BATI KARADENİZ KIŞ GÜZELLİKLERİ

BATI KARADENİZ KIŞ GÜZELLİKLERİ

 • 1 Gece SAFRANBOLU’ da ZALİFRE OTEL Y.P. 1 Gece DÜZCE' de GÖSTERİŞLİ OTEL Y.P.
 • 3 Gün-3 Gece
 • Lüks otobüsle konforlu bir seyahat

 Harika Bir Kış Tatili Sizleri Bekliyor 

 BATI KARADENİZ KIŞ GÜZELLİKLERİ 

Bolu, Abant Gölü, Gölcük Gölü, Safranbolu, Cam Teras, Bartın, Amasra, Gökgöl Mağarası, Ereğli,

Düzce,  Sapanca Gölü, Kartepe Kar Keyfi, Maşukiye-Ormanya (Hobbit Evleri)

1 Gece SAFRANBOLU’ da, ZALİFRE OTEL Y.P.

1 Gece DÜZCE' de, GÖSTERİŞLİ OTEL Y.P.

 (3 Gün-3 Gece)

1 TUR: 26-29 Ocak (Haftaiçi)  2 TUR: 2-5 Şubat (Haftaiçi)  3 TUR: 25-28 Şubat      4 TUR:11-14 Mart 


1. Gün

AKŞAM

Akşam saat 20:25 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 20:30 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  20:40 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü),  20:55 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü),  21:05 BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı) 21:10 KARŞIYAKA (Anıt-Yunuslar), 21:15KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü)21:20KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı,   21:40 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 21:45 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü’nden) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz.MANİSA,AKHİSAR ,BALIKESİR, KOCAELİ,İZMİT, SAKARYA güzergahını takip ederek, yolda alacağımız molaların ardından  sabah erken saatlerde BOLU’ ya varıyoruz.

1 GÜN:

BOLU civarında alacağımız ekstra sabah kahvaltısı sonrasında, eşsiz güzellikteki, ABANTGÖLÜ’ne ulaşıyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel kar manzaralarını fotoğraf karelerimize ve anılarımıza eklemek üzere mola veriyoruz. Ardından,GÖLCÜK GÖLÜ’ne hareket ediyoruz. İnternette ve sosyal medyada gördüğümüz o meşhur evin bulunduğu yer olan doğa cenneti Bolu Gölcük Gölü’nde, eşsiz göl ve doğa manzaralarını izleyebileceğimiz seyir teraslarında fotoğraflar çekip, yürüyüş parkurlarında gezintiler yapıyoruz. Karlar ile kaplıağaçlar ve gölünmuhteşem manzarasının güzellikleri içerisinde geçireceğimiz keyifli zaman sonrasında, yönümüzü müze kent SAFRANBOLU’ya çeviriyoruz.Önce HIDIRLIK TEPESİ’nde muhteşem Safranbolu manzarasını fotoğraflayarak rehberimizden Safranbolu hakkında bilgi alıyoruz. Özgün mimarisindeki evleri, tarihi değerleri, kent kültürü, yaşam tarzı, gelenek ve görenekleri, yöresel lezzetleri ve  doğal güzellikleri ile etkileneceğiniz SAFRANBOLU’da KAYMAKAMLAR EVİ, CİNCİ HANI, KÖPRÜLÜ CAMİİ, İZZET PAŞA CAMİİ, AKÇASU KANYONU gezilerimizi yapıp,  ARASTA’da kahve molası veriyoruz. Serbest zaman esnasında, bol bol fotoğraf çekimi ve sabun, yemeni, lokum alışverişleri yapabilirsiniz. UNESCO tarafından Dünya Miras Listesi'nde yerini alan Safranbolu’da, modern mimari ve otantik Safranbolu evleri dokusunu hissedeceğiniz ZALİFRE OTEL’imize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

2. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısından sonra,Tokatlı Kanyonu üzerinde yerden 80 metre yükseklikte ve 11 metre genişliğinde yapılan CAM SEYİR TERASI (Kristal Teras) görmeye gidiyoruz. Cam Teras’a çıktığımızda eşsiz bir doğa manzarası sizleri karşılıyor…  Bu muhteşem Tokatlı Kanyonu manzarasını fotoğraflarımıza ekleyerek, BARTIN üzerinden  AMASRA’ya ulaşıyoruz. Karadeniz’in en güzel sayfiye kasabalarından biri olan, AMASRA’da, ANADOLU’da ki maif kaya üzerine yapılmış tek örnek olan, ROMA YOL ANITI (Kuşkaya Anıtı’nı)görüyor ve BAKACAK TEPESİ’nde Amasra manzarasını fotoğraflıyoruz. CENEVİZ KALESİ ve ÇEKİCİLER ÇARŞISI gezilerimizi de gerçekleştirerek, Amasra’nın meşhur balık ve salatasından tatma şansına sahip oluyoruz.Sonrasında, sarkıt, dikitleri ile görsellik ve doğallık açısından insanı büyüleyen GÖKGÖL MAĞARASI'nı gezmeye gidiyoruz. Gökgöl Mağarası turumuzu tamamladıktan sonra, ZONGULDAK üzerinden Kdz. EREĞLİ’sine hareket ediyoruz. EREĞLİ’de tarihi çınar ağaçlarının altında vereceğimiz çay molasının ardından,ALAPLI yolunu takip ederek DÜZCE’yegeçiyoruz veGÖSTERİŞLİ Otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, ayrı bir beyaz cennet KARTEPE’ ye doğru yol alıyoruz. KARTEPE yolunda SAPANCA GÖL manzarasını izleyerek, kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan KARTEPE’ ye ulaşıyoruz. Marmara Bölgesi'nin en modern kayak tesisleri bulunan ve her geçen gün popülerliği artan bu kayak merkezinde serbest zaman veriyoruz. Kartepe gezimizi de tamamlayarak,  tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ ye geliyoruz. Maşukiye’ nin ismi aşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen aşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu güzellikler içerisindeki buradaki turumuzu tamamlayıp, eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na  doğru hareket ediyoruz. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam ParkıDünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır.Bu parkta ''Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenenHobbit Evlerinin bulunduğu alanı geziyor ve güzel görüntüleri fotoğraflayarak, geri dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. SUSURLUK-BALIKESİR-AKHİSAR-MANİSA üzerinden, akşam geç saatlerde İZMİR’e ulaşıyor ve bir başka ACADEMİC TOUR organizasyonunda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Çevre Gezileri

