PARİS DİSNEYLAND AMSTERDAM BRÜKSEL BRUGGE (Sömestir)

PARİS DİSNEYLAND AMSTERDAM BRÜKSEL BRUGGE (Sömestir)

 • TAMAMI Bölgenin Seçkin 4* Otellerinde Konaklama Ayrıcalığıyla...
 • 6 Gün 5 Gece
 • Uçak / Otobüs

Tur Süresi

6 Gün 5 Gece


'den itibaren

Konaklama

TAMAMI Bölgenin Seçkin 4* Otellerinde Konaklama Ayrıcalığıyla...

Ulaşım

Uçak / Otobüs

Gezilecek Yerler

VOLENDAM, AMSTERDAM, AMSTERDAM KANAL GEZİSİ, LAHEY, DELFT, ROTTERDAM, BRÜKSEL, BRUGGE, PARİS, PARİS İKONLARI – EİFFEL KULESİ - SEINE(SEN) NEHRI – MONTMARTRE(RESSAMLAR TEPESİ), TAM GÜN SERBEST ZAMAN - PARİS & DİSNEYLAND,

Tur Hakkında

İzmir Köln Gidiş /Paris İzmir Dönüş / Aktarmasız Uçuş Farkıyla...

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


 PARİS - DİSNEYLAND - AMSTERDAM - BRÜKSEL - BRUGGE 

DİKKAT !!!  TÜM ŞEHİR ve KÜLTÜR TURLARI DAHİL  !!!

TAMAMI 4* OTELLERİNDE KONAKLAMA 

1 Gece Amsterdam/1 Gece Brüksel-3 Gece Paris Konaklama

İzmir Köln Gidiş /Paris İzmir Dönüş

20-25 Ocak (Sömestir)  / 27 Ocak-1 Şubat (Sömestir)

 (6 Gün-5 Gece)  

İZMİR - KÖLN /  PARİS - İZMİR DİREKT/AKTARMASIZ UÇUŞ AYRICALIĞI İLE
AMSTERDAM KANAL TEKNE GEZİSİ FİYATA DAHİL !
SEİNE NEHRİ GEZİSİ ve PARİS –EYFEL KULESİ GİRİŞİ (2.KAT)  FİYATA DAHİL !
MONTMARTRE (RESSAMLAR TEPESİ) GEZİSİ ve FÜNİKİLER ÇIKIŞI  AYRICILIĞI İLE FİYATA DAHİL !
DÜNYACA ÜNLÜ DİSNEYLAND PARKI'NI GEZME İMKANI İLE…
VOLENDAM-AMSTERDAM-LAHEY-DELFT-ROTERDAM-BRÜKSEL ve BRUGGE ŞEHİR GEZİLERİ FİYATA DAHİL


