2020 MEGA UZAKDOĞU (PHUKET - SİNGAPUR - KAMBOÇYA - BANGKOK)

2020 MEGA UZAKDOĞU (PHUKET - SİNGAPUR - KAMBOÇYA - BANGKOK)

 • Bölgenin En Seçkin 4* Otellerinde Konaklama Farkıyla !
 • 8 Gün-8 Gece
 • Türk Hava Yolları ile Direkt Uçuş İmkanı

KAMBOÇYA VE SİNGAPUR İLAVELİ ÖZEL PROGRAM

 MEGA UZAKDOĞU TURU 

 PHUKET - SİNGAPUR - SIEM REAP (KAMBOÇYA) - BANGKOK 

KAMBOÇYA – ANGKOR TAPINAĞI TURU DAHİL !!!
3 ÜLKE / 2 ADA / 3 BAŞKENT / 4 ŞEHİR BİR ARADA

2 Gece PHUKET, 1 GECE SİNGAPUR, 2 Gece SIEM REAP/KAMBOÇYA, 1 Gece BANGKOK

TAMAMI BÖLGENİN EN SEÇKİN 4* OTELLERİNDE KONAKLAMA AYRICALIĞI İLE

   1.Tur: 25 Ekim-1 Kasım    2.Tur: 15-22 Kasım    (8 Gün 8 Gece)

TÜRK HAVA YOLLARI UÇUŞ KONFORU İLE  İZMİR’DEN İZMİR’E PHUKET GİDİŞ –  BANGKOK DÖNÜŞ 

PHUKET-SİNGAPUR-KAMBOÇYA-BANGKOK  ARA UÇUŞLARI FİYATA DAHİL !

ANGKOR TAPINAĞI TURU VE ÖĞLE YEMEĞİ FİYATA DAHİL
ÖZEL(VIP) SÜRAT TEKNESİYLE JAMES BOND ADASI TURU-ÖĞLE YEMEĞİ FİYATA DAHİL !
YÜZEN ÇARŞI GEZİSİ FİYATA DAHİL !
BANGKOK SEA FOOD VE GECE PAZARI TURU FİYATA DAHİL !
PHUKET’TE FİL SAFARİ’YE KATILMA İMKANI İLE…
APSARA DANS GECESİ VE FANTASEA SHOW PROGRAMLARI AYRICALIĞI İLE 

 ERKEN REZERVASYON FIRSATINI KAÇIRMAYIN !!! 

 


1. Gün

İZMİR-İSTANBUL-PHUKET/TAYLAND

İzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Gidiş Terminalinde, Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 15.00’de rehberimizle buluşuyoruz. Kısa bir  tanışma ve ön bilgilendirme sonrası, Check-in işlemlerini takiben, saat 17:20’de Türk Hava Yollarının TK 2320 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile, İstanbul Yeni Hava Limanına, oradan da saat 20.30’da Türk Hava Yollarının TK 172 sefer sayılı tarifeli uçuşuyla Phuket Uluslararası Havalimanı’na hareket etmek üzere, yerlerimizi alıyoruz. Uçağımızda alacağımız yöresel damak tadımıza uygun akşam yemeğimizin ardından, tatlı bir uyku çekip, yaklaşık 10 Saat 25 dakikalık konforlu uçuşumuz ile ilk gecemizi geçiriyoruz.

2. Gün

PHUKET/TAYLAND

Türk Hava Yolları ile yerel saate göre, sabah 10:05’de PHUKET’e varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizi takiben, otobüsümüz ile buluşuyor ve PHUKET Panaromik Şehir Turumuza başlıyoruz. İlk durağımız, bölgenin 29 tapınaktan en önemlisi ve popüleri olan Chalong  tapınağıdır. Yerel halkın ibadetleri için aktif olarak kullandıkları, batılı seyyahların Budizm hakkında bilgi ve eğitim almak için uğrak yerleridir. Buradaki bilgilendirme ve ziyaretimiz sonrasında, her bir çevresi alabildiğince mavi suların manzarasıyla çevrelenmiş Promthep Burnunu görüyor ve Manzara Tepesi’ne geçiyoruz. Bol bol fotoğraf çekebileceğimiz bu panoramik turumuzun ardından dileyen misafirlerimizle (40 €) Fil Safari’ye katılmak üzere Fil Çiftliği’ne gidiyoruz. Fillere binerek katılım gösterebileceğimiz bu turda egzotik ağaçlık alanların arasında eğlenceli bir Safari turu bizi bekliyor. Turumuzun ardından otelimize dönüyoruz ve konaklama için PHUKET’teki otelimize yerleşiyoruz.