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Tüm Otoban ve Otopark Ücretleri

1 Gece: Safranbolu’da  ZALİFRE OTEL Y.P.

1 Gece: Düzce’de GÖSTERİŞLİ OTEL Y.P.

Seyahat Sigortası Hizmet Paketi

ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

Yolda Giderken Alınacak Sabah Kahvaltısı

Öğle Yemekleri

Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

Otellerde Belirlenen Ekstralar

65 yaş üzeri yolcular için ek sürprim sigorta ücreti farkı alınır.

Tarih İki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek Kişi Ek Yatak1. ÇocukTaksitler
26.01.2021949,00 TL
749,00 TL
1.099,00 TL
899,00 TL
949,00 TL
749,00 TL
0 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 599,00 TL
Taksitler »
02.02.2021949,00 TL
749,00 TL
1.099,00 TL
899,00 TL
949,00 TL
749,00 TL
0 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 599,00 TL
Taksitler »
25.02.2021949,00 TL
749,00 TL
1.099,00 TL
899,00 TL
949,00 TL
749,00 TL
0 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 599,00 TL
Taksitler »
11.03.2021949,00 TL
749,00 TL
1.099,00 TL
899,00 TL
949,00 TL
749,00 TL
0 - 6 Yaş 399,00 TL
7 - 12 Yaş 599,00 TL
Taksitler »

Tur Hareket Tarihleri

26 Ocak • 02, 25 Şubat • 11 Mart

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda  ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» Koltuk numaraları rezervasyon önceliğine göre verilir. Turu erken satın alan konuklarımız ön koltuklarda oturmayı hak ederler.

» Trafik Kanunu gereğince araçta bulunulan tüm seyahat sürecinde emniyet kemeri takılması zorunlu olup, aksi haldeki durumlarda Academic Tour sorumluluğu yoktur.

» Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

» Otel akşam yemeklerini , yoğunluk durumuna göre Set Menü veya Açık Büfe verebilir.

» Kayak kazalarında poliçemiz geçerli değildir. Kayak yapıyorsanız ilaveten kayak sigortası yaptırılmasını tavsiye ederiz.

» İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon ve Uçaklı Turlarda iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Seyahat sigortası, acil ve akut rahatsızlıklar için geçerlidir. Daha önce mevcut olan ve kronik rahatsızlıklar, salgın hastalıklar sigorta kapsamına girmez. Misafirlerimiz turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları bu belirtilen olumsuzluklar, ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. Tur İptallerinde; yerinize yolcu bulunması durumunda ücretler kesintisiz iade edilebilinir »Dönüşte yolcu bindiği durakta, tersten dağıtım yapılarak bırakılır.

» 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar, Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. 

»Pandemi, mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Academic Tour sorumlu değildir. Rehber programda hertürlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tur Süresi

3 Gün-3 Gece

749.00 TL
'den itibaren

Konaklama

1 Gece SAFRANBOLU’ da ZALİFRE OTEL Y.P. 1 Gece DÜZCE' de GÖSTERİŞLİ OTEL Y.P.

Ulaşım

Lüks otobüsle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Bolu, Abant Gölü, Gölcük Gölü, Safranbolu, Cam Teras, Bartın, Amasra, Gökgöl Mağarası, Ereğli, Düzce, Sapanca Gölü, Kartepe Kar Keyfi, Maşukiye-Ormanya (Hobbit Evleri)

Tur Hakkında

Harika Bir Kış Tatili Sizleri Bekliyor

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Hareket Noktaları

  Yardımcı Olalım

  Rezervasyon için yardıma mı ihtiyacınız var? Lütfen her türlü soru, fikir ve düşüncelerinizi bizimle paylaşın !

  Tıklayın Sizi Arayalım !

  Benzer Turlar

  5 ADRİNA TERMAL& SPA HOTEL 'de Hafta Sonu Tatili (Edremit-Güre)

  5 ADRİNA TERMAL& SPA HOTEL 'de Hafta Sonu Tatili (Edremit-Güre)

  429,00 TL 'den itibaren
  Uçaklı KARS-DOĞUBAYAZIT-VAN TURU

  Uçaklı KARS-DOĞUBAYAZIT-VAN TURU

  1.749,00 TL 'den itibaren
  Uçaklı KARS-PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ & ERZURUM

  Uçaklı KARS-PALANDÖKEN KAYAK MERKEZİ & ERZURUM

  1.699,00 TL 'den itibaren

  Tercih Edilme Nedenlerimiz

  Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

  Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
  Erken Rezervasyon Avantajları
  Lüks Ulaşım ve Konfor
  Güvenilirlik
  Seçkin Otellerde Konaklama
  Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
  Güleryüz ve Samimiyet
  Güvenli Alışveriş

  E-BÜLTEN ABONELİĞİ

  Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

  Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
  Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.