1. Gün

İZMİR - KÖLN – VOLENDAM – AMSTERDAM- AMSTERDAM KANAL GEZİSİ

Gece  İzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat:00:00'de Sun Express kontuarı önünde rehberimizle buluşuyoruz. Gerekli check-in ve bagaj işlemlerimizi tamamladıktan sonra, SUN EXPRESS Hava Yollarına ait aktarmasız uçuşu ile saat 02:25’de ALMANYA  KÖLN Havalimanına hareket ederek, yerel saat ile 04:00’de varışımızın ardından, bagajlarımızı alıp pasaport ve gümrük işlemlerimizi tamamlıyoruz. Bizi bekleyen aracımıza yerleşiyor ve MARKEN–VOLENDAM  Kasabaları”  turumuzu gerçekleştirmek üzere ilk durağımız, Marken’e hareket ediyoruz. Renkli ahşap evleri ve doğal güzellikleriyle ilginizi çekecek bu huzur dolu kasabada kısa bir mola veriyoruz. Burada geçireceğimiz keyifli zamanın ardından,  HOLLANDA’nın peynirleri ile ünlü bir diğer güzel kasabası VOLENDAM’a doğru yol alıyoruz. Varışımız sonrasında, sahil boyunca peynir yapımcılarını, şirin hediyelik dükkanlarını görerek, alış-veriş, fotoğraf çekimi için serbest zaman veriyoruz. Bu esnada dileyen misafirlerimiz öğle yemeğinde Volendam’ın deniz ürünleri restoranlarında çeşitli lezzetlerin tadına bakabilirler. Daha sonra, rehberimizle buluşuyor ve Amsterdam’a geçip Kanallar Turumuzu (fiyata dahil) yapmak üzere Amsterdam Limanına geçiyoruz. “Kuzeyin Venedik’i” olarak adlandırılan Amsterdam Kanallar bölgesinde şehrin tüm güzelliklerini Kanallardan gözlemleyerek gezebileceğimiz turumuzu gerçekleştiriyoruz. Unesco Dünya Mirası arasına girmeye hak kazanmış asırlık kanalda gezimizi tekne ile gerçekleştirirken çok güzel fotoğraflar çekme fırsatınız olacak. Westerkerk, Merkez Tren İstasyonu, kentin tarihi binalarını ve halkın yaşam tarzını gözlemleyebileceğimiz kanal turumuzun ardından şehir turumuza başlıyoruz. Deniz seviyesinin altında inşa edilmiş, kanallarla çevrili, kendine özgü mimarisiyle etkileyici, özgürlükler şehri AMSTERDAM’da Borsa Binası, Dam Meydanı, Kraliyet sarayını ve Balmumu Müzesi – Madame Tussauds'ı görüyor ve  Amsterdam Şehir turumuzu tamamlatıp, sonrasında serbest zaman veriyoruz. Yeniden buluşmamızın ardından Amsterdam’da otelimize gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

2. Gün

LAHEY-DELFT-ROTTERDAM-BRÜKSEL

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Hollanda Krallığı’nın idari başkenti olan ve Uluslararası Adalet Divanı ve Uluslararası Ceza Mahkemesinin de bulunduğu LAHEY (Den Haag) kentine hareket ediyoruz. Küçük ve modern bir şehir olan Lahey’e varışımızın ardından Uluslararası Adalet Divanı önünde fotoğraf molamızı verdikten sonra araçlarımızdaki yerlerimizi alıp, ilgili anlatımlar eşliğinde tarihi ve kanalları ile ünlü DELFT elft şehrine hareket ediyoruz. Orta Çağ mimarisiyle gezginlerin ilgisini çeken bu küçük şehre varışımızın ardından şehir turumuzda; Belediye Binası, Doğu Kapısı, Nieuwe Kerk, Old Town, Oude Kerk ve kanallar görerek, HOLLANDA’nın Amsterdam’dan sonra ikinci büyük kenti ve ülkenin en önemli ticaret merkezi ROTTERDAM şehrine hareket ediyoruz. 2. Dünya savaşında nerdeyse tamamen yok olmuş ve 1950 – 1970 yılları arasında yeniden inşa edilmiş, Avrupa’nın en büyük liman şehri Rotterdam’a ulaşıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Kentin, Nieuwe Mass Nehri ile ayrılmış kuzey ve güney yakasını birbirine bağlayan adını Hümanizm akımının en önemli temsilcisi olan Desiderius Erasmus’tan alan Erasmus Köprüsü, Euromast Kulesi , Markthall ve Kübik Evler görülebilecek yerler arasında yer almaktadır. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra bizi bekleyen aracımızla BELÇİKA’nın BRÜKSEL şehrine yol alıyoruz.  Brüksel şehri güzergahımızda Belçika Merkez Bankası, Brüksel Katedrali, St. Huberts Galerisi,Manne Ken Pis Heykeli göreceğimiz yerler arasındadır.Brüksel Büyük Meydan(Grand Platz)’ında vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Brüksel’de otelimizde.

