Otobüslü GAP TURLARI (5 Gece Otel Konaklamalı)

Otobüslü GAP TURLARI (5 Gece Otel Konaklamalı)

 • BÖLGENİN EN SEÇKİN OTELLERİNDE KONAKLAMA
 • 6 Gün-6 Gece
 • Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Tur Süresi

6 Gün-6 Gece


'den itibaren

Konaklama

BÖLGENİN EN SEÇKİN OTELLERİNDE KONAKLAMA

Ulaşım

Lüks otobüslerle konforlu bir seyahat

Gezilecek Yerler

Adana - İskenderun - Antakya - Gaziantep- Halfeti Tekne Turu - Harran - Şanlıurfa (Sıra Gecesi) -Göbeklitepe - Mardin - Midyat - Hasankeyf - Diyarbakır, Atatürk Baraj Göleti- Nemrut Sağı Gün Batımı - Adıyaman - Gaziantep-Konya

Tur Hakkında

Academic Tour Profesyonel Rehberleri Eşliğinde GAP TURU

0232 463 25 25 Grup Talepleriniz Bize Bildirin!

Bu Turu ONLİNE SATIN ALABİLİRSİNİZ !

Tur Programını Mail İle Gönder


ACADEMİC TOUR  Kalitesi, Güvencesi ve Tecrübesi ile, 2022 yılında da sizler için en iyisi hazırlandı... 

 OTOBÜSLÜ GAP TURLARI 

BÖLGENİN SEÇKİN OTELLERİNDE KONAKLAMA

 Academic Tour Profesyonel GAP Uzman Rehberleri Eşliğinde 

 DÖNÜŞ GÜNÜ GÜNDÜZ YOLCULUĞU İLE AKŞAM İZMİR’E VARIŞ AYRICALIĞI 

Adana - İskenderun - Antakya - Gaziantep- Halfeti Tekne Turu - Harran - Şanlıurfa (Sıra Gecesi) -Göbeklitepe  -
 Mardin - Midyat - Hasankeyf - Diyarbakır, Atatürk Baraj Göleti- Nemrut Dağı– Adıyaman- Gaziantep-Konya-İzmir

6 GÜN-6 GECE TUR SÜRESİ (5 GECE OTEL KONAKLAMALI)  

1.TUR: 26 Mart-1 Nisan   2.TUR: 9-15 Nisan   3.TUR: 23-29 Nisan 4.TUR: 30 Nisan-6 Mayıs(Bayram)
5.TUR: 7-13 Mayıs 6.TUR: 14-20 Mayıs 7.TUR: 21-27 Mayıs 8.TUR: 28 Mayıs-3 Haziran 9.TUR: 4-10 Haziran
10.TUR: 11-17 Haziran 11.TUR: 18-24 Haziran 12.TUR: 25 Haziran-1 Temmuz  13.TUR: 2-8 Temmuz
14.TUR: 9-15 Temmuz (Bayram) 15.TUR: 16-22 Temmuz 16.TUR:  23-29 Temmuz  17.TUR: 20-26 Ağustos 
18.TUR:3-9 Eylü 19.TUR: 10-16 Eylül  20.TUR: 17-23 Eylül 21.TUR: 24-30 Eylül 22.TUR: 1-7 Ekim
23.TUR: 8-14 Ekim   24.TUR: 15-21 Ekim 25.TUR: 22-28 Ekim   
26.TUR: 5-11 Kasım  27.TUR: 12-18 Kasım  28.TUR: 19-25 Kasım  
    ERKEN REZERVASYON KAMPANYASINI KAÇIRMAYIN !!!   

1. Gün

ADANA - İSKENDERUN - ANTAKYA -GAZİANTEP

AKŞAM

Saat 15:40 ÜÇKUYULAR (Fahrettin Altay- Kavşakta Pamukkale Yazıhanesi Önü), 15:50 HATAY İnönü Caddesi (Susuzdede Parkı-Hatay İstikametindeki Durak),  16:00 ÜÇYOL (Ziraat Bankası Önü)  16:15 ALSANCAK (Lozan Fuar Kapısı Önü),  16:25  BAYRAKLI ÜST GEÇİT (Otobüs Durağı)   16:35 KARŞIYAKA Anıt 16:40 KARŞIYAKA Yunuslar 16:45 KARŞIYAKA Bostanlı İskele (İskelenin Karşısı, Suat Taşer Açık Hava Tiyatrosu Önü) 16:50 KARŞIYAKA-MAVİBAHÇE AVM Karşısı,   17:10 BORNOVA (Ege Üniversitesi Hastane Önü) 17:15 BORNOVA (Osman Kibar Meydanı Kampus Önü’nden) siz değerli konuklarımızı alarak seyahatimize başlıyoruz. KULA - AFYON - KONYA güzergâhından POZANTI’ ya ulaşıyoruz.

1.GÜN : ADANA - İSKENDERUN - ANTAKYA -GAZİANTEP 

Sabah saatlerinde POZANTI yakınlarında (ekstra) kahvaltımızı yapıp tur programımıza başlıyoruz. GÜLEK BOĞAZI'ndan geçerek, TOROS DAĞLARI'nı aşıyoruz ve TEKİR YAYLALARI’nı panoramik olarak görme şansına sahip oluyoruz. Sonrasında bereketli topraklar olan SEYHAN ile CEYHAN nehrinin çocuğu diye adlandırılan ÇUKUROVA’ya ve onun parlayan yıldızı olan ADANA'ya ulaşıyoruz. Türkiye'nin  en büyük 2.ci camii olma özelliğine sahip SABANCI MERKEZ CAMİİ’ni, şehrin simgesi TAŞ KÖPRÜ'yü fotoğrafladıktan sonra, SEYHAN BARAJ GÖLETİ etrafında otobüsümüzle geziyoruz. Buradan hareketle tarihin en kadim topraklarına doğru yol alıyoruz.  Çukurova’nın eşsiz güzelliğini seyrederek, bir zamanlar Büyük İskenderin de ünlü İssos Savaşına giderken kullandığı rotayı takip ediyor ve Hatay Dörtyol, İskenderun, Belen’den geçerek amik ovası manzarası eşliğinde rehberimizin bilgilendirmeleriyle ÇAN - EZAN - HAZAN sesinin birlikte duyulduğu kent HATAY’a (Antakya)  ulaşıyoruz.  Gezimize ANTAKYA ARKEOLOJİ ve MOZAİK MÜZESİ, Hristiyanlık kelimesinin ilk defa telafuz edildiği ST. PIERRE KİLİSESİ ni ziyaret ederek başlıyoruz. Öğle yemeğinde ANTAKYA MUTFAĞI’nın muhteşem yemeklerinin ve Künefesinin tadına bakma şansına sahip olacaksınız. Yemek sonrasında, şehri ikiye ayıran ve mitolojik hikâyelerde ORONTES diye bilinen (ASİ) Nehri’ni görüp, Eski Antakya Evleri’nin bulunduğu sokakta yürüyüşler yapıyoruz. Rehberimizin anlatımları eşliğinde gerçekleştirdiğimiz bu yürüyüş turunun ardından, alışveriş için meşhur ANTAKYA UZUN ÇARŞI’da serbest zaman veriyoruz. HABİBİ NECCAR CAMİİ’ni görüp, ANTAKYA’yı geride bırakarak Şahin Bey’in memleketi  GAZİANTEP’e doğru yol alıyoruz. Gaziantep’te  Shimall Otel, The Green Park Otel, Safir Otell, Şirehan vb. otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün

GAZİANTEP - ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ- HALFETİ-HARRAN-ŞANLIURFA (Sıra Gecesi)

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından  dünyanın en büyük mozaik müzesi olan ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ`ni rehberimiz eşliğinde gezmeye gidiyoruz. Zeugma mozaik müzesindeki mozaikler sizi rüya gibi bir gezintiye çıkaracak. Kendinizi Zeugmalı asillerin villalarını dolaşırken bulacaksınız. Müze ziyareti sonrasında, GAZİANTEP’e tekrar dönmek üzere veda ederek,  tarihi ve doğası ile büyüleyici bir atmosfere sahip olan, KARAGÜL dizinin de çekildiği HALFETİ`ye geçiyoruz. Birecik Baraj Gölü üzerinde, 1 saat sürecek muhteşem bir Tekne Turuna (ekstra) çıkıyoruz.  Gözlerinizi kapatıp rüzgarın kollarınızın arasından size dokunarak geçmesine izin verin... Yüzünüzü usulca okşayan serin bir rüzgarla birlikte zamanın yavaşladığını ve geçmişe doğru aktığını hissedeceksiniz... Tekne turunda Rum Kale, Tarihi Mağara Evleri  büyük bir kısmı sular altında kalan ve sular altındaki yapıları görebileceğiniz Savaşan Köyü’nü gördükten sonra, Halfeti’de öğle yemeğimizi yöresel yemeklerden almak üzere mola veriyoruz. Buradan HARRAN’a doğru ilerlerken sizi uçsuz bucaksız düzlükteki HARRAN OVASI kucaklayacak. Binlerce yıl boyunca ipek yolu seyyahlarının kullandığı bu yolu kullanarak HARRAN’a ulaşacağız. İslamiyet döneminin ilk üniversitesi olarak bilinen HARRAN ÜNİVERSİTESİ, HARRAN ULU CAMİİ, HARRAN HÖYÜK, HARRAN KALESİ ve dünyada sadece Harran’da ve Italya Matera ve Alberobello kasabalarında görebileceğiniz kendine özgü mimarisi ile HARRAN KÜBİK KUBBELİ EVLERİ’ni gezdikten sonra, yerel halkla sohbet edebileceğimiz çay ve fotoğraf molamızı veriyoruz. Turumuzun devamında peygamberler şehri ŞANLIURFA`ya geçiyoruz. Burada, ateşin suya ve yanan tahtaların ise kutsal balıklara dönüştüğü BALIKLI GÖL ve AYN-EL ZELİHA GÖLÜ’nü ve Hz.İbrahim Peygamberin doğduğu mağarayı görüyoruz. Ayn Zeliha Gölü’nde beyaz balığı aramayı unutmayın ve eğer görürseniz mutlaka dilekte bulunun, yüzünüzü tatlı bir gülümseme saracak… Daha sonra ŞANLIURFA’da Vizyon Park Otel’imize vb. yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizle (ekstra yemekli) Urfa kültürünün bir parçası olan yemekli SIRA GECESİ eğlencesine gidiyoruz. Konaklama otelimizde.

3. Gün

ŞANLIURFA- GÖBEKLİTEPE-MARDİN-MİDYAT

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, GÖBEKLİTEPE’ye doğru yola çıkıyoruz. Dünya tarihinin yeniden yazılmasına sebep olan, 11.500 yıl önce yapılmış ve yapıldıktan 1000 sene sonra üstü esrarengiz bir şekilde orayı inşa eden insanlar tarafından kapatılmış olan dünyanın ilk tapınağı - yaşamsal kült alanı GÖBEKLİTEPE ‘yi ziyaret ediyoruz.. Rehberinizin anlatımıyla ve göreceğiniz eserlerle birlikte zamanda yolculuk yapmaya hazırlanın. Zihniniz sizi güzel bir yolculuğa çıkaracak. İlk heykel atölyesinin bulunduğu Göbeklitepe, aynı zamanda nohut, mercimek, buğdayın dünyada ilk ekildiği topraklar ve tarım tarihinin başladığı yer olarak bilinmektedir. Göbeklitepe turumuzu tamamladıktan sonra, Mezopotamya kültürlerinin ve medeniyetlerinin bir harmonisi niteliğindeki rüya şehir MARDİN’e ulaşıyoruz. Önce, Süryanilerin bölgedeki dinsel ve kültürel var oluşlarının tarihsel bir simgesi olan DEYR-UL ZAFARAN MANASTIRI’nı ziyaret ediyoruz. Mardin merkeze geçtiğimizde, ULU CAMİİ,PTT BİNASI, OLGUNLAŞMA ENSTİTÜSÜ, ZİNCİRİYE MEDRESESİ’ni görüyor Mardin kültürü ve mimarisi ile bütünleşmiş yapılarını gezip, MARDİN’in dar sokaklarını ve taş mimarisini keşfediyoruz. Kulaklarınızı çocuk seslerine ve ara ara duyacağınız nal seslerine verin ve dar sokaklarda yürürken mutlaka elleriniz yüzlerce yıllık serin duvarlara dokunsun, işte o zaman Mardin’le biraz daha bütünleşmiş olacaksınız. Yöresel tatlardan öğle yemeğimizi aldıktan sonra Mardin çarşısında serbest zaman  veriyoruz. Yöreye özgü eski baskı kalıplarıyla basılmış yazmalar, bakır çerezlikler ve şamdanlar, kilim ve el yapımı keçe, tesbihler, puşi, şarap, ahşap işçiliği ürünleri,  badem şekeri, leblebi, mırra cezvesi ve kulpsuz özel fincanlar (Gümgüm) gibi hediyelik eşya alışverişleri yapabilirsiniz. Mardin gezimizi tamamlayıp, MİDYAT’a hareket ediyoruz. Tur tarihimize göre Midyat’ta, 5* MATİAT OTEL, KATORİ DELUXE HOTEL KATORİ vb. yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4. Gün

MİDYAT-HASANKEYF-DİYARBAKIR- KAHTA-NEMRUT DAĞI-ADIYAMAN

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, Midyat’ı gezmeye başlıyoruz. Orta Doğu  ve Anadolu medeniyetlerinin mistik mimari dokusunu burada farklı bir tonda ve renkte hissedeceksiniz. Midyat; mimari alanda bölgenin lideri konumunda. Tarihi yapısını o kadar güzel korumuş ki, insan burada kendini adeta bir Orta Çağ kentinde gibi hissediyor ve bir an kendinizi film setinden bir sahnede hissedebiliyorsunuz. Zengin bir mimari doku içinde bulunan yörenin taş ustalarının incelikli becerileri Midyat`a bir Açık Hava Müzesi görünümü kazandırmakta. Ayrıca, Süryani ustalarının yüzyılların birikimiyle ince ince işlediği TELKARİ sanatının en iyi örneklerini burada bulabilirsiniz. Midyat sokaklarını gezerek, alışverişler yaptıktan sonra ‘’Sıla’’ ‘’ Hercai ‘’ ve ‘’Adını Kalbime Yazdım’’ dizilerinin de çekildiği ve daha birçok diziye ev sahipliği yapan Midyat Konuk Evi’ni geziyoruz. Buradan HASANKEYF’e geçiyoruz. Güneydoğu Anadolu projesi kapsamında Ilısu Barajı nedeniyle bir bölümü sular altında kalan, 12 bin yıllık geçmişe sahip Hasankeyf’te rehberimizin anlatımlarını dinleyip fotoğraf molası veriyoruz.  Buradan, Güneydoğu Anadolu bölgesinin metropol şehri DİYARBAKIR’a doğru yola çıkıyoruz. Karacadağ’ın binlerce yıl önce patlamasından sonra etrafta beliren onlarca kilometrelik taş ve kaya denizi manzarasıyla, rengi kırmızıya yakın bereketli topraklarda yolumuza devam ediyoruz. DİYARBAKIR’a ulaştığımızda Diyarbakır Ulu Cami’ni, Cahit Sıtkı Tarancı Evi ve Müzesi’ni, Hasan Paşa Hanı, Sülüklü Hanı, Deliller Hanı, Diyarbakır Surları’nı, Hevsel Bahçeleri’ni, Mardin Kapısı’nı ve Hz.Adem ile Hz.Havva’nın indirildiğine inanılan Kırklar Dağı’nı görüyoruz. Diyarbakır’da vereceğimiz yöresel öğle yemeği molası sonrası, tekrar otobüslerimize binerek ATATÜRK BARAJ GÖLET manzarası eşliğinde,  NİSSİBİ Köprüsünden geçiyor ve  KAHTA’ya ulaşıyoruz.  Bizi bekleyen minibüslerle (ekstra)  NEMRUT a çıkıyoruz. Doğu ve Batı Medeniyetlerinin 2150 m. yükseklikte muhteşem bir piramitteki kesişme noktası, Dünyanın sekizinci harikası ve ‘’Kralların Tahtı’’ olarak adlandırılan NEMRUT; yüksekliği on metreyi bulan büyüleyici heykelleri, metrelerce uzunluktaki kitabeleriyle, UNESCO Dünya Kültür  Mirasında yer almaktadır. Dünyada güneşin en güzel battığı noktada muhteşem gün batımını seyrettikten sonra yine minibüslerle 4*GRAND İSİAS OTEL’imize geliyoruz vb. . Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

(Nemrut Dağı çıkışı hava şartlarının müsaitlik durumuna göre gerçekleşir. Ayrıca günlerin kısa olduğu aylarda Gün Batımı yerine Gün Doğumu olarak rehberimiz değişiklik yapılabilir.)

5. Gün

ADIYAMAN- GAZİANTEP-KONYA

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, dönüş güzergahımızda tekrar GAZİANTEP’e uğruyoruz. Osmanlı’dan da öncesi dönemlerde bir ekonomi merkezi olan ve hala bu özelliğini koruyan, fabrikalarıyla, geniş ve düzenli caddeleri, parkları bulvarları meydanları ile gerçekten metropol olmaya aday şehir Gaziantep’te panoramik şehir turu yapıyoruz. Bu esnada KALE`yi ve şehrin önemli yapılarını görebilme fırsatı yakalayacaksınız. Daha sonra çarşılar bölgesine geçerek, ZİNCİRLİ BEDESTENİ, ALMACI PAZARI, BAKIRCILAR ÇARŞISI’nı geziyoruz. Çekicin bakırla buluştuğu o dar sokaklara, yani bakırcılar çarşısına yaklaşırken, bakır ustalarının çekiç sesleri sizi karşılıyor… Dünyaca ünlü Gaziantep mutfağını tatmak üzere öğle yemeği molası veriyoruz. Yemek sonrası, vereceğimiz serbest zamanda Baklava, Hediyelik Eşya ve Antep Fıstığı alışverişlerimizi yapıyoruz. 17.yüzyılda Tekke Camii Külliye binası içine kahve-kütüphane olarak kullanılan ve günümüzde TAHMİSKAHVESİ olarak anılan mekânda Sütlü Menengiç Kahvelerimizi içerek bu harika turumuzu sonlandırıyor ve  Adana - Pozantı güzergahını takip ederek, yolda vereceğimiz uygun molalarda ekstra akşam  yemeğimizi aldıktan sonra KONYA’ya ulaşıyoruz.4* DÜNDAR Otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Otelimizde.

6. Gün

KONYA - AFYON- SALİHLİ-TURGUTLU İZMİR

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından, ALAEDDİN TEPESİ’nde bulunan, Anadolu’nun en kadim Camilerinden  ALAEDDİN CAMİİ’ni görüyor  ve 1251 yılında Vezir Celaleddin tarafından yapılan ve Çini Eserler Müzesi olarak adlandırılan KARATAY MEDRESESİ’ni rehberimiz bilgilendirmeleri eşliğinde geziyoruz. Turumuzun devamında, Selçuklu devri taş işçiliğinin en güzel örneklerinden olan, muhteşem Taç Kapısıyla bizi büyüleyecek İNCE MİNARELİ MEDRESE’yi,  Selçuklu döneminde sarayın gül bahçesi, günümüzde ise "Gel, Gel, ne olursan ol, gel” sözü ile tüm dünya’ya nam salmış olan HZ. MEVLANA MÜZESİ’ni ve TÜRBESİ’ni ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizi yöresel tatlardan  alarak, Konya’ya özgü hediyelik eşya alışverişleri için serbest zaman veriyoruz. Rehberimizin belirlediği saatte tekrar buluştuktan sonra  Afyon - Kula-Uşak-Salihli-Turgutlu üzerinden akşam saatlerinde İZMİR’e ulaşıyoruz. Bir başka ACADEMİC TOUR seyahatinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Not: 14 Mayıs-20 Mayıs tarihli turumuzda Gaziantep konaklama yerine, Antakya'da Özcihan Otel'de, konaklama yapılacaktır.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Otobüsle ile Ulaşım
 • Çevre Gezileri ve İkramlar
 • Profesyonel Rehberlik Hizmetleri
 • Belirtilen Otellerde 5 Gece Konaklama
 • Otellerde 5 Sabah Kahvaltısı+ 3 Akşam Yemeği
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ACADEMİC TOUR Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze, Ören Yeri ve Milli Park Girişleri
 •  İlk Gün Yolda Alınan Kahvaltı
 • Öğle Yemekleri
 • Yolda Molalarda ve Otellerde Ekstra Yiyecek, İçecek Harcamaları
 • Halfeti Tekne            
 • Nemrut Minibüs ücretleri
 • Urfa Sıra Gecesi Yemekli
 • 1 Akşam yemeği

Tur Hareket Tarihleri

17.TUR: 20-26 Ağustos 
18.TUR:3-9 Eylü 
19.TUR: 10-16 Eylül  
20.TUR: 17-23 Eylül 
21.TUR: 24-30 Eylül 
22.TUR: 1-7 Ekim
23.TUR: 8-14 Ekim   
24.TUR: 15-21 Ekim 
25.TUR: 22-28 Ekim   
26.TUR: 29 Ekim-4 Kasım
27.TUR: 5-11 Kasım  
28.TUR: 12-18 Kasım  
29.TUR: 19-25 Kasım  

» Araçta ve tesislerde kaybolan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Değerli olduğunuzu düşündüğünüz eşyalarınızı araçlarda bırakmayın

» Otellerde aynı standartlarda olmak koşulu ile ACADEMİC TOUR değişiklik yapma hakkına sahiptir.

» Çocuk indirimleri 2 yetişkin ile birlikte konaklamak şartı ile gerçekleştirilir.
» Turların kalkış tarihinden en az 24 saat evvel, tur kalkış saati, rehber telefonu, tekrar teyit edilir.
» Tur programı ACADEMİC TOUR Kayıt formu maddeleri bir bütündür.

» Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. Doğum tarihi, T.C. Kimlik No ibrazı şarttır.
» Gezi süresi 6 GÜN-6 GECE’ dir. Otel konaklaması 5 GECE’ dir.
» Yeterli sayıda çoğunluk sağlanmadığında, turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı ACADEMİC TOUR da saklıdır. Turun iptali durumunda ACADEMİC TOUR iptali bizzat bildirmek zorundadır.

» Turlarda müze ve ören yeri girişleri için MÜZEKART alarak giriş ücretleri masraflarınızı en aza indirebilirsiniz.

»Triple odalar, 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçük olabilir. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak+1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

»Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk, öngörülemeyen durumlar vb.) veya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Academic Tour sorumlu tutulamaz.

»Tüm Kültür turları ürünlerimizde kademeli fiyat sistemi uygulanmaktadır. Satışa sunulmuş olan paket tur içindeki rezervasyon sayısı yükseldikçe (Turun doluluk oranı arttıkça) fiyatlarda kademeli olarak yükselmektedir. Bu durumda ön ödeme almadan fiyat sabitleme yapılamamaktadır.

»Konaklama bölgelerinde yoğunluk veya farklı nedenlerden dolayı  otellerde aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.Böyle bir durumlarda misafirlerimiz Academic Tour temsilcisi tarafından bilgilendirilir.

» İptal-İade Şartları: Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 29 - 21 gün arası kalması durumunda yapılan iptaller de %30 noshow (kesinti bedeli), 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 noshow (kesinti bedeli) uygulanır. Katılımcı MUCBİR sebep göstermesiyle tur iptal ve iadesi  sigorta tarafından sağlanabilmektedir. MUCBİR sebepler kapsamına ''  ciddi derecede kaza ve yaralanma ile dünya sağlık örgütü tarafından acil hastalıklar kapsamına alınmış acil rahatsızlık ve hastalığı, birinci dereceden yakınının

TUR HAKKINDA ÖNERİLER

» Öncelikle Nemrut Dağı  çıkışı için yanınıza mutlaka, rahat yürüyüş ayakkabısı, termal  kıyafet  ve ceket almanızı öneririz. Ayrıca bu gezi için  kolay giyilip çıkarılabilen pamuklu giysiler, spor kıyafetler, şapka, güneş gözlüğü, küçük bir sırt çantası, el çantası, terlik,  fotoğraf ve video çekme imkanı bulacağımızdan dolayı, bu cihazlara ait pil, Powerbank (taşınabilir güç kaynağı), şarj aleti, harici bellek gibi malzemeleri , düzenli kullandığınız ilaçları yanınıza almayı unutmayınız.

İptal Şartları


Yorum Yap

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?


Bu Tur İçin Yapılan Yorumlar

Vize Bilgileri


Tercih Edilme Nedenlerimiz

Misafirlerimiz neden mi bizi bu kadar çok seviyor ?

Kurumsal Kimlik ve Tecrübe
Erken Rezervasyon Avantajları
Lüks Ulaşım ve Konfor
Güvenilirlik
Seçkin Otellerde Konaklama
Tecrübeli ve Profesyonel Kadro
Güleryüz ve Samimiyet
Güvenli Alışveriş

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Academic Tour'un tüm haberleri, kampanyaları ve yenilikleri hakkında bilgi almak istiyorsanız e-bülten aboneliğimize kayıt olun.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie)
Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.