*Akşam arzu eden misafirlerimiz Açık Büfe Akşam Yemekli FANTASEA SHOW’a katılabilirler. Bu görkemli gecede TAYLAND’ın zengin ve egzotik kültürünü, teknolojik, zengin donanımlı bir tema parkında, muhteşem koreografiler eşliğinde, akrobatlar, trapez sanatçıları ve Hayvanlarında dahil olduğu hikayeleri ile tanıma fırsatı bulacaksınız. Asya’nın en büyük açık büfesi olarak bilinen FANTASEA’da yemek saatine kadar alış veriş yapabileceğiniz ve vakit geçirebileceğiniz bir çok aktivite alanı da bulunmaktadır. Her yaşa hitap etmesi ve etkilemesi bu Programın ayrı bir özelliğidir. (80 €)

3. Gün

PHUKET - JAMES BOND ADASI

 

Sabah kahvaltımızın ardından, bizi bekleyen aracımızda yerlerimizi alıyor ve bizlere filmlerden ve posterlerden aşina, adını Altın Tabancalı Adam’dan alan, James Bond Adası turuna çıkmak üzere, (VİP) Özel Sürat teknemizin hareket noktası olan marinaya gidiyoruz. Teknemizde yerlerimizi aldıktan sonra, yaklaşık 1 saatlik keyifli bir deniz yolculuğundan ardından, Krabi’ye bağlı 6 takım adadan en nefes kesici güzelliğe sahip ve Khao Phing Kan adındaki 40 adadan biri olan, Milli Park bölgesine demir atıyoruz. İrili ufaklı mağara ve kayalar arasında otantik kanolarla keyifli gezintiler gerçekleştirebileceğimiz bu ada, adeta huzur bulabileceğiniz ve sosyal medyalara konu olmuş resim kareleri ile ölümsüzleştiriyoruz. Adanın güzelliklerini yakından tanımak üzere rehberimiz eşliğinde bilgilendirmelerini dinliyor ve adanın egzotik ortamının keyfini çıkardıktan sonra, geri dönüş öncesi programımıza dahil olarak sunulan, öğle yemeğimizi alıyoruz. Serbest zaman ve yemek molamızın ardından, bizi getiren özel teknemizle PHUKET’e dönerek otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.

*Dileyen misafirlerimiz bu son gecemizde Savoey Sea food Retoranında canlı müzik eşliğinde Akşam Yemeği almak üzere programımıza katılabilirler. (45 €)

4. Gün

PHUKET - SİNGAPUR

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrasında, odalarımızı boşaltıyor ve SİNGAPUR ara uçuşunu gerçekleştirmek üzere PHUKET Hava Limanı’na gidiyoruz. Yaklaşık 2 saatlik keyifli bir uçuşun ardından Malay Yarım Adası’nın kuzeyinde yer alan ve Başkent ile aynı adı taşıyan SİNGAPUR’a varıyoruz. Bizi bekleyen transfer aracımıza yerleştikten sonra, otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin yönlendirmeleriyle, 1819 yılında Doğu Hindistan şirketinin bir kolonisi olarak kurulan ve İngiliz hakimiyetinde kalmış SİNGAPUR şehrini keşfe çıkabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise, rehberimiz ile birlikte, her yıl 20 milyonu aşkın ziyaretçisiyle ün yapmış Sentosa Eğlence Adası’na gidebilirler. (80 €) İnsan yapımı olan ve her türlü eğlenceyi içerisinde barındıran bu adada, SİNGAPUR’un simgesi Merlion Heykeli’nin replikasının da olduğu ünlü galerileri, hediyelik eşyacıları, dünyada birçok ülkede şubesi olan, Madame Tussaud Balmumu Müzesi, dünyanın en büyük akvaryumlarından biri olan ve tuzlu su ile doldurulmuş, 2500 çeşit deniz balığını görebileceğimiz 83 metrelik yer altı tüneli, güzel plajları, gezip görebileceğimiz yerler arasındadır. Eğlence adasında alacağımız serbest zamanın ardından, Okyanus kıyısında bizleri bekleyen muhteşem su ve ışık gösterilerinin gerçekleştiği Wings of Time gösterisi bizi bekliyor olacak… Unutulmaz ışıklı gösteriyi izledikten sonra, otelimize geri dönüyoruz. Konaklama 4* otelimizde.

5. Gün

SİNGAPUR - SIEM REAP/KAMBOÇYA

Sabah kahvaltımızın ardından, bizi bekleyen aracımızda yerlerimizi alıyor ve SİNGAPUR panoramik şehir turumuzu yapmak üzere yola koyuluyoruz. Ekvator’a 135 km mesafede bulunan ve tropikal iklime sahip olmasının avantajıyla canlı bir turizm hareketliliğine sahip Singapur şehir turumuza başlıyoruz. Aslan Şehri (Singapura) adıyla anılan ve sembol olarak Balık gövdeli bir Aslan heykeli ile bilinen Merlion Heykeli’nin bulunduğu merkeze varışımızın ardından, kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Üç büyük gökdelenin kurulu olduğu ve üst kısmını (çatısını) gemi figüründen esinlenerek inşa edilmiş kompleksi de pozlarımız arasına dahil etmek isteyeceğiniz, birbirinden güzel resim karelerini koleksiyonlarımıza ekliyoruz. Bir sonraki durağımız China TownSİNGAPUR’un en renkli ve alış-veriş meraklıları için en ilginç bölgelerinden biri olan Çin Mahallesi’nde, Çin kültürünün anlatıldığı Chinese Heritage Center ve Buddha Tooth Relic ile Sri Mariamma adındaki tapınaklar görebileceğimiz yerler arasındadır. Özel Çin çaylarını ve bitkisel ilaçları da bulabileceğiniz buradaki gezimizin ardından, ünlü alış-veriş mağazalarıyla önemli bir yer edinmiş olan Orchard Caddesi’ne gidiyoruz. 2 Km boyunca AVM’lerle dolu bu cadde’de, rehberimizin bilgilendirmelerinden sonra serbest zaman veriyoruz. Sonrasında bizi bekleyen aracımızla Singapur Hava Limanı’na transferimizi gerçekleştiriyoruz. 1,5 saatlik kısa bir uçuşun ardından KAMBOÇYA’ya (Siem Reap) ulaşıyoruz. Varışımızın takiben, dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.

*Turumuzun bu akşamında arzu eden siz değerli misafirlerimizle 1000 yıldan fazladır süren 2008 yılında UNESCO dünya mirasları listesine dahil edilen ve geleneksel Kamboçya dansı olan,4500 den fazla figürleri ve 9 yıllık sıkı bir eğitim ile hazırlanan etkileyici ve keyifli, egzotik bir gece yaşamak üzere  Apsara dansları eşliğinde akşam yemeğimizi alıyoruz. Program sonrasında otelimize dönüyoruz. (45 € Yemek dahil)

6. Gün

SIEM REAP - ANGKOR TAPINAĞI

Sabah otelimizde alınacak kahvaltının ardından, merkeze sadece 6 km mesafede bulunan ve UNESCO Dünya Miras listesine dahil olan, dünyanın en büyük dini yapısı olarak anılan, ANGKOR WAT kompleksine gidiyoruz. Muazzam bir şehircilik ve su dağıtım şebekesi planlaması düşünülerek Khmer halkının yüz binlerce işçisiyle 30 yılı aşkın bir sürede inşasına başladığı bu dini yapı, dünyanın en büyük kompleksi olarak bilinmektedir. Lotus çiçeğini andıran kuleleri, geniş yolları desteklemek amacıyla yapılmış yarı asma katları, haç şeklinde terasları ve ormandan gelebilecek tehlikelere karşı korumaya yönelik kazılmış hendekleriyle Hindu tanrısı Vishnu (Vişnu) adına inşa edilmiştir. Gizemli hikayeleri ile dünyanın ünlü arkeologlarının ve ileri gelen tarihçilerinin bile halen etkisi altında tutmayı başaran ve araştırmaları halen süren, doğayla iç içe kalmış yapısıyla birbirinden ilginç görüntüleriyle büyüleyici bu kompleksteki turumuz rehberimiz eşliğinde  gerçekleştiriyoruz. Serbest zaman esnasında programımıza dahil olarak sunulan öğle yemeğimizi alıyor ve turumuzun kalan kısmında ilginç hikayelerini rehberimizden dinledikten sonra otelimize dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelimize çok yakın olan eski pazara yada, Pub Street bölgesine gidebilir, güzel vakit geçirebilirler. Geceleme Siem Reap’teki 4* otelimizde.

7. Gün

SİEM REAP - BANGKOK

Otelimizde erken saatlerde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından, Siem Reap Hava Limanı’na geçiyoruz ve BANGKOK’a gitmek üzere bir başka Uzakdoğu harikası, TAYLAND’ın başkentine uçuyoruz. BANGKOK’a varışımızın ardından, bizi bekleyen aracımızda yerlerimizi alıyor ve Amerika’yı andıran yüksek binaları, her köşe başında görebileceğiniz Buda heykelleri ve tapınakları, eğlence mekanları, neredeyse her yerde karşımıza çıkacak olan Thai masajı noktaları ve saraylarıyla kalabalık bir kent olan BANGKOK gezimize başlıyoruz. İlk durağımız “Wat Traimitr Tapınağı” olacak… Bu tapınağı bu denli değerli kılan 3 metre yüksekliğinde 5,5 ton ağırlığında ve 250 milyon dolardan fazla bir değere sahip olma özelliği ve tarihi değeriyle, UNESCO Dünya mirasları listesine girerek korumaya alınan, ALTIN BUDA heykelidir. 13-14.yüzyıllarda yapıldığı varsayılan ve kafa biçiminin yumurtayı andırmasından yola çıkılarak, Sukhotai Hanedanı sanat tarzı ile bağdaştırılmıştır. Büyük savaş ve ayaklanmalara sahne olan bir dönemden bugüne taş heykel olarak gelen, taşınırken düşürülme sonucu sıvalarının dökülmesiyle, altından olduğu fark edilen Buda Heykeli ile ilgili anlatımları dinledikten sonra, aracımızdaki yerlerimizi alıyor ve panoramik şehir turumuza devam ediyoruz. TAYLAND’ın bir diğer önemli ve en kutsal tapınağı olan “Wat Pho”, diğer adıyla Uyuyan(yatan) Buda, Çiçek pazarı, Çin mahallesi, Parlamento Binası ve Demokrasi Anıtı görülebilecek yerlerden bazılarıdır. TAYLAND’ın başkenti Bangkok’u derinden etkileyen Budizm kültürü ve egzotik çevre güzelliğini yakından tanıdıktan sonra, otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile, Bangkok’un meşhur su kanallarında teknelerle yapılacak olan Kanal gezintisine katılıyoruz.(40 €) Büyük kanal Chao Phraya üzerinde “long tail boat” olarak anılan ahşap Tayland kayıklarıyla gerçekleştirilen turumuzda halkın kanal üzerine kurulu ahşap evlerdeki yaşamını en doğal haliyle gözlemleyebileceğimiz Kanal gezimizi tamamladıktan sonra, otelimize dönüyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte otelimizin lobisinde buluşuyoruz ve ünlü  Sea Food (Deniz ürünleri) Restoranına gidiyoruz.(Fiyata dahil)  2000 kişilik büyük restoranın market kısmında sepetlerimizi alıyor ve “Eğer Yüzüyorsa Bizde Vardır” sloganlarıyla ün salmış bol seçenekli yemeyi arzuladığımız deniz ürünlerimizi, egzotik, tropikal meyvelerimizi ve sebzelerimizi satın alarak masamıza geçiyoruz. Yemeğinizin nasıl hazırlanmasını istiyorsak o şekilde görevlilere bilgilerini veriyoruz. Kısa sürede servis edilen birbirinden güzel lezzetlerin tadına varıyoruz. Karidesten büyük balık çeşitlerine, ejder meyvesinden Ananas’a ve dahası Türk Rakısı’na bile rastlayabileceğiniz; envai çeşit yiyeceklerin tadına bakabileceğiniz bu restoranda fiyatların çok uygun olması eminiz dikkatlerden kaçmayacaktır. Bangkok’un lezzetlerinin tadına vardıktan sonra, dünyada taklit ürünleriyle ün salmış ve bilinen gözde markaların ürünlerinin bulunduğu Gece Pazarı turumuza alış veriş yapmak üzere devam ediyoruz. Pazaryerinde alacağımız serbest zamanı takiben, rehberimizle buluşuyoruz ve otelimize dönüyoruz. Konaklama 4* otelimizde.

8. Gün

BANGKOK - DAMNOEN SADUAK (YÜZEN ÇARŞI) - İSTANBUL - İZMİR

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, dünyada eşi benzerine rastlamayacağımız (Damnoern Saduak) Yüzen Çarşı turuna çıkmak üzere yola koyuluyoruz. Merkeze yaklaşık 100 km mesafede bulunan Çarşı yolu üzerinde kısa bir mola almak üzere Hindistan Cevizi Çiftliği’ne uğradıktan sonra, kanalların içinde yer alan ve köylülerin taze sebze ve meyvelerini günlük satışa sundukları Pazar turumuza başlıyoruz. Kayıklar ile Yüzen Pazar’a ulaşıyor ve oradaki sıralı tezgahlarda alış veriş molası veriyoruz. Kayıkta karşılıklı eğlence dolu sahnelere rastlayacağımız gezintimizde, adını ve şeklini belki de ilk defa duyup göreceğimiz tropikal meyveleri tabakta hazır halde satın alma fırsatı bulacağız. Küçük el işi göz nuru biblolar ve el dokuması hediyeliklerden alabilme şansına da sahip olacaksınız. Ulaşım dahil yaklaşık 5-6 saatlik Yüzen Çarşı keyfinden sonra, öğle saatlerine doğru otobüsümüz ile yapacağımız ara yolculuğumuzda sizler için ikram edeceğimiz meyvelerin tadına bakabileceksiniz. Buradan merkeze geçiyor ve uçak saatimiz göre serbest zaman alıyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte buluşarak, yerel saat ile 22:35’de Türk Hava Yollarına ait TK 065 sefer sayılı konforlu uçağıyla geri dönmek üzere, Hava Limanına geçiyoruz. Check-in ve bagaj işlemlerimizi gerçekleştirdikten sonra, uçağımızdaki yerlerimizi alıyor ve ilk önce İstanbul’a oradan da TK 2312 sefer sayılı uçağı ile sabahın erken saatlerinde (09:25) İzmir Adnan Menderes Hava Limanı’na varıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle bir dahaki ACADEMİC TOUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 

        İSTEĞE BAĞLI UZAKDOĞU AKTİVİTE VE EĞLENCE PAKETİ

 1. APSARA GELENEKSEL DANS GECESİ (Yemek + Show programı)  45 €
 2. FANTASEA SHOW (Açık Büfe Yemek+Show Programı)   80 €
 3. SAVOEY SEA FOOD PROGRAMI (Akşam Yemeği + Canlı Müzik) 40
 4. SENTOSA EĞLENCE ADASI 80 €
 5. FİL  SAFARİ 40 €
 6. KANAL GEZİNTİSİ 40 €

NOT : Ekstra belirlenen, Uzak Doğu’nun en çok talep gören 6 adet Aktivite ve Eğlence programı için, tamamını kayıt anında almanız durumunda ; Toplam: 325 € yerine 300 € ödeyerk İNDİRİM avantajına sahip olacaksınız.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • TÜRK HAVA YOLLARI tarifeli seferi ile İZMİR-İSTANBUL-PHUKET/BANGKOK-İSTANBUL-İZMİR GİDİŞ-DÖNÜŞ Uçak biletleri
 • Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferleri ve Şehir Turları
 • PHUKET-SİNGAPUR-KAMBOÇYA-BANGKOK  ara uçuş Uçak Biletleri
 • Tüm Şehir giriş, Turist Konaklama ve Hava Limanı Vergileri
 • Phuket’de  4 * Otelde 2 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 • Singapur’da 4* Otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Siem Reap’te 4* Otelde 2 gece oda kahvaltı konaklamalar
 • Bangkok’da 4* Otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Angkor Tapınağında alınacak 1 öğle yemeği
 • James Bond Adası turunda alınacak 1 öğle yemeği
 • Bangkok Yüzen Çarşı Turu
 • Bangkok Sea Food Market ve Patbong Gece Pazarı Turu
 • Kamboçya-Siem Reap Angkor Tapınağı Turu (yemek dahil)
 • Phuket VIP Sürat Teknesiyle James Bond Adası Turu (yemek dahil)
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası 
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi    

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Programda isteğe bağlı olarak gerçekleştirilecek Aktivite ve Eğlence Programları.
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Her türlü kişisel harcamalar, otel ekstraları, bahşişler ve müze ören yerleri girişleri
 • Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 20 € , 65 Yaş  üstü yolculardan 30 €  alınır.
 • Yurtdışı çıkış harcı (Turdan önce bankaya yatırılmalıdır!)
 • TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARINA TAYLAND İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR !
 • KAMPOÇYA KAPI VİZESİ 30 US Doları. Vize hizmet desteği rehberimiz aracılığıyla sağlanacaktır.(Lütfen yanınızda son 6 ay içersinde çekilmiş 1 adet Biometrik fotoğrafınızı bulundurunuz.) YEŞİL PASAPORTA VİZE GEREKMEMEKTEDİR.
Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
15.11.20202099.00
1799.00
2449.00
2149.00
2099.00
1799.00
0 - 2 Yaş 299.00
2 - 6 Yaş 1699.00
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

15 Kasım

1- ACADEMIC TOUR hava, yol, sınır kapılarındaki yoğunluk ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde, turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

2- Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 6 ay geçerliliği olması gerekmektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine T.C Dışişleri Bakanlığı Resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu bilgi doğrultusunda misafirlerimiz pasaportlarını kendileri kontrol etmelidirler. 6 aydan az süreli pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

3- Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır. Havayolları’ndan kaynaklanan uçuş saati değişiklikleri, rötar veya gecikmelerden ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

4- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine El bagajının bir adedi geçmemesi, 20 cm x 40 cm x 55 cm boyutlarını ve 8 kg ağırlığını aşmaması gerekmektedir. El bagajı hakkının, serbest bagaj hakkına eklenmesi mümkün olmamaktadır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. Bazı uçuşlarda bu 15 kg ile sınırlandırılabilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan ödenecek ekstra bagaj ücretinden ACADEMIC TOUR ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir.

5- Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

6- Gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu ülkeye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentemizin sorumluluğu bulunmamakta olup, misafir tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir.

7- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

8- Tur programı ACADEMIC TOUR Seyahat Acentesi kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

9- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

10- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan ACADEMIC TOUR sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması ya da çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

11- Seyahatiniz süresince konakladığınız otelleri terk ederken, lütfen eşyalarınızı eksiksiz aldığınıza emin olunuz. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülke ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

12- Konaklamalarımızı gerçekleştireceğimiz bazı ülkelerde 4* Otel statüsü, ülkemiz 3* statüsüne denk gelebilir. Seyahat edilen ülke standartları göz önünde bulundurulmalıdır.

13- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve

coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.  

14- Otellerde gruplara sunulan oda tipi haricindeki taleplerinizi (superior, suit,kral dairesi vb.) acentemizden bağımsız otel resepsiyonundan yapabilirsiniz. ACADEMIC TOUR bundan doğabilecek ödeme, ihtilaf veya aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

15- Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir menü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. Kahvaltı salonuna yiyecek getirilmesi oteller tarafından kabul edilmemekte olup, salondan dışarı yemek çıkartılması ekstra ücrete tabidir.

16- Turun gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.

17- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.

18- Kişiler seyahat öncesi yurtdışına çıkış izni, belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler.

19- Tayland için Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarına vize uygulaması yapılmamaktadır.

20- Kamboçya’ya girişte Kapı Vizesi Uygulaması mevcuttur. Yolcularımızın vize ücretini (30 $) ve 1 adet son 6 ay içerisinde çekilmiş Biometrik fotoğraf bulundurmaları gerekmektedir.

21- Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılma zorunluluğu bulunmaktadır. 0-4 Yaş arası yolcularımız için “araç bebek koltuğu” getirilmesi zorunludur. Kurallara uyulmaması halinde ACADEMİC TOUR uygulanacak olan Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.

22- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Dolar bulundurmanız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.

23- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir.

24- İptal-İade ve değişiklik şartları; ACADEMİC TOUR Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, Özel Seyahat, Sağlık, ve Güvence Sigortası yaptıran misafirlerimiz, MUCBİR sebep göstermesiyle turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları olumsuzluklar güvence altına alınır. Ani gelişen rahatsızlıklar, birince derece vefat veya ani hastalıklar bu güvence paketine dahildir. Gerekçesiz iptaller, kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. İptal ve iadeler, acentemiz nezdinde yapılmayıp, sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. 

25- Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödemesi yapılır. 

26- Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılırlar.          

ERKEN REZERVASYON BİLGİLENDİRMESİ:
Tüm Kültür turları ürünlerimizde KADEMELİ  fiyat sistemi uygulanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar her tarihte sınırlı kontenjan için geçerli olup, rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlar da kademeli olarak yükselmektedir. Ön ödeme almadan fiyat sabitlemesi yapılamamaktadır. Turunuzu erken alın, avantaj kazanın!                                                 

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

8 Gün-8 Gece

1799.00
'den itibaren

Konaklama

Bölgenin En Seçkin 4* Otellerinde Konaklama Farkıyla !

Ulaşım

Türk Hava Yolları ile Direkt Uçuş İmkanı

Gezilecek Yerler

Bangkok, Siem Reap (Kamboçya), Phuket, Angkor Tapınağı, Yüzen Çarşı, Bangkok Gece Pazarı, James Bond Adası, Yüzen Köy, Fantasea Show

Tur Hakkında

Sınırlı Kontenjan ile Tamamı 4* Otellerde Konaklama Ayrıcalıklı Çok Özel Program

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

 • Adnan Menderes Hava Limanı Buluşma (15:00)

Yardımcı Olalım

Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

Tıklayın Sizi Arayalım !

Benzer Turlar

UZAKDOĞU TAYLAND (Phuket-Bangkok)

UZAKDOĞU TAYLAND (Phuket-Bangkok)

969.00'den itibaren
UZAKDOĞU (UBUD-BALİ-SİNGAPUR) Kişiye Özel Turlar -1-

UZAKDOĞU (UBUD-BALİ-SİNGAPUR) Kişiye Özel Turlar -1-

1399.00'den itibaren
UZAKDOĞU (BALİ-SİNGAPUR) Kişiye Özel Turlar -2-

UZAKDOĞU (BALİ-SİNGAPUR) Kişiye Özel Turlar -2-

1489.00'den itibaren

Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.