3. Gün

BRUGGE – PARİS

Otelimizdeki kahvaltımız sonrasında odalarımızı boşaltıyor ve tarihi dokusu ile Orta Çağ mimarisini günümüze kadar tüm güzelliği ile taşımış, kendinizi masallarda hissedeceğiniz bir diğer aşıklar şehri BRUGGE turumuza başlıyoruz. Jan Breydel ve Pieter de Coninck’in de heykellerinin bulunduğu Grote Markt, Burg Meydanı, Begijnhof , Lonca Binaları, Kutsal Kan Kilisesi, 1999 yılında UNESCO Dünya Mirasları Listesine dahil edilen Belfry Çan Kulesi ve Belediye Sarayı görerek, rehberimizin bilgilendirmeleri eşliğindefotoğraf çekme şansına sahip oluyorsunuz. Burada alacağımız serbest zaman ve öğlen yemeği molamızın ardından belirlenen saatte buluşuyor ve PARİS’e doğru hareket ediyoruz. Paris’e varışımızın ardından dünyanın en güzel bulvarı olarak bilinen Champ Elysee’ye geçiyoruz. Rehberimizin bilgilendirmeleri sonrasında vereceğimiz serbest zamanda alışveriş yapma şansına sahip olacaksınız.  Güzel bir günün ardından, Paris’te bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama  otelimizde.

4. Gün

PARİS İKONLARI – EİFFEL KULESİ - SEINE(SEN) NEHRI – MONTMARTRE(RESSAMLAR TEPESİ)

Paris’teki bu ikinci günümüzde, sabah kahvaltımızı otelimizde alarak zamanımızı dolu dolu geçireceğimiz kenti keşfetmeye devam ediyoruz. Neoklasik mimarisiyle dünyaca ünlü sanat eserlerine, müzelere ev sahipliği yapan, romantizm ve aşk şehri PARİS şehir turumuzda önce, dünyanın en çok ziyaret edilen şehirlerinden PARİS’in olduğu kadar FRANSA’nın da sembolü olan Eiffel Kulesine gidiyoruz. Bu görkemli kulenin 2.katına çıkıyoruz ve muhteşem manzarayı fotoğrafladıktan sonra Seine Nehri üzerinden tekneyle yapacağımız gezintiyle çıkıyoruz (Fiyata dahil) Nehrin üzerine kurulu muhteşem köprülerin altından geçerken PARİS’in dikkat çekici tarihi binalarını, Ill de le Cidde (Cité Adası), adanın üzerinde bulunan ve geçtiğimiz dönemde hiç beklenmedik bir yangın faciasıyla yanan ve Meryem Ana’ya ithaf olunan dünyaca ünlü Notre Dame Katedralini, Adliye Sarayını, Conciergerie Hapishanesini, Belediye Sarayını, Orsay Müzesi ve Louvres Sarayını rehberimizin ilgili anlatımlarıyla panoramik olarak görüyoruz. Keyifli tekne gezintimizin ardından, Rehberimizle yeniden buluşmamızın ardından, halen bohem yaşamın devam ettiği “Ressamlar Tepesi” adıyla bilinen Montmartre bölgesine ulaşıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Füniküler’i kullanarak(Fiyata Dahil!) Ressamlar tepesine çıkıyor ve Sacre Coeur Bazilikasını gördükten sonra, Paris’in ünlü yemeklerini yada lezzetli kreplerini tadabileceğiniz şirin restoranlarında serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın bitiminde, Paris’teki otelimize geçiyoruz. Konaklama otelimizde.

5. Gün

TAM GÜN SERBEST ZAMAN - PARİS & DİSNEYLAND

Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra bugün tam gün serbest zaman alıyoruz. Vakitlerini serbest olarak geçirmek istemeyen konuklarımızla, hayallerin ve masalların dünyası olan ünlü Park DİSNEYLAND’a, Walt Disney’in popüler kahramanları yakından tanımaya gidiyoruz. (ekstra) Çizgi filmlerden tanıdığımız birbirinden ilginç karakterlerin maceralarına tanıklık edeceğimiz “Theme Park” ziyaretimiz esnasında, Main Street ve 19. Yüzyıl Amerikan kasabaları, Korsan Adası, Fantezi Ülkesi ve Keşifler Diyarı göreceğimiz yerler arasındadır. Frontierland’da, Perili Köşkte gezinti yaptıktan sonra, başıboş bir maden treni ile tünellerden ve yıkılmaya yüz tutmuş köprülerden geçerek eğlencenin doruklarına varacaksınız.  Indiana Jones’un ölüm tapınağı’nı hızlı trenle gezebilecek ve sonrasında teknelerimize binerek muazzam bir kaleyi kuşatan Karayip Korsanları’ı parkuru ziyaret edebileceksiniz. Dünyanın dört bir yanından çocukların bizler için söyleyeceği şarkıları teknelere binerek izleme imkanı ve Disney karakterleriyle tanışma olanağı bulabilirsiniz. Dileyenler uzay gemilerine binerek yıldız savaşlarına bizzat katılacak, hız tutkunları ise Uzay Dağı’ndan aya kadar ulaşabilecekler. Muhteşem bir çevre dizaynı, akıllardan çıkmayacak bir dekorasyon zenginliği unutulmaz fotoğraflar çekebileceğiniz manzaralar ve onlarca alışveriş mağazaları sizleri bekliyor olacak. Geçireceğimiz tam gün keyifli bir zamanın ardından akşam saatlerinde otelimize dönüyoruz. İsteğe bağlı gerçekleşecek olan bu turumuza katılmayan misafirlerimiz, Paris caddelerinin birbirinden nezih kafelerinde vakit geçirebilir, veya alış-veriş yapmak için günün kalan kısmını serbestçe değerlendirebilirler. Konaklama Paris’teki otelimizde.

6. Gün

PARİS - İZMİR

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından odalarımızı boşaltıyoruz ve eşyalarımızı aracımıza yerleştiriyoruz. Misafirlerimiz, rehberimiz ile geri dönüş uçuşu için hava limanına gerçekleştireceğimiz transfer buluşma saatine kadar Paris’teki bu son gününü, Paris çevresinde ve alışveriş merkezlerinde serbest olarak değerlendirebilir. Rehberimiz ile buluşmamızın sonrasında, Sun Express Hava Yollarının saat 15:50’de gerçekleşecek olan PARİS–İZMİR aktarmasız uçuş deparını gerçekleştireceğimiz  Paris Charles de Gaulle Hava Limanına geçiyoruz. Bagaj, pasaport ve check-in işlemlerimizi tamamlayarak rahat bir uçuşun ardından yerel saat ile 21:15’de İzmir Adnan Menderes Hava limanına varıyoruz. Bir sonraki ACADEMİC TOUR organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

 

NOT: Paris’te Novotel’de trpl oda olmadığı için 3 kişi konaklamak isteyenlere 1 dbl+1 sngl oda almalarını öneririz. Sistem hesaplamasında trpl olarak girdiğinizde sadece Paris otelinde 3 gece 1 dbl+1 sngl  olarak fiyatlandırılacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • SunExpress tarifeli seferi ile İZMİR-KÖLN/PARİS-İZMİR AKTARMASIZ Gidiş-Dönüş Uçak biletleri
 • Programda Dahil olarak belirtilen Tüm Şehir ve Kültür Turları
 • Almanya – Hollanda– Belçika-Fransa Arası Özel Lüks Otobüs Yolculukları
 • Amsterdam Kanal Tekne Gezisi
 • Eyfel Kulesi 2. Kat Giriş Ücreti
 • Paris Seine (Sen)Nehri Turu
 • Montmartre (Ressamlar Tepesi) Gezisi ve Fünikiler Çıkışı
 • Amsterdam’da4* Hotel de 1 Gece Oda Kahvaltı konaklama (Kontinental Kahvaltı)
 • Brüksel’de 4* Hotel de 1 Gece Oda Kahvaltı Konaklama (Kontinental Kahvaltı)
 • Fransa’da 4* Hotel de 3 Gece Oda Kahvaltı Konaklama (Kontinental Kahvaltı)
 • Tecrübeli ACADEMİC TOUR Rehberlik Hizmetleri,
 • Ülke - Şehir Giriş, Turist Konaklama Vergileri ve Alan Vergileri
 • Gümrük Vergileri
 • Tüm Otoban, Otopark ve Check-Point Ücretleri
 • Zorunlu Yurtdışı Paket Tur Sorumluluk Sigortası
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yerleri ve Saray Girişleri
 • İsteğe bağlı olarak gerçekleştirilecek  Disneyland Tek Park Gezisi (Theme)
 • Öğle ve Akşam Yemekleri
 • Her Türlü Kişisel Harcamalar, Otel Ekstraları
 • Şoför bahşişleri                
 • Özel Seyahat Sağlık ve Güvence Sigortası 20 € , 65 Yaş  üstü yolculardan 35 €  alınır.
 • Yurtdışı çıkış harcı (Şahsi olarak ilgili bankalara yatırılır)
 • Vize ve Servis Hizmeti Ücreti (Yeşil Pasaporta Vize Gerekmemektedir)

Tur Hareket Tarihleri

1ACADEMIC TOUR hava, yol, sınır kapılarındaki yoğunluk ve olağan üstü durumlarda gerekli gördüğü takdirde, turda, güzergahta ve konaklama bölgelerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

2- Yeşil Pasaport ve geçerli Schengen vizesi olanların vize almalarına gerek yoktur. Tur tarihine göre, pasaportunuzun ve Schengen vizenizin geçerlilik tarihini ve tura gerekli giriş-çıkış sayılarını (misafirin sorumluluğundadır) kontrol ediniz.

3- Pasaportların seyahat tarihinin bitimi baz alınarak, minimum 3 ay geçerliliği olması gerekmektedir. Ülkelerin talepleri olan pasaport geçerlilik süresi bilgilerine T.C Dışişleri Bakanlığı Resmi web sayfasından ulaşabilirsiniz. Bu bilgi doğrultusunda misafirlerimiz pasaportlarını kendileri kontrol etmelidirler. 3 aydan az süreli pasaport ile seyahat eden misafirlerimiz, ülke pasaport polisleri tarafından, ülkeye alınmama durumu ile karşılaşabilir. Ayrıca, yırtık, hasar görmüş pasaportlar sınır polisleri tarafından kabul edilmeyebilir.

4- Shengen vizesi alacak yolcularımızın(bebek dahil) vize için gerekli evraklarını tur tarihinden en az 40-30 gün önce acenteye teslim etmesi gerekmektedir. Vize Başvurusu yapacak misafirlerimizin pasaport süreleri tur bitiminden itibaren en az 6 geçerliliği olması gerekmektedir. Ayrıca konsolosluk getirdiğiniz evrakların yanında, tur ücretinin tamamının yattığını gösteren belgeyi de istemektedir. Ödemenin tam yapılması durumunda Acentemiz, ödeme otel araç evraklarını vb. konsolosluğa sunacaktır. 

5- ACADEMIC TOUR yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması, vizenin yetişmemesi veya tek girişli alması ile ilgili olarak ACADEMIC TOUR`un hiç bir sorumluluğu yoktur.

6- Konsolosluğun vize vermemesi durumunda, ödenen vize, sigorta ve tur ücreti iade edilmez.

7- Firmamız havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Tüm uçuşlarda rötar riski her zaman mevcuttur ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Yolcu uçuştan 24 saat önce, uçuş saatlerini acenteden teyit etmekle yükümlüdür. Yolcu turu saat değişme riskini kabul ederek satın almıştır. Havayolları’ndan kaynaklanan uçuş saati değişiklikleri, rötar veya uçuş iptallerinden ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

8- Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine El bagajının bir adedi geçmemesi, 55 cm x 35 cm x 25 cm boyutlarını ve 7 kg ağırlığını aşmaması gerekmektedir. El bagajı hakkının, serbest bagaj hakkına eklenmesi mümkün olmamaktadır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 30 kg ile sınırlıdır. Ekstra valiz veya ağırlıktan ödenecek ekstra bagaj ücretinden ACADEMIC TOUR ve tur rehberi sorumlu değildir.

9-Kayıt esnasında, pasaportta geçen isim, doğum tarihi, pasaport ve kimlik numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin no-show bedeli misafirlere yansıtılır.

10- Vize olduğu halde ülkenin gümrük memurunun veya polisinin yolcuyu ülkeye kabul etmeme hakkı vardır. Bu durumda acentemizin sorumluluğu bulunmamakta olup, misafir tur ile ilgili haklarını kaybetmiş demektir.

11- Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

12- Tur programı ACADEMIC TOUR Seyahat Acentesi kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

13- Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından ACADEMIC TOUR sorumlu tutulamaz.

14- Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan ACADEMIC TOUR sorumlu değildir. Pasaportunuzun kaybolması yada çalınması halinde Acentemiz yetkilisi/rehberi, diğer seyahat eden misafirlere acentenin taahhüt ettiği üzere Tur Programına devam etmek zorunda olduğundan; kaybın/çalınmanın gerçekleştiği ülkede Pasaport işlemleri, geri dönüş yada tura dahil olma işlemleri ile ilgili tüm organizasyonda kendi sorumluluklarında hareket edeceklerini bilmelidirler. Bu hususta doğabilecek sıkıntı ve sorunlar ile ilgili Acentemiz sorumluluk kabul etmez.

15-  Konaklamalarımızı gerçekleştireceğimiz bazı ülkelerde 4* Otel statüsü, ülkemiz 3* statüsüne denk gelebilir. Seyahat edilen ülke standartları göz önünde bulundurulmalıdır.

16- 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coachbed olarak adlandırılan yataklardan oluş-tukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Paris otelinde trpl oda olmadığı için 1 dbl+1 sngl oda almalarını öneririz.

17- Otellerde gruplara sunulan oda tipi haricindeki taleplerinizi (superior, suit, kral dairesi vb.) acentemizden bağımsız otel resepsiyonundan yapabilirsiniz. ACADEMIC TOUR bundan doğabilecek ödeme, ihtilaf veya aksaklıklardan sorumlu tutulamaz.

18- Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak, tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir. Kahvaltı salonuna yiyecek getirilmesi oteller tarafından kabul edilmemekte olup, salondan dışarı yemek çıkartılması ekstra ücrete tabidir.

19- Turun ve programda belirtilen isteğe bağlı turların gerçekleşmesi için, yeterli sayıda katılımcıya (16 Kişi) katılımcıya ulaşılamadığı takdirde önceden haber vermek kaydı ile Acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Misafirimize ödenen ücret, ödendiği şekilde iade edilecektir.

20- 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne ve babalarından biri veya ikisi ile tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvafakat namelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorundadır.

21- Kişiler seyahat öncesi yurtdışına çıkış izni, belge vb. durumlarını kontrol etmelidirler.

22- Yolculuk esnasında Emniyet Kemerlerinizin takılma zorunluluğu bulunmaktadır. 0-4 yaş yolcularımız için çocuk araç koltuğu getirilmesi  zorunludur. Kurallara uyulmaması halinde ACADEMİC TOUR uygulanacak olan Trafik cezalarından veya yaptırımlarından sorumlu tutulamaz.

23- Seyahat edilecek ülkelerde tedarik edilen Araç koltuk numaraları satın alındığı gibi olsa dahi yön, yer veya konumu farklılık gösterebilmektedir. Mevcut ülkenin araç şartları doğrultunda yerleştirme yapılmaktadır.

24- Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir.

25- Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.

26- İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Uçaklı ve Özel Ürün Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur. Ancak, Özel Seyahat, Sağlık, ve Güvence Sigortası yaptıran misafirlerimiz, MUCBİR sebep göstermesiyle turu satın aldıkları tarihten, tur bitimine kadar yaşadıkları olumsuzluklar güvence altına alınır. Ani gelişen rahatsızlıklar, birince derece vefat veya ani hastalıklar bu güvence paketine dahildir. Gerekçesiz iptaller, kronik rahatsızlıklar sigorta kapsamına girmez. İptal ve iadeler, acentemiz nezdinde yapılmayıp, sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir. 

27-  Tur kayıt esnasında yapılan ödemeler hangi para birimi ve miktarda yapıldıysa; iptal-iade durumunda da aynı para birimi ve miktarlarda geri ödemesi yapılır. Aynı uygulama yurtdışı turlarından seçilen bir yurtiçi turuna rezervasyon değişikliği yapıldığında da geçerlidir.

28-Oteller de, aynı kategoride olması koşulu ile Academic Tour değişiklik yapma hakkına sahiptir.

29- Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılır.

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.