

18, 30 Eylül

TUR NOTLARI

1- ACADEMIC TOUR hava, yol ve olağanüstü durumlarda gerekli gördüğü durumlarda turda değişiklik yapma, güzergâhın içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir.
2- ACADEMIC TOUR kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.
3- Otellerde odalar tesis görevlileri tarafından müsaitliğe göre konumlandırılmaktadır.
4- Otellerde gruplara sunulan oda tipi haricindeki taleplerinizi (superior,suit,kral dairesi vb.) acentemizden bağımsız otel resepsiyonundan yapabilirsiniz. ACADEMIC TOUR bundan doğabilecek ödeme,ihtilaf veya aksaklıklardan sorumlu tutulamaz. 
5- 3 kişilik odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. İlave yataklar çek yat, sofa bed veya katlanabilir yatak olarak adlandırılan yataklardan oluşmakta olup, bu tür yataklardan kaynaklanacak sıkışıklık müşterimiz tarafından kabul edilmiş sayılır.
6- Otellerde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup, gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
7- Seyahat bitiş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport gerekmektedir.
6- Yeşil pasaport ve geçerli Schengen vizesi olanların ek vize almalarına gerek yoktur.
7- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.
8- Tur programı ACADEMIC TOUR SEYAHAT ACENTESİ kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
9- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.
10- ACADEMIC TOUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir,  Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak ACADEMIC TOUR’ un hiç bir sorumluluğu yoktur. Şahsi vize başvurularında  ACADEMIC TOUR’ un herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
11- Turun iptal edilmesi durumunda Vize ücreti iade edilemez.
12- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan ACADEMIC TOUR sorumlu değildir.
13- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda,tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.
14- Tüm Yurtdışı Seyahatlerinde “bebek” yolcularımızın Kimlik ve Pasaportlarının;Vize gerekli ülkelerden alınmış  vizelerinin olduğunu mutlaka kontrol ediniz. ACADEMİC TOUR aksi durumlarda sorumluluk kabul etmemektedir.
15- Kişiler seyahat öncesi yurtdışına çıkış izin belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler.
16- Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılma zorunululuğu bulunmaktadır.Kurallara uyulmaması halinde ACADEMİC TOUR uygulanacak olan Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.
17- Paket tura katılacak sayının yeterli olmaması durumunda 7 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.
18-Tur  kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktardan yapıldıysa;iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödeme yapılır.
19- Erken rezervasyon kampanyası  sınırlı kontenjan için geçerli olup, son kayıt tarihinden önce firmamız tarafından sonlandırılabilir.
20- Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır.
21- Bu Program  ÖZEL ÜRÜN kapsamındadır  ve  ACADEMIC TOUR  Seyahat Acentesi kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

İptal-İade ve Değişiklik Hakkında

*** İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Özel ve Uçaklı Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

*** Tur iptal ve iadesi katılımcının MUCBİR sebep göstermesiyle sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına '' katılımcının vefatı, ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi'' gibi durumlar girmektedir.   

Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Kafkasör'lü 4 Gece
1799.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Kafkasör Yaylalı, Gito Yaylalı ve Artvin'li Program... (Çarşamba SAMSUN Gidiş-Pazar TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 04.09.2019
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 4 Gece
1799.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li Program... (Pazartesi SAMSUN Gidiş-Cuma TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 09.09.2019
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 5 Gece
1949.00 TL
'den itibaren
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li UZUN Program(Cuma SAMSUN Gidiş-Çarşamba TRABZON Dönüş)
6 Gün-5 Gece / 30.08.2019
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım