Kış Sezonu BURSA-ULUDAĞ (2 Gece Konaklamalı) 2019

5*ALMIRA THERMAL&SPA HOTEL' de Y.P. Konaklama

Arkadaşlarınızla Paylaşın

TUR GENEL TANIMI

Doya Doya KAR ve TERMAL KEYFİ Bir Arada...
Gezilecek Yerler:

Bursa-Uludağ-Uluabat Gölü-Gölyazı Köyü-Mudanya-Cumalıkızık

Kalkış Noktaları: Sabah, Saat 06:15’ de ÜÇKUYULAR ÜÇKUYULAR [Fahrettin Altay Meydanı, Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü], Saat: 06:30 KONAK [Sabancı Kültür Merkezi Önünden], Saat: 06:45’de LOZAN MEYDANI [Fuar Kapısı Önünden], Saat: 07:05’de KARŞIYAKA [Anıt, Yunuslar], Saat:07:10’da BOSTANLI VAPUR İSKELESİ’ nden (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) Saat: 07:15’da KARŞIYAKA MAVİŞEHİR EGEPARK 07:35 BORNOVA KAMPÜS ÖNÜ
Geceleme: 3 Gün 2 Gece
Konaklama: 5*ALMIRA THERMAL&SPA HOTEL' de Y.P. Konaklama
'den itibaren
En Uygun Fiyat İçin Turunuzu Hesaplayın

 

  2 GECE KONAKLAMALI  

Kış Sezonu 

  BURSA-ULUDAĞ TURLARI  

Mudanya - Cumalıkızık - Uluabat Gölü - Gölyazı

5*ALMİRA THERMAL&SPA HOTEL Kalitesiyle Konaklama Ayrıcalığı

 MUHTEŞEM BİR HAFTASONU TATİLİ ...

DOYA DOYA KAR ve TERMAL KEYFİ BİR ARADA…

         1.TUR: 20-22 Ocak 2019     2.TUR:   25-27 Ocak 2019      3.TUR: 27-29 Ocak 2019

        4.TUR:   30 Ocak-1 Şubat 2019      5.TUR: 1-3 Şubat 2019     6.TUR:   15-17 Şubat 2019

            7.TUR: 22-24 Şubat 2019       8.TUR:   1-3 Mart 2019

ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!

BURSA-ULUDAĞ Turlarımızı (1 Gece) incelemek için lütfen buraya tıklayınız !

1. Gün: MUDANYA- CUMALIKIZIK -BURSA

Sabah, Saat 06:15’ de ÜÇKUYULAR ÜÇKUYULAR [Fahrettin Altay Meydanı, Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü], Saat: 06:30 KONAK [Sabancı Kültür Merkezi Önünden], Saat:  06:45’de LOZAN MEYDANI [Fuar Kapısı Önünden], Saat: 07:05’de KARŞIYAKA [Anıt, Yunuslar], Saat:07:10’da BOSTANLI VAPUR İSKELESİ’ nden (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) Saat: 07:15’da KARŞIYAKA MAVİŞEHİR EGEPARK 07:35 BORNOVA KAMPÜS ÖNÜnden siz değerli misafirlerimizi alarak, yolda alacağımız (ekstra) kahvaltının ardından, Türk-Yunan Savaşı’ nın son bulduğu MUDANYA ANLAŞMASI ile adı özdeşleşen MUDANYA’ ya geliyor ve MUDANYA MÜTAREKE EVİ’ ni geziyoruz. Mudanya’da restore edilen tarihi binaları panoramik olarak gördükten sonra, 19.yy Osmanlı konaklarını görüp, sahilde yürüyüş ve fotoğraf çekimi sonrasında, öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Buradan, Uludağ eteklerindeki meşhur Kızık Köylerinden biri olan CUMALIKIZIK Köyü’ ne doğru turumuza devam ediyoruz. CUMALIKIZIK, Osmanlı kır mimarisinin örneklerini Türkiye’de en iyi yaşatan köydür. Köyün en büyük özelliği ve güzelliği tarihi evleridir. Sokaklarında hayranlıkla gezerken birçok çeşme, ahşap bezemeli camii, kubbeli bir hamam göreceksiniz. Tarihi evleri gördükten sonra, köy içinde serbest zaman veriyoruz. Köylü hanımlardan yöresel ürünler alma imkânına sahip olacaksınız. Sonrasında, Osmanlı İmparatorluğuna başkentlik yapmış, evliyalar ve türbeler şehri BURSA' ya varıyoruz.  5* ALMİRA THERMAL&SPA Otelimize yerleşiyoruz. Otelin aktivitelerinden, termal sularından faydalanıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


2. Gün: TAM GÜN ULUDAĞ TURU ve İNKAYA (Tarihi Çınar)

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, isteyen konuklarımızla (Uludağ’ a gelmek istemeyen diğer misafirlerimiz otelde kalıp, tam gün termal sulardan faydalanabilirler ve Otelin keyfini sürebilirler.) Türkiye’de en çok tercih edilen, kayak merkezlerinden biri olan, ULUDAĞ’ a hareket ediyoruz. Uludağ’ da isteyen konuklarımız kayak ve snowboard yapabilir, diğer misafirlerimiz kar manzarasını seyrederek kafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatler içerisinde sucuk ekmek ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Uludağ’ dan ayrılırken yolumuzun üstünde, İNKAYA (TARİHİ ÇINAR) olarak bilinen yerde çay ve fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra tekrar 5* ALMİRA THERMAL&SPA Otel’ imize geri dönüyoruz. Otelin aktivitelerinden, termal sularından faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.


3. Gün: BURSA – ULUABAT GÖLÜ – GÖLYAZI KÖYÜ

Sabah kahvaltısının ardından, bu güzel otelimizin termalinden, aktivitelerinden,  faydalanıp, bir süre daha keyfini sürüyoruz. Daha sonra, BURSA turumuza başlıyoruz. Önce, ORHAN GAZİ, OSMAN GAZİ TÜRBESİ, SAAT KULESİ’ni  gezerek, Bursa KALESİ ve SUR DUVARLARI’ nı  panoramik görme şansına sahip olacağız. Ardından, rehberimiz eşliğinde, tarihi ULUCAMİİ ziyaret edip, serbest zaman veriyoruz. Bu esnada, KOZAHAN' ı (İpekçiler Çarşısı) geziyor ve BURSA’ nın meşhur İskender kebap’ından öğle yemeğimizi alıyoruz.,Dönüş güzergahımızda, ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ ne uğruyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyü. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda olan, sit alanı olarak kabul edilmiş kasabada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz. Köy meydanında bulunan asırlık çınarın altında akşam çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamda geçireceğimiz güzel saatlerden sonra, SUSURLUK-BALIKESİR üzerinden, akşam saatlerinde İZMİR’ e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.DAHİL OLANLAR

 

DAHİL OLMAYANLAR

» 5*ALMİRA TERMAL&SPA OTEL’ de 2 Gece Y.P (Sabah+Akşam Yemekleri)

» Lüks Otobüslerle Ulaşım+Çevre Gezileri+İkramlar

» Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

» Sigorta

» Termal Genel Türk Hamamı, Termal Kapalı Havuz, Sauna, Fin Hamamı, Fitness, Bilardo, Dart, Langırt, Çocuk Kulübü, Business Center

» Otelin odalarında çay+kahve seti ikramı+ Tüm Odalarda günlük kişi başı 0,5 lt kapalı şişe su ücretsiz.

» Tüm Odalarda Lig TV, D-Smart mevcut ve ücretsiz.

»  Otelde tüm noktalarda kablosuz internet mevcuttur.

» ACADEMIC TOUR Güvencesi

 

»  Müze, Ören Yeri, Uludağ Milli Park Girişi

»  Yolda giderken alınacak sabah kahvaltısı ve öğle yemekleri

»  Molalar ve Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları

»  Otelde belirlenen ekstralar. Yemeklerde alınan içecekler.

»  Fizik Tedavi, Cilt Bakımı, Bitki ve Çamur Banyosu, Masajlar, Solaryum, Buhar Banyoları

FİYATLAR

Hareket Tarihi ve Saatleri

TUR NOTLARI

» Araçta, uçakta ve tesislerde kaybolan eşyalardan, seyahat esnasında yapacak olduğunuz alışverişlerden ve sonrasında aldığınız ürünlerle ilgili doğabilecek şikâyetlerden ACADEMİC TOUR kesinlikle sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayınız.

» Rehber; hava, yol ve konaklama şartlarına uygun olarak, turda ve otellerde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

» Turlarımız talepler doğrultusunda 27 veya 46 kişilik araçlarla gerçekleştirilir. Yolcu turu satın alırken, bu şart kabul edilmiş sayılır.

» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İZMİR ACADEMİC TOURda saklıdır. Turun iptali durumunda İZMİR ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» 2 Gece Konaklamalı Bursa-Uludağ Turumuz ‘’Promosyon Ürün’’ kapsamındadır.  

İptal-İade ve Değişiklik Hakkında

* İptal-İade ve değişiklik şartları; Academic Tour Tur Kayıt Sözleşmesi Maddeleri ile bir bütündür. Erken Rezervasyon, Promosyon, Özel ve Uçaklı Tur Programlarında iptal-iade ve değişiklik hakkı yoktur.

* Tur iptal ve iadesi katılımcının MUCBİR sebep göstermesiyle sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına '' katılımcının vefatı, ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının vefatı, katılımcının evinin ya da işyerinin yanması veya doğal afetlerle kullanılamaz hale gelmesi'' gibi durumlar girmektedir.   

  Bunların dışında Psikolojik tedaviler, daha önce tekrarlanmış kronik (akut) rahatsızlıklar, estetik tedaviler, rehabilitasyon tedavileri, doğum ve salgın hastalıklar sigorta kapsamında değerlendirilmemekte ve bu sebeplerden ötürü başvuran katılımcıların tur iptal işlemi sağlanamamaktadır. Bu değerlendirme acentemiz nezdinde yapılmayıp, tüm başvurular ilgili sigorta şirketi tarafından değerlendirilmektedir.

YORUMLAR

Tur Hakkında Düşünceleriniz


Yardımamı İhtiyacınız Var?

Rezervasyon İçin Yardımamı İhtiyacınız Var? Lütfen Hertürlü Sorunuzu, Fikrinizi ve Düşüncenizi Bizle Paylaşın.

0232 463 25 25

Benzer Turlar
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Kafkasör'lü 4 Gece
1799.00 TL
'den itibaren
1-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Kafkasör Yaylalı, Gito Yaylalı ve Artvin'li Program... (Çarşamba SAMSUN Gidiş-Pazar TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 04.09.2019
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel' li 4 Gece
1499.00 TL
'den itibaren
2-Uçakla DOĞU KARADENİZ YAYLA TURU (2019)
Gito Yaylası ve Macahel'li Program... (Pazartesi SAMSUN Gidiş-Cuma TRABZON Dönüş)
5 Gün-4 Gece / 23.09.2019
Özel Karadeniz ve Yaylaları (İlave Tarih 19-26 Temmuz)
ERKEN REZERVASYON FIRSATI !!!
1499.00 TL
'den itibaren
Özel Karadeniz ve Yaylaları (İlave Tarih 19-26 Temmuz)
Karadeniz'in Büyülü Güzellikleri Yaylalarda Keşfedilir… 3 Yayla Konaklamalı ve Yayla Gezili Program...
8 Gün 8 Gece / 19.07.2019
Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Anladım