BURSA-ESKİŞEHİR TURU (Ramazan Bayramı Özel)

Bursa’d a 5*ALMİRA THERMAL&SPA OTEL' de ve Eskişehir' de 4*CAPELLA OTEL' de Y.P. Konaklama

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

Bölgenin En Güzel Otellerinde Konaklama Ayrıcalığı ile RAMAZAN BAYRAMINA ÖZEL Programı
Gezilecek Yerler:

GÖLYAZI KÖYÜ-ULUBAT GÖLÜ-BURSA-CUMALIKIZIK KÖYÜ-ESKİŞEHİR-KÜTAHYA ÇİNİ ÇARŞISI

Kalkış Noktaları: Sabah, saat 06:10 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü) 06:25 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 06:40 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı) 07:00 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar) 07:05 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 07:10 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı) 07:40 BORNOVA (Kampus Önü)
Geceleme: 3 Gün 2 Gece
Konaklama: Bursa’d a 5*ALMİRA THERMAL&SPA OTEL' de ve Eskişehir' de 4*CAPELLA OTEL' de Y.P. Konaklama
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

Ramazan Bayramına Özel Program

 BURSA-ESKİŞEHİR TURU 

Bölgenin En Güzel Otellerinde Konaklama Ayrıcalığı ile…

1 Gece; Bursa’ da 5* ALMİRA THERMAL&SPA OTEL' de Y.P. Konaklama ve
1 Gece; Eskişehir’ de 4*CAPELLA HOTEL' de Y.P. Konaklama

4-6 Haziran 2019 (Doldu)

( 3 GÜN – 2 GECE ) Gündüz Çıkışlı

GÖLYAZI KÖYÜ - ULUBAT GÖLÜ - BURSA - CUMALIKIZIK KÖYÜ - ESKİŞEHİR - KÜTAHYA ÇİNİ ÇARŞISI

1. Gün:

Sabah, saat 06:10 ÜÇKUYULAR (Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü) 06:25 KONAK (Sabancı Kültür Merkezi Önü) 06:40 LOZAN (Atatürk Lisesi Karşısı) 07:00 KARŞIYAKA (Anıt, Yunuslar) 07:05 KARŞIYAKA BOSTANLI İSKELE (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 07:10 MAVİŞEHİR (Mavibahçe Avm Karşısı) 07:40 BORNOVA (Kampus Önü)’ nden siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. Yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ ne doğru yol alıyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUBAT GÖLÜ kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyü. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda olan, sit alanı olarak kabul edilmiş kasabada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz. Köy meydanında bulunan tarihi çınarın altında çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamda öğle yemeğimizi aldıktan sonra, Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yapmış, evliyalar ve türbeler şehri BURSA' ya varıyoruz. ULU CAMİİ, ORHAN GAZİ, OSMAN GAZİ TÜRBESİ ziyaret ederek, SAAT KULESİ’ ni ve Bursa KALESİ’ nin SUR DUVARLARI’ nı da panoramik görme şansına sahip olacağız. TOPHANE’ de,  BURSA’ nın muhteşem manzarası eşliğinde, keyifle akşam çaylarımızı yudumladıktan sonra, tarihi KOZAHAN' ı (İpekçiler Çarşısı) geziyoruz. Güzel bir günün ardından Bursa’ da 5* ALMİRA THERMAL&SPA Otelimize yerleşiyoruz. Otelin aktivitelerinden, termal sularından faydalanabilirsiniz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. https://www.almira.com.tr/


2. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Uludağ eteklerindeki meşhur Kızık Köylerinden biri olan CUMALIKIZIK Köyü’ ne doğru turumuza devam ediyoruz. CUMALIKIZIK, Osmanlı kır mimarisinin örneklerini Türkiye’ de en iyi yaşatan köydür. Köyün en büyük özelliği ve güzelliği tarihi evleridir. Sokaklarında hayranlıkla gezerken birçok çeşme, ahşap bezemeli camii, kubbeli bir hamam göreceksiniz. Tarihi evleri gördükten sonra, köy içinde serbest zaman veriyoruz. Köylü hanımlardan yöresel ürünler alma imkânına sahip olacaksınız. Bu güzel ortamdan ayrılarak, İNEGÖL güzergahından ESKİŞEHİR’ e hareket ediyoruz. Eskişehir’ de önce, BALMUMU HEYKELLERİ MÜZESİ’ ni keyifle ve ilgiyle gezdikten sonra, TARİHİ ODUN PAZARI MAHALLESİ’ ne gidiyor, restore edilmiş şehir konaklarını ve evlerini görüyoruz.Türkiye’nin ilk ÇAĞDAŞ CAM SANATLARI MÜZESİ’nde birçok sanatçının eserlerini gördükten sonra, şehrin en güzel yapılarından biri olan tarihi  KURŞUNLU KÜLLİYESİ’ ni geziyoruz. ATLIHAN’ da alacağımız serbest zamanda, ESKİŞEHİR’ in meşhur lületaşı ve el işlerinden hatıra eşyalar alışverişini yaparak, Eskişehir’ in en yeni, en modern oteli olan 4* CAPELLA HOTEL’ e yerleşiyoruz. Akşam yemeğimizi aldıktan sonra, bu güzel şehrin hareketli gece yaşamını görmek için gece turumuzu gerçekleştiriyoruz. Eskişehir’ in en merkezi lokasyonunda bulunan otelimizin bu avantajıyla, birçok yere yürüyerek gezintiler yapabilme şansına sahipsiniz. İsteyen konuklarımız, şehrin trafiğe kapalı en ünlü caddesi olan DOKTORLAR CADDESİ, ESPARK AVM, PORSUK ÇAYI çevresinde hareketli yaşantısı ile ünlü ADALAR BÖLGESİ, HALLER GENÇLİK MERKEZİ ve BARLAR SOKAĞI’ nda keyifli saatler geçirebilirler. Konaklama otelimizde. http://www.capellaotel.com/


3. Gün:

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Eskişehir’in akciğeri olan, KENT PARK’ a gidiyoruz. Yaz aylarında denize gidemeyen kent halkının deniz keyfini yaşayabilecekleri yapay plaj, iki açık yüzme havuzu, bir yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, oyun grupları, restoranlar, gölet, at binme alanları, gül bahçeleri, spor alanları, heykel ve anıtları, kültür sanat etkinlikleri için açık alanları, eğlence ve dinlenme mekânları ile Eskişehir’ in önemli bir sosyal yaşam alanlarından biri olan KENT PARK’ ı geziyoruz. Turumuzun devamında, SAZOVA BİLİM SANAT VE KÜLTÜR PARKI’ nı görmeye gidiyoruz. Parkta Korsan Gemisi ve Nuh’ un Gemisi’ nin yanı sıra 25 bin metrekarelik bir gölet, park çevresinde dolaşan Buharlı Mini Tren, Çocuk oyun alanları, Hayvanat Bahçesi, Bilim Merkezi Uzay, Anfitiyatro’ yu, yeni açılan Sualtı Dünyası (akvaryum), Masal Şatosu’ nu görüyoruz. Sonrasında, ESKİŞEHİR’ in ünlü çiğ böreğini yiyerek, şehir merkezine geçiyoruz. Kafelerini, köprülerini, vilayet konağını, belediye binasını ve heykellerle süslü caddelerini görerek, modern görünümlü şehrin, PORSUK ÇAYI’ nda isteyenlerle, (Ekstra) GONDOL GEZİSİ yapıyoruz. Güzel bir gezinin ardından, geri dönüş güzergâhımızda, Çiniler Diyarı, KÜTAHYA’ ya uğruyoruz. ÇİNİ ÇARŞISI’ nda hesaplı porselen alışverişleri yapmak üzere serbest zaman veriyoruz. Unutamayacağımız güzel anılarımızla, uygun molalarla, akşam saatlerinde İZMİR’e varıyor ve bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» Lüks Otobüslerle Ulaşımlar ve Şehir Turları

» Çevre Gezileri ve İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri 

» Sigorta

» BURSA’ da 5* ALMİRA TERMAL Otel’ de ( 1 Gece) Y.P. Konaklama

» Bursa’ da  otelde; Termal Genel Türk Hamamı, Termal Kapalı Havuz, Sauna, Fin Hamamı, Fitness, Bilardo, Dart, Langırt, Çocuk Kulübü, Business Center kullanımı

» ESKİŞEHİR’ de 4* CAPELLA Otel’ de ( 1 Gece) Y.P. Konaklama

» ACADEMİC TOUR Güvencesi

 

» Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri

» Öğle Yemekleri

» Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

» Porsuk Çayında Gondol Gezisi

» Otellerde belirlenen ekstralar. Yemeklerde alınan içecekler.

» Otellerde Fizik Tedavi, Cilt Bakımı, Bitki ve Çamur Banyosu, Masajlar, Solaryum, Buhar Banyoları

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR’ da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» Bursa-Eskişehir Turumuz ‘’Promosyon ve Erken Rezervasyon Ürün’’ kapsamındadır.  

» İptal-İade ve değişiklik şartları; ACADEMİC TOUR Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi, katılımcının vefatı, '' gibi durumlar girmektedir. 

Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.  

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Kafkasör'lü 4 Gece
1799.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Kafkasör Yaylalı, Gito Yaylalı ve Artvin'li Program... (Çarşamba SAMSUN Gidiş-Pazar TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 04.09.2019
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 4 Gece
1799.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li Program... (Pazartesi SAMSUN Gidiş-Cuma TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 09.09.2019
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 5 Gece
1949.00 TL
'den itibaren
3-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li UZUN Program(Cuma SAMSUN Gidiş-Çarşamba TRABZON Dönüş)
6 Gün-5 Gece / 30.08.2019
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım